da li je normalno biti gej/bi???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

M r v i c a

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
231
Izvinjavam se ako je ima ove teme vec,nov sam pa ne znam.

Pre neki dan sam sa drugom koji je gej raspravljao o tome kako je gej opredeljenje bolest i kako treba da se leci i onda sam mu ja citirao nekoliko clanka na kojima je dokazano to sto sam rekao a on je sve to odbacio oslonivsi se na gene i kako on kao nije kriv sto je gej.....:roll: sta vi mislite o tome? ja stvarno ne mogu shvatiti ljude koji misle da je biti gej normalna stvar i kako ljudi ne biraju gej opredljenje?kako je normalna stvar moze li to neko da dokaze?
 
Pa kad ne znas da li je bila tema, a lako se da pretpostaviti da jeste onda lepo koristis pretragu...

normalno je biti gej!

Kljuch, kljuch, katanac, odma' sada odma'!!! Ne mogu opet da se raspravljam sa homofobima i ostalima... a pichkarali smo se pre nepunih mesec dana na istu temu!
 
Davno sam raskrstila sa tom dilemom da li je to normalno. Normalno je. Sad me zanima, recimo, kako je to opredeljenje prihvaceno po raznim velikim organizacijama, tipa Telekom, JAT, gde se to prihvata a gde ne, odnosno, da li rukovodeci uopste znaju ko im je od radnika gej a ko nije.
 
E PA NIJE NORMALNO!!!! TO JE BOLEST!!!
Postoje ljudi koji su nazalost po svojoj prirodi gej i oni koji su eto....nemam pojma ni ja zasto....zato sto su umno bolesni....
Druga je prica da li ih treba osudjivati. Po meni ove nafurane treba, a ove ostale...ne diraj me ne diram te.
Dakle jos jednom: NIJE NORMALNO BITI GEJ!!! Kao sto nije normalno imati bilo koju drugu bolest.
 
Izvinjavam se ako je ima ove teme vec,nov sam pa ne znam.

Pre neki dan sam sa drugom koji je gej raspravljao o tome kako je gej opredeljenje bolest i kako treba da se leci i onda sam mu ja citirao nekoliko clanka na kojima je dokazano to sto sam rekao a on je sve to odbacio oslonivsi se na gene i kako on kao nije kriv sto je gej.....:roll: sta vi mislite o tome? ja stvarno ne mogu shvatiti ljude koji misle da je biti gej normalna stvar i kako ljudi ne biraju gej opredljenje?kako je normalna stvar moze li to neko da dokaze?

a mene zanima zasto su uvijek zenskasti muskarci ti koji nizu najvise homohejterskih postova... :confused:
 
Lock za ovu temu, od nje nema 'leba...
Bilo je milion ovakvih tema... bilo je argumenata, cinjenica, misljenja, hejtovanja, pljuvanja... i na kraju svega, sta smo postigli? Nista, nit je neko promenio misljenje i poceo da podrzava gay osobe, niti obrnuto... a sta god rekli, gay ljudi su oduvek postojali i uvek ce postojati i svi treba da skontamo vec jednom da ne idu nikud i da ne trebaju ni da se podrzavaju ni hejtuju, samo da se prihvate takvi, da svet bude lepsi za sve nas...
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top