Радикали су заморчићи ДСС

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Коштуница је на страни СРС и због поштовања према Војиславу Шешељу, који је хтео да он буде председник Владе
Очигледно да нека сарадња између Коштунице и Шешеља постоји, тако да ће радикали и даље бити заморчићи ДСС-а
Маја Гојковић воли да буде председник. Њој то звони у глави већ годинама
У последње време немам информације о томе да постоје директне претње за моју ликвидацију, зато што је тај један канал, који је био отворен, сада затворен и спречен
Радикали се у парламенту понашају као слаби чопор који се удружује пред јаким супарником
Тадић ми је послао поруку када је начуо да сам болестан. Понудио ми је помоћ. Одговорио сам му да сам здрав као дрен и да ми никаква помоћ није потребна

Спреман сам да и даље наставим сарадњу са Демократском странком Србије и Новом Србијом зато што видим начин да остваримо циљ којем тежи свака опозиција. Желим да власт ради боље а, ако је то немогуће, да доведемо до нових избора, истакао је Томислав Николић, председник Српске напредне странке, на почетку разговора за „Правду”.
Зашто нисте лично позвали Коштуницу, него преко његових саветника?

- Ако то кажем његовим најближим сарадницима, које виђам свакодневно у Скупштини, и ако то кажем Велимиру Илићу, шта би значило да зовем секретарицу Војислава Коштунице? Шта треба да јој кажем? „Војо, ја бих хтео да сарађујем”? Мислим да неће да му падне круна са главе ако одговори на моје позиве и свом сараднику каже: „Реци Томи да ми се јави”. Пре ће бити да је Коштуница на страни СРС у овом нашем раздвајању, и да то ради из поштовања према Војиславу Шешељу, који је желео да он буде председник Владе. Неки договори тамо постоје и у то нећу да се мешам. Очигледно да нека сарадња између Коштунице и Шешеља постоји, тако да ће радикали и даље бити заморчићи ДСС-а.
Значи није било никаквог одговора из ДСС-а?
- Није! Изузев што се потпредседник ДСС-а, Борко Илић, једном осврнуо и рекао да ће још мало чекати да виде да ли ће СНС да буде опозициона странка или не, и да ће то одредити њихов положај према нама. Као да се не види да смо опозициона странка. Исто је и Мајом Гојковић која је рекла да напредњаци нису опозиција. Изгледа да се тај блок определио према нама, што није у реду, јер су требали да разговарају.

Када очекујете могући одговор Коштунице?
- У оваком стању, не очекујем. Он зна генезу сукоба у СРС јер је обавештаван, некада и директно од Шешеља.

остатак на:

http://www.pravda.co.yu/dogadjaji/4283/prete-mi-samo-shesheevtsi
 
NOVO RUKOVODSTVO OPŠTINE BAČKA PALANKA

1.11.2008 12:53 BAČKA PALANKA (Tanjug) - Predsednik Skupštine opštine Bačka Palanka Boris Kuzmanović sazvao je za ponedeljak, 3. novembar, sednicu Skupštine opštine na zahtev 24 odbornika nove skupštinske većine koju su formirali DS, G17 plus, koalicija okupljena oko SPS-a, D S S i Slovačka narodna partija.

Na ovaj način u lokalnom parlamentu sa ukupno 42 odbornička mesta u opoziciji je ostala Srpska radikalna stranka sa 18 odbornika.



Jel ovo Koštunica opet sa žutima?:sad2:
A taman se radikali oduševili što neće sa Tomom:mrgreen::rotf::hahaha:
 
Neznam šta je ali kad je postao 2000godine odbornik DSS bio je malko teži za obilaženje.
Sad vam je potreban policajac kao na raskrsnici..

Joj vid' slika prečasnog vojislava na sve strane:mrgreen::rotf:



20080929.jpg
 
Odlutasmo od teme, ovo za zemun je još uvek u sferi nagadjanja, a ovo je sutra:

NOVO RUKOVODSTVO OPŠTINE BAČKA PALANKA

1.11.2008 12:53 BAČKA PALANKA (Tanjug) - Predsednik Skupštine opštine Bačka Palanka Boris Kuzmanović sazvao je za ponedeljak, 3. novembar, sednicu Skupštine opštine na zahtev 24 odbornika nove skupštinske većine koju su formirali DS, G17 plus, koalicija okupljena oko SPS-a, D S S i Slovačka narodna partija.

Na ovaj način u lokalnom parlamentu sa ukupno 42 odbornička mesta u opoziciji je ostala Srpska radikalna stranka sa 18 odbornika.

:otkacio:
 

Back
Top