i rodi sina i nadenu mi ime Emanuil...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

guest 135511

Buduća legenda
Poruka
39.924
ovako, ljudi, ovo je vrlo delikatna i teshka za razumom prihvaitit i pojmiti kao istinitu, stvar...
mislim da sam trudna. da se razumem, nevina sam josh uvek. tako da ne bih da idem kod ginekologa, oni bi obavestili lokalne novine i radio i tv stanice, pa bi uskoro cela srbija znala. a ja ne volim publicitet. tako sam odlucila da se obratim ginekolozima na lj i s institutu..
evo, u chemu je stvar.. nocas usnih chudan san..
bilo je tu malo nekom seks atmosfere, ali nishta konkretno nije se desilo..
chak se i ne secam ko je sporedna uloga u mom oplodjenju bio (ja sam glavna, da se razumemo).. uglavnom, ja sam tada u snu spavala, znachi videla sam sebe u snu kako spavam na krevetu..i probudim se ja! u snu, naravno.. i pochnem da plachem...
pitam ja nju (marija, to sam ja) shto plachesh, ona meni: pa trudna sam sa 18 godina,
shta ce da kazhe profesor matematike kada izadjem da radim zadatak na tabli
hoce li da kaze da limes oblosti i velichine mog stomaka tezhi beskonachnosti...? ne, ne.
i tako, stavim ja ruku na stomak, ono unutra neshto kuca. kao na mala vratanca, kuc, kuc!
ja se prepadnem jer nosim bebicu u svom stomaku i pochnem da placem.
a stomak vec onako pocheo da se puci i obli, kao mala sobica za bebu...
medjutim, odem ja u shkolu, kada ono tamo moje drugarice - svaka trudna...
ali za njih razumem, one nisu nevine, ja medjutim, jesam.. i vartim se ja kuci i pochnem da plachem..mama kazhe mariji: crni sine, shto sebi to dozvoli...ja kazhem: mama, nisam ja nishta, majke mi..
i eto, probudim se ja i osecam se chudno.. brzo zaboravim san, reko'
ja sam to utripovala...ali osecam se trudno...osecam neko kuckanje u stomaku, kao da neko dole baca kockice...i sada ja razmishljam: bezgreshno zachece..niko nece verovati u to...jer mene realno niko nije krensuo, ja sam to utripovala u snu, ali osecam da je moj mozak proizveo sve neophodno za nastanak fetusa i to se desilo...uskoro su objavili istrazhivanje da zheni nije potreban mushkarac da rodi..
i sada, kako da kazhem svom dechku..?
ljubavi, ja sam trudna, ali ne brini, nisam se kresala ni sa kim..sveti duh mi poslao dete..?
morash da me razumesh, i jozef, otac isusov je razumeo mariju..
e meni sad drug kazhe da iako sam ja marija, on nije jozef..
ali to ne menja chinjenicu da su mi grudi porasle i da jedem 20 x dnevnu jaku zachinjenu hranu...mislim da sam trudna.
 
Poslednja izmena:
Do sad najveca stupidnost koju procitah na forumu :hahaha:.


nigga pleeeeeeeeez, dont h8 me if u aint me
samo za tebe, sreco...
iogftj.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top