Uffff stikle!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

***MaR!nA***

Poznat
Poruka
8.652
Dakle...owo nije tema kkao shto ste mislili kada ste je prochitali...nego me zanima:

Shta mislite dewojchicama od 12-13-14 godina koje nose shtikle?Pitam was owo zato shto ja imam takwu drugaricu pod znacima nawodnika!!!!!
 
Imas drugaricu pod znacima navodnika:lol:... pa to je veci problem... Klinkama tog godista nisu potrebne stikle... ali nemam ono nista protiv ako joj dobro stoje pa onda izgleda bolje i tako onda mi je okej.
 
Je l' vi mene hoćete da oterate sa foruma?
Hajd' @tema:
Ne mislim o klinkama koje se nabadaju na štikle.

Uvodni post je da se pokidaš od muke.
Otkud ti znaš kkao što smo mislili kada smo je pročitali?
Kakva je to drugarica?

Nije tesko zaobici temu ovakvog tipa, umesto se truditi da ostavis komentare (ovakvog tipa), jer onda odajes utisak da se ili neopisivo smaras ili toliko zelis da iskazes nezadovoljstvo da to prevazilazi granice, otkud znam, neke razumnosti;)
Jel mozes da promenis njen i slican nacin razmisljanja. Hm, ne:)
 
na tastaturi, dva tastera desno od L...NAVODNICI....kada zelish neku rech da stavish pod navodnike, drzish SHIFT i pritisnesh to dugme....i, zamisli- pojave se znaci navoda! :eek: tako da nema potrebe da pishesh- pod znacima navoda ;)

a, inache, kakva je to uopshte "drugarica". neka osoba moze da ti bude drugarica, ili da ti NE bude drugarica. ako se folirash sa njom, a ogovarash je iza ledja, ne podnosish i pljujesh...onda si gowwno...(ja se izvinjavam, morala sam)
 
Nije tesko zaobici temu ovakvog tipa, umesto se truditi da ostavis komentare (ovakvog tipa), jer onda odajes utisak da se ili neopisivo smaras ili toliko zelis da iskazes nezadovoljstvo da to prevazilazi granice, otkud znam, neke razumnosti;)
Jel mozes da promenis njen i slican nacin razmisljanja. Hm, ne:)

Taj komentar je potpuno suvišan jer je čisto potvđivanje nečeg toliko očiglednog.
Krstarila sam forumom sa natpisom nerazumna ili bezumna pored ницк-a.
To dosta objašnjava. A koliko vidim nekima i ne.

Možda moji komentari i pomognu ovoj dečici da prestanu da se zamlaćuju totalno, ali totalno irelevantnim "problemima".
 
Meni je to ustvari super,jer se slatko ismejem kad ih gledam kako mukice nabadaju i hodaju kao na stulama....
Dobro,i ja sam pocela da nosim stikle negde oko 15e,ali sam umela da hodam na njima,a i u tom dobu se nisam nabijala na 12ice....
 
To je tako smesno kad devojka od 12 (! ! !) godina nosi stikle... Meni je to glupo...
Pogotovo kad dodju tako u skolu. :eek:
Zna se mesto i vreme za sve...
Ali ubedljivo je najjace kad ne znaju da hodaju na stiklama, pa se lome okolo... :lol: Ma smejurija...
Inace, ja imam 17 godina, i nosim stikle ponekad kad uvece idem negde sa drustvom. Ali to mi je ok, sve dok ne izgleda jeftino...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top