Heliko bakterija

  • Začetnik teme DanijelaS
  • Datum pokretanja
Imala sam heliko bakteriju, dobila sam od lekara lekove, proslo je mesec dana od terapije i radila sam izdisajni test i pise mi da je negativan, a ja idalje imam neke simptome, zanima me sta bi moglo da bude? Hvala :)
 
Imala sam heliko bakteriju, dobila sam od lekara lekove, proslo je mesec dana od terapije i radila sam izdisajni test i pise mi da je negativan, a ja idalje imam neke simptome, zanima me sta bi moglo da bude? Hvala :)

Nemoj se igrati sa Helico , moze gadno da završi . Idi ponovo kod dr i opiši njemu kakve tegobe
imaš. Test preko krvi u našem slučaju nije bio pouzdan .
 
Molim za pomoc imam heliko bakteriju u vrednosti 2.6 i dobila sam terapiju Ospamox, Zumbaktar i Controloc na dve nedelje, medjutim ta terapija je cinila da se osecam jos gore- zeludac me stalno boleo, stalno mi je bilo gorko u ustima i generalno sam bila malaksala jer sam pre te bakterije lecila virus pa eserihiju u besici i popila sam 2 kutije amoxicilina i jednu kutiju palitrexa i monurala. Terapiju za heliko sam prekinula posle 3 dana jer više nisam mogla da izdrzim, i sad strahujem da li ce samo redukovana ishrana moci da mi pomogne u borbi protiv heliko bakterije? I da li temperatura 37 moze biti povezana sa prisustvom te bakterije? Imam je najčešće u popodnevnim satima ili par sati nakon sto se probudim.
 
Pozdrav svima.
Pre nekih 10 dana radila sam, na zahtev hematologa jer sam bila anemična, test na Helicobacteri iz krvi, prvi put, IGG metoda,i pokazao je vrednost 2,72(pozitivan). Otišla sam na kontrolu kod hematologa, i rekao mi je da treba da se leči infekcija, i da postoji šematska terapija, koju izdaje lekar opšte prakse. Otišla sam i tamo, dobila da pijem Nolpazu, Fromilid i Ospamox, i probiotik, i da tu th pijem dve nedelje.Počela sam sa terapijom i imam mučninu na želucu, i metalni konstantan ukus u ustima. Da li je to normalno? Inače, povremeno sam imala mučnine ranije, pre nego sam radila test i nadimanje creva. Da li da se konsultujem sa nekim lekarom, i kojim,o dužini terapije, jer ovakve mučnine nisam nikada imala. Hvala na odgovoru.
 

Back
Top