Prvi put world of warcraft

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

ScipioAfricanus

Stara legenda
Poruka
91.056
Prvi put cu da igram wow tako da mi trebaju saveti.Znam da vas bruka igra ovu igricu tako da mi trebaju saveti od vas
1.Koji su najbolji besplatni serveri.Znam da ih ima bruka ali da li se istice neki???
2.Koje su prednosti horde a koje alijanse?
3.Koje su najbolje vrste kod svake nacije.Zbunio sam sada misli kod humana,orca...sta je najbolje izabrati?
4.Sta je pvp itd na pocetku igrice?
5.Da li treba krenuti sa igranjem wow=a ili moze se instaliratiburnin crusade?Da li se taj nastavak pokrece kao posebna igrica ili se ona nadogradjuje o postojeci wow?
6.e sad mi preporucite savete i sve ostalo sta god znate jer ja nemam iskustva sa wowom
hwALAAAAAAAAAA
 
Prvi put cu da igram wow tako da mi trebaju saveti.Znam da vas bruka igra ovu igricu tako da mi trebaju saveti od vas
1.Koji su najbolji besplatni serveri.Znam da ih ima bruka ali da li se istice neki???
2.Koje su prednosti horde a koje alijanse?
3.Koje su najbolje vrste kod svake nacije.Zbunio sam sada misli kod humana,orca...sta je najbolje izabrati?
4.Sta je pvp itd na pocetku igrice?
5.Da li treba krenuti sa igranjem wow=a ili moze se instaliratiburnin crusade?Da li se taj nastavak pokrece kao posebna igrica ili se ona nadogradjuje o postojeci wow?
6.e sad mi preporucite savete i sve ostalo sta god znate jer ja nemam iskustva sa wowom
hwALAAAAAAAAAA
1. Besplatni serveri nisu do kolena original serveru , mozda bih rekao buring wow ali nisam siguran.
2. Nema prednosti
3. Svaka rasa ima klase , mada nemaju sve rase iste klase. Na primer trolovi imaju shamane dok orci imaju warlocke.
4. Uglavno dueli i battlegroundi posle 20-o.
5. valjda mozhe jer burning crusade dodaje novu regiju , ali necesh moci igrati sa Draeneima ili blood elfovima.
6. Pogledaj WoW wiki , mozhda oficijelni forum za neki guide i budi ljubazan.
 
Prvi put cu da igram wow tako da mi trebaju saveti.Znam da vas bruka igra ovu igricu tako da mi trebaju saveti od vas
1.Koji su najbolji besplatni serveri.Znam da ih ima bruka ali da li se istice neki???
2.Koje su prednosti horde a koje alijanse?
3.Koje su najbolje vrste kod svake nacije.Zbunio sam sada misli kod humana,orca...sta je najbolje izabrati?
4.Sta je pvp itd na pocetku igrice?
5.Da li treba krenuti sa igranjem wow=a ili moze se instaliratiburnin crusade?Da li se taj nastavak pokrece kao posebna igrica ili se ona nadogradjuje o postojeci wow?
6.e sad mi preporucite savete i sve ostalo sta god znate jer ja nemam iskustva sa wowom
hwALAAAAAAAAAA

1.wowscape je najbolji,al igre se na privatnom i originalu zesce razlikuju
2.nema prednosti....ko sta voli....il ako si na privatnima pogledaj kojih ima vise horde ili ally,pa igraj za njih,...to je jedina prednost...
3.vrste?mislis rasa ili klasa? i to nema najbolje opet ko sta voli...
4.pvp je borba igraca protiv igraca odnosno igraci iz druge frakcije te mogu napasti u pvp zonama,ili ako ih ti pre napadnes..
5.nadogradjuje se
6.nema saveta sta god da uzmes bices noob na pocetku posto si tek poceo igrat igru,al sa vremenom ces naucit...
nema na cemu :eek:
 
hej,cao i ja igram prvi put wow i manogi serveri mi traze pacheve.ja imam onaj 1.1.1 osnovni a neznam koji da sad skinem (mislim da trebaju da se skidaju po nekom redu):dontunderstand:.znaci ako neko ima listu pacheva koji se treba skidaju posle osnovnog i linkove za skidanje istih mogao bi da okaci...e da video sam da ima nesto kao engleski pach,americki ,...itd kako da vidim koji mi od njih treba?????:dontunderstand::dontunderstand:
 
Dramatizacija strajine face kada je video moj post:

1225551579369tc9.png
 
hej,cao i ja igram prvi put wow i manogi serveri mi traze pacheve.ja imam onaj 1.1.1 osnovni a neznam koji da sad skinem (mislim da trebaju da se skidaju po nekom redu):dontunderstand:.znaci ako neko ima listu pacheva koji se treba skidaju posle osnovnog i linkove za skidanje istih mogao bi da okaci...e da video sam da ima nesto kao engleski pach,americki ,...itd kako da vidim koji mi od njih treba?????:dontunderstand::dontunderstand:

brate , jel imas ti msn ???
ja sam poceo da igram WoW pre neka 2 meseca ...
javi mi se na msn ... pomocicu ti oko patchva ....

cairne93@hotmail.com



poz. :) ...
 
Prvi put cu da igram wow tako da mi trebaju saveti.Znam da vas bruka igra ovu igricu tako da mi trebaju saveti od vas
1.Koji su najbolji besplatni serveri.Znam da ih ima bruka ali da li se istice neki???
2.Koje su prednosti horde a koje alijanse?
3.Koje su najbolje vrste kod svake nacije.Zbunio sam sada misli kod humana,orca...sta je najbolje izabrati?
4.Sta je pvp itd na pocetku igrice?
5.Da li treba krenuti sa igranjem wow=a ili moze se instaliratiburnin crusade?Da li se taj nastavak pokrece kao posebna igrica ili se ona nadogradjuje o postojeci wow?
6.e sad mi preporucite savete i sve ostalo sta god znate jer ja nemam iskustva sa wowom
hwALAAAAAAAAAA

1.wowscape je najbolji,al igre se na privatnom i originalu zesce razlikuju
2.nema prednosti....ko sta voli....il ako si na privatnima pogledaj kojih ima vise horde ili ally,pa igraj za njih,...to je jedina prednost...
3.vrste?mislis rasa ili klasa? i to nema najbolje opet ko sta voli...
4.pvp je borba igraca protiv igraca odnosno igraci iz druge frakcije te mogu napasti u pvp zonama,ili ako ih ti pre napadnes..
5.nadogradjuje se
6.nema saveta sta god da uzmes bices noob na pocetku posto si tek poceo igrat igru,al sa vremenom ces naucit...
nema na cemu :eek:




blago receno ... ne se*i !!!
najprostiji primer :
Orcovi imaju bolje specijalizaciju kad su u pitanju sekire ...
Draenei imaju bolje razvijeniji JC
Undeadovi mogu da jednu leseve ....

sve ima svoje rpednost ....
tebi je najbolje da odes na WoW site i da procitas detaljno a svakoj rasi i klasi ...


poz.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top