domaca modna industrija

da li kupujete garderobu domacih proizvodjaca?

sta mislite o Moni, Nicola's-u i Afrodite Mode Collection?


da...

Mona - kupila fino odijelo...
Nicolas - ranije sam tamo kupovala; posljednji put kaput...ono sto ove sezone imaju...bas mi se i ne svidja...
Todor - ranije sam tamo kupovala bebi odjecu necakinji, a sad...razmislicu...kinesku odjecu mogu kupovati i od Kineza :D
Intimo - ok pidzame, donji ves i majice
 
Rang...sports wear...cenim da imaju odlicnih stvari
Tifany...moze se odvojiti po koji dobar komad
Exit...za decu odlican, a nadjem po nesto i za sebe
Maxers...takodje po nesto
Todor...ranije sam kupovala za decu, u poslednje vreme rade ocajne stvari
u skorije vreme , sebi sam tamo nasla suknju i jaknu i zadovoljna sam
P..S.....imam par elegantnijih stvari...

bah..ja ne navede ni jedan za koji je pitanje i postavljeno...
 
Poslednja izmena:
da li kupujete garderobu domacih proizvodjaca?

sta mislite o Moni, Nicola's-u i Afrodite Mode Collection?
uh.
pa i ne bas, ja sam obicno u farmerkama i majcicama, ovi navedeni nemaju toga po mom ukusu u svom proizvodnom programu.
o moni mislim da je precenjena za ono sto pruza.
e imala sam par odela iz nicolas-a, kao neka poslovna varijanta, ali to kad sam bila mladja, sada se vise ne oblacim tako ozbiljno. :mrgreen:
i imam kaputic, mantilic i par kosuljica iz amc-a, jako su slatki, kvalitet je odlican, a platila sam ih nesto skroz dzabe, na snizenju, secam se da nisam mogla da verujem da je to prava cena. :lol:
mada :think:i to je bilo pre uh :think:5 godina.
e da, imam jedne LEGEND farmerke, obozavam ih.
 
Legend...imam gomilu njihovih krpica...i kvalitetne su...
PS....joj. nekako nikako tamo da nađem nešto po meri... Imaju previše braon nijansi, a ja volim vesele dezene...
Todor....kupila par košuljica pre tri godine i do dana današnjeg su ostale iste....Tako da svake sezone kupim po nešto tamo....suknju, bluzicu...imaju i slatke džemperčiće....
Jagger....volim da kupujem njihove farmerice...I jakne su im super. Doduše njihov stil je više sportski nego elegantan. I cene su im poprilično "nabudžene" ali ako sačekate rasprodaje možete pazariti dobre komade za ne previše novca...
Intimo...zadovoljna sam njihovim vešom...Kvalitetan je pamuk. Ne istegne se posle nekoliko pranja....
Mona je po meni više za kupovinu tašnica i torbi.... Odeća im je nekako, preozbiljna za moj ukus. A i kada mi se nešto dopadne bude mi veliko....
U Afroditi je moja drugarica prošle godine pazarila prelep kaput.... Ne znam kakva je ovogodišnja kolekcija....
A šta mislite o modelima naših modnih kreatora? Verica Rakočević, Dragana Ognjenović i drugi...
 
A jel može neko da mi kaže koja to stvar ima da se kupi kod nas a da nije pravljena u nas ili u Bosni ili u Bugarskoj ili u Mađarskoj ili u Kini....... ili sl. za naše ovo sociJalno tržište, nego da je poreklom okle je i brend. Da kvalitet odgovara ceni i da se ta stvar nalazi na zvaničnom sajtu kolekcije za ovu sezonu dotične modne kuće ili kako god???
 
ja mogu samo da kažem šta mislim o domaćoj konfeciji,koja bukvalno zavisi od sezone do sezone,pa mi se desi da nadjem neku dobru stvar koja se nije prodala i stavili su je na sniženje..inače kupujem tamo gde vidim stvarčicu koja bi mogla da mi čuči dobro.Znači nemam neke odredjene brendove,već stvarno sve zavisi gde ću na šta naleteti...sem kineza-ne podnosi njihovu bofl robu.Ukus su nam iskvarili kinezi...cela zemlja nam smrdi na kineze i ne želim niti jednu njihovu krpicu.verovatno se mnogi neće složiti sa mnom ali to je moj stav i moje mišljenje:)
 
Poslednja izmena:
da li kupujete garderobu domacih proizvodjaca?

sta mislite o Moni, Nicola's-u i Afrodite Mode Collection?
Od nabrojanih nemam nista i ne mogu da sudim.Nemam jer mi se ne dopada nista...zapravo nije moj fazon...
Extreme Intimo ima dobar ves i pidzame,kupovala sam deci za poklone i moja mala ima njihove pidzamice.
Bugati ima dobar muski ves.
Od domacih za sebe volim DO,i nesto od koze od Irene Grahovac.
 

Back
Top