B92: Ubijen Ivo Pukanić & Postaje li Zagreb - Bejrut?

peti ligament

Buduća legenda
Poruka
36.555
Sad javili na B92. Nezvanicna informacija.

eksplozija u nacionalu, poginuo ivo pukanić
Politika - Pre 12 minuta

ZAGREB, BEOGRAD - U dvorištu hrvatskog nedeljnika "Nacional" u Vlaškoj ulici, u centru Zagreba, večeras u 18.20 eksplodirao je automobil bomba.

U eksploziji je poginuo Ivo Pukanić, vlasnik "Nacionala", a ranjene su dve osobe, javila je Hrvatska radio televizija (HRT).

U trenutku eksplozije, zgrada je bila puna studenata Visoke novinarske škole, navodi HRT.

Na okolnim zgradama popucala su prozorska stakla. Još nije poznato da li ima još povređenih i kolika je materijalna šteta.
 
Poslednja izmena:
Imam tri mogućnosti:
1. da zatvorim temu zbog spama i glupih komentara,
2. da kažnjavam,
3. da ostavim temu otvorenom i da vidim kakvi će komentari biti posle upozorenja.

Izabraću treću mogućnost, za sada.

imas jos mogucnosti a ja cu da itaknem samo jos jednu:

- da se oslobodis duznosti moderisanja. misim BAS TI NE LEZI
 
ništa me više ne može iznenaditi
ajd još dok ne uzme danak kod nevinih ljudi...al da je već posve upitna bezbednost Zagreba...to je prestrašno...
a čuj poslednjih 18 godina se nataložilo u Zagrebu SVEGA I SVAČEGA:idea::evil:

i više me ništa ne čudi:!:

evo malo pre pročitao za onog ultranacionalista hajdera koji je poginuo u automobilskoj nesreći da jeBIO GAY:shock:
 
Poslednja izmena od moderatora:
tu skoro je bio na cro vestima, strpao zenu u ludnicu i kada je izlazila cekao je sa njenim mantilom, ona pred novinarima bezala po ulici od njega, mutno je sve to

a i ona cerka advokata sto je ubijena profesionalno iz bliza, pre desetak dana

sve to govori ono sto smo znali o cro ne moze se biti naslednica ndh i eu kandidat, pravi kriminalnoustaskii karakter i milje izbija u ovim prilikamal
 

Back
Top