KUVARICE.......

doso je sada na vas red da budete ku(r)varice :mrgreen:


evo ja cu verovatno nauciti da kuvam kad budem pocela da zivim sama,pa posle jedno dva meseca kad ne budem vise mogla da jedem splacine i kad mi pukne film.u medjuvremenu tu je mama :heart: koja bas dobro kuva btw :lol:
 
ma da trebali bi da kuvamo, ali ko ce da nas nauci.
Evo ja prvi bih naucio, ali nemam od koga, nece danasnje dame da se dovate sporeta, pa seckanje sargarepe, pa vegeta, pa savrsen pasulj...pa se urokas od jela, ali nema vajde, morat cu da pored buduce zene, da angazujem kuvaricu
 
pa znate vas dvije , svaka cast onome ko izmisli ves masinu.
Pa taj covjek je sigurno imao zenu koja nije htjela da opere ljudski ni carape , ni majice, ni farmerice,
sigurno je to bio neko kome je zena dosla glave:hahaha::hahaha:
 
ma sigurno, evo sad izmislise i masine za pranje sudja:hahaha::hahaha:svasta, a sta ce moja buduca da radi dok nisam kod kuce.
Vi mislite da je meni stalo da se ona muci oko pranja i tih zaj.ebancija, ma ne sve je teorija zavjere.
Sta mislite cime ce da ubija vrijeme?
 
ma sigurno, evo sad izmislise i masine za pranje sudja:hahaha::hahaha:svasta, a sta ce moja buduca da radi dok nisam kod kuce.
Vi mislite da je meni stalo da se ona muci oko pranja i tih zaj.ebancija, ma ne sve je teorija zavjere.
Sta mislite cime ce da ubija vrijeme?


Pa bolje da ubija vreme... nego....znaš, ono....pukne joj film, pa...ko zna ko može da bude... ubiven.....:hahaha:
 

Back
Top