Da niste zakljucavale jos bi vam brak trajao - jeste culi za razgovor
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Da niste zakljucavale jos bi vam brak trajao - jeste culi za razgovor

Buduća legenda sinnke (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    360

Podrazumevano Da niste zakljucavale jos bi vam brak trajao - jeste culi za razgovor

Sta mislite da li zene koje nisu nikad imale muskarca (muskarca u pravom smisliu) mogu biti dobre sefice?

Meni se cini da ne mogu, jer cak iako je podredjeni kolega njoj naklonjen ona ce ga uvek krivo tumaciti, kao npr. sto mene tumace Gazdarica i Pipi.
    One jednostavno ne mogu podneti moju dominaciju nad njima, jer mi nista ne mogu. Nisam lik koji ce im lizati guzicu dok one po meni pljuju.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Podrazumevano Re: Da niste zakljucavale jos bi vam brak trajao - jeste culi za razgovor

Ti si sitna riba u ovom moru plavom, a teme su ti retardirane.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    360

Podrazumevano Re: Da niste zakljucavale jos bi vam brak trajao - jeste culi za razgovor

Citat Original postavio ZmAjEvA Pogledaj poruku
    Ti si sitna riba u ovom moru plavom, a teme su ti retardirane.
    Sitna ali zilava, je,bes kita kojeg foka pojede. A ti imas stih i to bas stihcinu.

Ali svrbi tebe nesto cim mi se javljas, zelis dobro torbanje, a znas da ti to necu dati.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Samo hocu da ti pomognem i oslobodim te frustracija. Kad prihvatis da si niko i nista, sledi slobooodaaa od fiksacija poput tvojih. Mozda pocnes i da uzivas u zivotu. :]

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    360

Samo hocu da ti pomognem i oslobodim te frustracija. Kad prihvatis da si niko i nista, sledi slobooodaaa od fiksacija poput tvojih. Mozda pocnes i da uzivas u zivotu. :]
    Kreni u oslobadjanje, pa cu ti se pridruziti.

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

I kad ides kod psihijatra, sve moras sam da odradis.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    360

I kad ides kod psihijatra, sve moras sam da odradis.
    A zasto si napisala da si izgubila kontrolu, jesi se otrgnula sa povodca?

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    ja sam takoreci komsinica... zivim u susednoj galaxiji
    Reputaciona moć
    223

Pored svih njegovih retardiranih tema ova za sefovice jos i nije losa... cak sta vise, dobra je. Bravo sinnke

Dakle, pitanje je, da li zene koje nisu imale nikada muskarca u pravom smislu mogu biti dobre sefovice?

Hm... paaaaaaaaaa ne znam... mogu valjda. Valjda su to prave sefovice. Nadrndane, ljute, autoritet... Ove koje imaju pravog muskarca u pravom smislu (ma sta to znacilo) su opustenije, lezernije... valjda...
    razbibriga.

Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    360

Citat Original postavio Lilu Pogledaj poruku
    Pored svih njegovih retardiranih tema ova za sefovice jos i nije losa... cak sta vise, dobra je. Bravo sinnke

Dakle, pitanje je, da li zene koje nisu imale nikada muskarca u pravom smislu mogu biti dobre sefovice?

Hm... paaaaaaaaaa ne znam... mogu valjda. Valjda su to prave sefovice. Nadrndane, ljute, autoritet... Ove koje imaju pravog muskarca u pravom smislu (ma sta to znacilo) su opustenije, lezernije... valjda...
    Super Lilu, vec sam mislio da sa tobom covek ne moze imati komunikaciju, nesto kao kad bi Bugarin i Kinez hteli jedan drugome ispricati svoju biografiju.

Evo ovako, pod muskarcem nisam mislio da ta sefica nije nikad imala torbanje. Nego da je imala mozda njih puno ali nikad se nije osecala sa njima kao zena, jer su bili mekani i nisu imali stav, znas.

@Zmajeva

vidis da nemas pojma, zato ubuduce bar mudro pricekaj dok vidis kud ce otici tema. E ima jedna stara izreka, glasi ovako "Posalji ludog u vojsku, pa sedi i placi"

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

svaka zena bi trebala da bar jednom ima pravog muskarca...
    ali za sefovanje je bolje kad je zena bitch erka
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Sinke, ja sam ti odgovorila na ovaj deo, kukanje:

"Meni se cini da ne mogu, jer cak iako je podredjeni kolega njoj naklonjen ona ce ga uvek krivo tumaciti, kao npr. sto mene tumace Gazdarica i Pipi.
    One jednostavno ne mogu podneti moju dominaciju nad njima, jer mi nista ne mogu. Nisam lik koji ce im lizati guzicu dok one po meni pljuju."

Na temu ti nisam odgovorila.

Administrator tab503 (avatar)
    Učlanjen
    24.12.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5782

Mess with the Best - Die Like the Rest

Slične teme

1. D. M. Vlahović - pisac za koga niste čuli
    Autor olovka u forumu Književnost
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 26.09.2008., 00:19
  2. AKo JoS NiSTe CuLi...
    Autor nesas u forumu Zanimljivi sajtovi
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 18.10.2004., 13:19
  3. AKo JoS NiSTe CuLi...
    Autor nesas u forumu Zanimljivi sajtovi