Omiljena obuca vam je?

Koju obucu najwishe wolite da nosite?

  • Patike

  • Cipele

  • Baletaneke (skroz rawne)

  • Shtikle!


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
E, ja moram cure da pitam nešto... :rumenko:

Jes' da su štikle divne i da volim, baš volim da ih nosim, ali... :rumenko:

Da li je normalno da bole noge posle svakog, ali baš svakog izlaska??? :eek:
Ne strašno, naravno, nisam veliki mazohista, ali... :eek:
Nisam ni neiskusna, da prvi put stanem na njih pa se sablaznim.. evo godinu dana ih nosim. :eek:
 
E, ja moram cure da pitam nešto... :rumenko:

Jes' da su štikle divne i da volim, baš volim da ih nosim, ali... :rumenko:

Da li je normalno da bole noge posle svakog, ali baš svakog izlaska??? :eek:
Ne strašno, naravno, nisam veliki mazohista, ali... :eek:
Nisam ni neiskusna, da prvi put stanem na njih pa se sablaznim.. evo godinu dana ih nosim. :eek:

mozda imas ravne tabane!? :p ili krive noge? ili ne znas da hodas... :lol:
 
mozda imas ravne tabane!? :p ili krive noge? ili ne znas da hodas... :lol:

Jo Shix ne me podsecas... Danas sam u skoli video neku izblajhanu, iskvarcanu spodobu, sa dupetom sirokim kao ramena dva najsira lika koja se nasadila na 12icu... imao sam tu nesrecu da sam isao iza nje dobre tri sekunde dok me udar muke nije naterao da zazdim... Prvo sto dete (ako ovako lep izraz moze da se koristi za takvu spodobu) nema pojma da hoda na stiklama i izgleda kao da namerno pokusava da ugane oba clanka, drugo sto nemam pojma kako su te jadne stiklice izdrzale tu ogomnu tezinu...
 
E, ja moram cure da pitam nešto... :rumenko:

Jes' da su štikle divne i da volim, baš volim da ih nosim, ali... :rumenko:

Da li je normalno da bole noge posle svakog, ali baš svakog izlaska??? :eek:
Ne strašno, naravno, nisam veliki mazohista, ali... :eek:
Nisam ni neiskusna, da prvi put stanem na njih pa se sablaznim.. evo godinu dana ih nosim. :eek:

ja ih nosim tek neko wreme,ali stwarno nisam imala problema sa njima..........celo leto sam ih nosila (tj. mesec dana na moru) i samo su me jednom bolele noge,a owo ostalo,jos ja izadjem izigram se kao nenormalna i nista mi ne bude.............:worth::worth:
i :heart: stikle............bas sam sad widela neke prediwne zatworene u Office-u,nisu ni skupe,pa cu da widim da ih kupim.........:mrgreen::mrgreen:
 

Back
Top