Babske price?!?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Maya!

Aktivan član
Poruka
1.547
Da ili ne?
Da li verujete da kada vam crna macka predje put desice vam se nesto lose?
ili kada idete u nazad terate mamu u grob?
ili ako vidite zvezdu padalicu da je neko umro?
ili ako se ptica "ukaki" na vas dobicete pare?
ili ako vas svrbi desni dlan izgubicete pare, a ako vas svrbi levi dobicete pare ili obrnuto?
ili ako vam zuji pa pitate nekog pored vas:Koje mi uvo zvoni?i on pogodi cuce neki glas?
ili kada nesto zaboravitepa se vratite kuci po to morate se pogledati u ogledalo?
itd. itd.
Nisam htela da stavim ovu temu u pdf. religija jer mislim da ovo nije religija...
isto pitanje:
Da ili Ne?
 
Da ili ne?
Da li verujete da kada vam crna macka predje put desice vam se nesto lose?
ili kada idete u nazad terate mamu u grob?
ili ako vidite zvezdu padalicu da je neko umro?
ili ako se ptica "ukaki" na vas dobicete pare?
ili ako vas svrbi desni dlan izgubicete pare, a ako vas svrbi levi dobicete pare ili obrnuto?
ili ako vam zuji pa pitate nekog pored vas:Koje mi uvo zvoni?i on pogodi cuce neki glas?
ili kada nesto zaboravitepa se vratite kuci po to morate se pogledati u ogledalo?
itd. itd.
Nisam htela da stavim ovu temu u pdf. religija jer mislim da ovo nije religija...
isto pitanje:
Da ili Ne?
Кад ми црна (или било каква) мачка пређе пут бојим се једино буве (пошто су то мачке луталице).

А како свекрву терам у гроб? :mrgreen:

Никад нисам видела те метеорите јер не гледам у небо, али, ваљда би требало тад нешто да замислим! И нормално је да је неко баш у том тренутку умро, као и усваком другом.

Једном су ме усрали голубови, једва се очистих а пара нигде.

Сврбео ме леви две године. Колико ме сврбео, сада би требало да вам пишем са Малдива.

Ако ми зуји у ушима – мерим притисак.

Ако се вратим по нешто обавезно се погледам у огледало да још једном видим колико сам лепа! :cool:

И не, ово није религија већ паганска веровања.
 
Ma dajte ljudi!!!Kakva crna macka i dr. vas spopalo!!! Desice se ono sta sami sebi uredimo!!Svako je gospodar svoje sudbine!!! Npr. odakle da dobijem pare (a svrbi me levi dlan) kada ga nisam zaradio!!!
 
Кад ми црна (или било каква) мачка пређе пут бојим се једино буве (пошто су то мачке луталице).

А како свекрву терам у гроб? :mrgreen:

Никад нисам видела те метеорите јер не гледам у небо, али, ваљда би требало тад нешто да замислим! И нормално је да је неко баш у том тренутку умро, као и усваком другом.

Једном су ме усрали голубови, једва се очистих а пара нигде.

Сврбео ме леви две године. Колико ме сврбео, сада би требало да вам пишем са Малдива.

Ако ми зуји у ушима – мерим притисак.

Ако се вратим по нешто обавезно се погледам у огледало да још једном видим колико сам лепа! :cool:

И не, ово није религија већ паганска веровања.

Najbolji odgovor.
Hehe, slatko si me nasmejala. Stvarno, :hahaha::hahaha:
 
bapske priche su...:)a ne babske....:)a inache to nisu nikakve priche,zanima me kome je moralo da bude toliko dosadno da izmisli takve gluposti.....:)mada moj dechko u skoro sve to veruje,mrzim kad moram da ga chekam kad mu neka machka predje put...:):):)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top