Narkomanija Vuka manitoga

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

freak tb clan

Ističe se
Poruka
2.372
Sa malim zakasnjenjem cu da objavim izjavu Vuka manitoga od prije nekoliko dana
preciznije 23.oktobra . Izvor > Kurir < .


BEOGRAD - Predsednik SPO Vuk Drašković tvrdi da će Srbija u EU ući bez Kosova, jer „tamo Srbije nema“.

- Kad sam bio ministar spoljnih poslova i šef pregovaračkog tima sa EU, počeli su naši pregovori o SSP. Mi smo taj sporazum potpisali bez Kosova i on se ne odnosi na Kosovo - rekao je Drašković i dodao da „nema nikakve državne vlasti nad Kosovom“ i da će, kad se bude odlučivalo o prijemu u EU, Srbija sigurno ući bez Kosova. Drašković je ponovio da se zalagao za formulu „više od autonomije - manje od nezavisnosti“, odnosno „jedna Srbija - dva sistema“.

- Jedna zemlja - dva sistema je formula za koju se i dalje možemo boriti. EU je na poseban način rešila situacije slične našoj - rekao je Drašković i naveo primer Olandskih ostrva, Tirola i Kipra.

Međutim, pre samo dve godine, dok je bio ministar spoljnih poslova, Drašković je imao drugačiju priču. Tokom posete Jerusalimu bivši ministar rekao je da Srbiji „niko ne može oduzeti Kosovo jer je ono toliko u našim srcima i dušama“.

- Mi to zovemo srpski Jerusalim. Ono to i jeste. Ono je evropski Jerusalim - rekao je Drašković u razgovoru s patrijarhom Grčke pravoslavne crkve u Jerusalimu Teofilosom Trećim. U tom razgovoru on je naglasio da su Srbi, kao hrišćani, odlučni da poštuju sva prava Albanaca na Kosovu, i dodao da „ako Kosovo ostane u našim srcima, mi ćemo to i uspeti“.

Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić kaže da ovakve izjave srpskih političara zapravo najviše govore o situaciji na srpskoj političkoj sceni.

- Vidite kakva nam je vlast kad jedan od onih koji učestvuju u njoj daje ovakve izjave. To je skandal! Jedno je kad vas neko primora na nešto, kad vam otme i nemate kud, a drugo je kad se sami toga odričete. To je kao da se sami odreknete svog deteta - smatra Vučić.

Za šefa poslaničke grupe SRS Dragana Todorovića postalo je toliko apsurdno reagovati na izjave Vuka Draškovića da bi to „ubuduće trebalo da rade komunalne službe, a ne narodni poslanici“.

- Samo u jednom se slažem s Vukom, a to je činjenica da je potvrdio sve dosadašnje tvrdnje SRS. Vlast od 5. oktobra je dovedena kako bi radila po nalogu Amerike i EU. Upravo je Drašković obavio najprljaviji deo tog posla potpisujući dogovor s NATO o slobodnom prolasku njihovih trupa kroz našu zemlju - podseća Todorović.

Prema mišljenju potpredsednice NS Dubravke Filipovski, skandalozno je da lider stranke koja se nalazi u vlasti daje izjave koje su protiv Ustava i interesa građana Srbije.

- Do sada smo kritikovali Ričarda Holbruka i Martija Ahtisarija. koji su nam na neposredan način govorili da u EU možemo ući samo bez Kosova, a danas smo u situaciji da naši političari daju takve izjave. To je skandalozno, nečuveno i šokantno! - ističe Filipovski i dodaje da je Drašković dužan da objasni na osnovu čega daje ovakve izjave i da li možda još neki srpski političari znaju za to. Potpredsednica NS kaže da, ukoliko je uslov za ulazak u EU odricanje od KiM, Srbija nikada nećemo biti tamo.
 
Kada je Vuka mika spiljak najurio iz kabineta,poceo je da se oseca srbinom,ali nazalost da bi odrzao stanje morao je da koristi stimulativna sredstva,postavsi maniti vuk,bezdetan,pod uticajem shizofrene dane vise i nezna sta prica,tako da ga niko i ne racuna ozbiljno,niti mu rec ista vredi.nije vredan pricati o njemu
 
Kada je Vuka mika spiljak najurio iz kabineta,poceo je da se oseca srbinom,ali nazalost da bi odrzao stanje morao je da koristi stimulativna sredstva,postavsi maniti vuk,bezdetan,pod uticajem shizofrene dane vise i nezna sta prica,tako da ga niko i ne racuna ozbiljno,niti mu rec ista vredi.nije vredan pricati o njemu

Ja nisam gledao kontradiktornijeg politicara .Sve sto kaze u stanju je da ponisti za par minuta . Tripuje nekog cetnickog vodju :lol: a petokraka mu viri ispod odijela . Najpromaseniji i najbeobrazniji lik na politickoj estradi .
 
Pa taj je prvo bio cetnik,pa gerilac koji je maloletnu decu slao u rat,pa posle za isto optuzivao milisevica,pa je zvao narod na gradjanski rat,pa kada je dosao djiki njega ispalio,pa jeodjednom spletom cudnih okolnosti HAG zaboravio da ga zove itd...........a izmedju ostalog je i narkoman.
 

Pa mislio sam na njegovo gubljenje rejtinga tokom svih prohujalih godina od 1991-2008 . Svaki dan vise ljudi se crveni sto ga je cjenilo i postovalo .
Glumio je Srbina na pocetku rata , a onda je jednom izjavio da bi ratovao na strani muslimana da se nalazi u Bosni .
Sto rece jednom prilikom kamiondzija kako ga vi ovdje zovete Bozidar Vucurevic .

Od gatackih muslimana
Najgori su Vuk i Dana
Sve je srpska pocistila ruka
Osim kuce manitoga Vuka :lol::lol::lol:
 
Pa taj je prvo bio cetnik,pa gerilac koji je maloletnu decu slao u rat,pa posle za isto optuzivao milisevica,pa je zvao narod na gradjanski rat,pa kada je dosao djiki njega ispalio,pa jeodjednom spletom cudnih okolnosti HAG zaboravio da ga zove itd...........a izmedju ostalog je i narkoman.

Dokazani narkoman . On je vikao mladicima da idu u rat , pa kada je cuo da se osniva sud koji ce se baviti problematikom rata u bivsoj Jugi , zvao je na povlacenje .
Na Ravnoj gori u maju malo ko i dolazi kada je skup politicki obojen . Sramota da jedan satanista i narkoman dolazi na mjesto gdje je podignut treci srpski ustanak ....
 
pa ne zovemo ga mi covek je svojim tamicem nosio otpatke i pomije iz hotela dubrovacke rivijere pre rata i valjao ih kao hranu za svinje

Pa Bozo i nije nesto ucen covjek . Pricao mi je moj profesor iz geografije . Kada je bilo ratno stanje pitao on Vucurevica da ide da studira i da ga oslobodi vojnog roka , a ovaj mu rekao "Sta ce tebi fakultet ? Evo ni ja ga nemam pa sam gradonacelnik ". :lol:
Ma legenda je ziva , ali nije zloban covjek . Prostonarodski receno posteni seljak .
 
Dokazani narkoman . On je vikao mladicima da idu u rat , pa kada je cuo da se osniva sud koji ce se baviti problematikom rata u bivsoj Jugi , zvao je na povlacenje .
Na Ravnoj gori u maju malo ko i dolazi kada je skup politicki obojen . Sramota da jedan satanista i narkoman dolazi na mjesto gdje je podignut treci srpski ustanak ....

Nema sta da se dokazuje,znao lika koji mu je nosio shemu.........i tu je kraj o svakoj prici.
 
Dokazani narkoman . On je vikao mladicima da idu u rat , pa kada je cuo da se osniva sud koji ce se baviti problematikom rata u bivsoj Jugi , zvao je na povlacenje .
Na Ravnoj gori u maju malo ko i dolazi kada je skup politicki obojen . Sramota da jedan satanista i narkoman dolazi na mjesto gdje je podignut treci srpski ustanak ....

Vama svi narkomani, sataniste, izdajice i spijuni osim sv. voje haskog. :mrgreen: Koja paranoja! :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top