febrilne konvulzije ili fras
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: febrilne konvulzije ili fras

jedna zabrinuta majka
    Guest

Podrazumevano febrilne konvulzije ili fras

pre pola godine moja devojcica stara 3,5 godine dobila je visoku temperaturu preko 40 c koju nikako nisam mogla da spustim idobila je febrilne konvulzije.bila je par dana u bolnici i ispostavilo se da je temperaturu izazvala neka bakterija koja je prosla kroz zdrelo i napravila haos u organizmu i visoku temperaturu.sada je supert ali ja strahujem od svake temperature da se opet neponovi fras.da li neko zna nesto vise o febrilnim konvulzijama?

Rodjaka
    Guest

Podrazumevano Re: febrilne konvulzije ili fras

Moja rodjaka je imala fras kada je imala 1.5 god. Izgubila je sluha(oba), ostecenje preko 95%, a sada ima 26 god, veoma je zdrava mada ona ne cuje. Uspesno se zavrsila fakult(redovnu), i sada radi u firmi. Pozdrav.

Citat Original postavio jedna zabrinuta majka
    pre pola godine moja devojcica stara 3,5 godine dobila je visoku temperaturu preko 40 c koju nikako nisam mogla da spustim idobila je febrilne konvulzije.bila je par dana u bolnici i ispostavilo se da je temperaturu izazvala neka bakterija koja je prosla kroz zdrelo i napravila haos u organizmu i visoku temperaturu.sada je supert ali ja strahujem od svake temperature da se opet neponovi fras.da li neko zna nesto vise o febrilnim konvulzijama?

Kacuncica
    Guest

Podrazumevano

Moja cerka je imala fras sa nepune 3 god. i svi rezultati posle su bili ok. Sada ima 6 i nije se ponovio. Ono sto znam iz iskustva svog i drugig roditelja, kao i lekara jeste da je u svemu najgori upravo strah i panika koja roditelje uhvati sa svakom narednom temperaturom. Ja sam dete vodila sa najmanjim kasljem kod lekara da slucajno ne preraste u nesto vece pa da mora da ima temperaturu. Budite hrabri i smireni, jedini savet. Puno pozdrava

jedna zabrinuta majka
    Guest

Podrazumevano febrilne konvulzije ili fras

hvala puno svima na pomoci i podrsci.

Slične teme

1. fras
    Autor marry u forumu Zdravlje
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 28.10.2004., 00:59

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor