Da li da si onodem sestru u porodici (razmena studenata)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

peja

Početnik
Poruka
36
Malo je tesko objasniti situaciju veoma smo bliski ja sam ovde vec 5 meseca ona ima decka 8 meseca ali pricamo o veoma imtimnim stvarima nisam siguran da li me je gledala dok sam bambusao jednu njenu drugaricu ali vec smo se nalzili par puta u nezgodnim situacijama znate vec pogledi na bliskoj udaljenosti i nezgodni ali dragi dodiri. Sta mozemo da preduzmemo povodom toga? :wink:
 
peja:
Malo je tesko objasniti situaciju veoma smo bliski ja sam ovde vec 5 meseca ona ima decka 8 meseca ali pricamo o veoma imtimnim stvarima nisam siguran da li me je gledala dok sam bambusao jednu njenu drugaricu ali vec smo se nalzili par puta u nezgodnim situacijama znate vec pogledi na bliskoj udaljenosti i nezgodni ali dragi dodiri. Sta mozemo da preduzmemo povodom toga? :wink:
Kresnite se... šta čekate
 
peja:
Malo je tesko objasniti situaciju veoma smo bliski ja sam ovde vec 5 meseca ona ima decka 8 meseca ali pricamo o veoma imtimnim stvarima nisam siguran da li me je gledala dok sam bambusao jednu njenu drugaricu ali vec smo se nalzili par puta u nezgodnim situacijama znate vec pogledi na bliskoj udaljenosti i nezgodni ali dragi dodiri. Sta mozemo da preduzmemo povodom toga? :wink:
Odakle si, s obzirom da "si onodes"? I gde si se razmenio?
 
pitanje ti je skoro kao 'slovenska antiteza'
ako ne uradis-kajaces se do kraja zivota,
ako predlozis-e tu vec imas dve mogucnosti:prva je da
ona to prihvati,na obostrano zadovoljstvo,i da vam bude fenomenalno,ali ti ces posle nekog vremena pozeleti da ga strpas u neku 'tudju',ne njenu,rupicu i sta onda?
druga je da upropastis prijateljstvo i da zavrsis odkle si dosao ili vec kakve sankcije su predvidjene za tako nesto.
PS:nalazim se u slicnoj situaciji :cry:
 
hvala na predlozima ja da se pohvalim kresnu je ja jednom pa ona zazelela jos jednom to bilo u subotu sada spava kod mene ceka kad joj keva zaspi da predje iz njene u moju sobu radi kao medicinska sestra pa se dize svako jutro u 6 tako da je keva ne cuje a jos ide ssa deckom sto se kaze on je seta a ja je ***** izvinite me na recniku kao neka kokerka je jedan seta drugi guzi hvala na vasem razumevanju ali neznam sta da radim sa kevinom prijateljicom ima 46 godina i dobro je drzeca ima 5 deteta i nesto mi se nabacuje a ima cerku da se pojedes al je alkoholicarka
 
peja:
hvala na predlozima ja da se pohvalim kresnu je ja jednom pa ona zazelela jos jednom to bilo u subotu sada spava kod mene ceka kad joj keva zaspi da predje iz njene u moju sobu radi kao medicinska sestra pa se dize svako jutro u 6 tako da je keva ne cuje a jos ide ssa deckom sto se kaze on je seta a ja je * izvinite me na recniku kao neka kokerka je jedan seta drugi guzi hvala na vasem razumevanju ali neznam sta da radim sa kevinom prijateljicom ima 46 godina i dobro je drzeca ima 5 deteta i nesto mi se nabacuje a ima cerku da se pojedes al je alkoholicarka
Znas li ti kada je dosta? :shock:
 
E, a da nema mozda i nekog pekinezera koji ti vrcka guzovima pred nosom, pa ne znas sta ces???? :wink:

Uh, izvini, moram da begam, pocele mi demonstracije srednje medicinske pod prozorom, upadaju mi gacice i brusevi na terasu, a riba mi se upravo budi, sta ako me vidi na njenoj sestri( bliznakinji,sto da ne), a keva im vec ljubomorna nisam je kresn'o od prekjuce, skuvala mi kafu-sikterusu,da joj komsinicu ne bi onako usput smuvao dok se lezbejisu u kuhinji pored otvorenog friza(nipples k'o Balkanische penninsula),eno i baba pocela da se trlja kad me videla onako razgolicenog,izlecem u hodnik al' ne lezi vraze! Spremacica me spotice zogerom i siluje u letu, aaajoooaiiiejjjaooj, a dole me cekaju medicinarke, sve lizu sladoled "onako" i tangiraju me tangama!!! :twisted:

Sta da radim,ljudi, da l' da se budim il' da ostavim cugu i hashisha,ba, stvarno ne znam... 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top