MASSIMO SAVIC

planinac

Početnik
Poruka
18
Pop pevač Masimo Savić vraća se posle dve godine u beogradski Sava centar 23. decembra za koncertnu promociju novog albuma "Sunce se ponovo rađa". Zagrepčanin sjajnih glasovnih veština sa Long Play-em tokom decembra dolazi na turneju po Srbiji, gde će pevati i na koncertima u Nišu, Novom Sadu, Kragujevcu, Vrnjačkoj Banji i Pančevu.

Tačne datume, prostore i cene ulaznica svih koncerata na srpskoj turneji „Sunce se ponovo rađa“ Long Play će saopštiti naknadno. Masimo je prethodno pevao u rasprodatom Sava centru u jesen 2006. godine, kada je nagrađen ovacijama beogradske publike za predstavljanje albuma "Vještina 2", na kome je kao i na prvoj "Vještini" (2004) svojim raskošnim glasom obradio i obogatio ex-Yu pop klasike.

Proslavljeni pevač „Sjaja u tami“ i „Stranca u noći“, posle dodatnog zamaha koje su njegovoj karijeri dale obe „Vještine“, potvrđuje svoj status na području bivše Jugoslavije 29. septembra izlaskom novog albuma "Sunce se ponovo rađa". U Srbiji je izdavač albuma Multimedia Records.

Novi album preko leta je najavio spot za pesmu "Indija", laganu ljubavnu baladu protkanu tradicionalnim indijskim instrumentima. Album donosi i Masimov duet sa Nenom Belanom u pesmi "Zar više nama nas" koju je napisao bivši vođa "Ðavola". Belan je pesmu postavio za preslušavanje na www.myspace.com/nenobelan.

Niz autora Masimovih saradnika radilo je pesme za album, koji otvara jedina obrada na njemu - pesma popularnog italijanskog pevača Renata Zera preimenovana u "Traži me", u prepevu čuvenog kantautora Arsena Dedića, inače autora naslovne pesme "Sunce se ponovo rada".
 
raskosnim glasom-my ass.
nikakav muzicar najslabiji autor ikad oni muzicari sto tezgare bar kazu da pevaju tudje pesme a ovaj ih gospodski prearanzira u svom stilu. samo ih drugacije otpeva i uvek uspori kako bi do izrazaja dosao onaj njegov smesni glas. pa da ja sad uzmem da tako obradjujem tudje pesme ja bih bio jos bolji od njega.
Masimo (provali to ime jos sa 2 s) Savic je jedan nacin prepevavanja- glup nacin sto se mene tice.
svaka pesma na taj kalup.-Prepevana
 
Massimo se vec vratio u Srbiju. 28. Avgusta ove godine imao je fantastican koncert u Zrenjaninu na festivalu "Sunflower". Bis je trajao 45 minuta po kisi jer ljudi nisu hteli da ga puste sa bine bukvalno.
Zaista je bilo fenomenalno!
 
Covjek koji ne odustaje od recikliranja i skrnavljenja tudjih pjesama
sta god je obradio do sada
to je bilo u nekom uzasno sporom ritmu
gdje njegov nazalni glas izaziva suicid
onaj tihi,priguseni vokal bi mogao da smiri Bliski Istok
nisu samo obrade u pitanju
koju god stvar da je pjevao
u svakoj je dobijao akutni izliv zalosti u mozak
 
Slučajno sam ubo na TV-u kad je gostovao skoro na nekoj emisiji,pustili su njegov novi spot,kolko sam mogao da primetim,radjen je u Indiji,uopšte nije loše odradjen za ovdašnje uslove...ne znam kako se pesma zove,spora je naravno,ali ni ona nije loša...u njegovom fazonu....
 
Bebi Dol pricala i da je obdaren i talentovan za neke druge stvari
e sad ne znam koliko je bilo sta sto ona kaze verodostojno, a u to vreme je bila u svojoj najludjoj fazi....droga i to...brazil, spanija, KOLUMBIJA

Toliko negativne energije prema svakom izvodjacu:neutral::roll::roll::eek:

Meni je Masimo gotivan,i moji roditelji ga slusaju cak...Izdvajam Za tvoje oci,i Ne verujem(Dorian Gray) .

Kakve veze ima njegova veza da bebi Dol?!;)
 
Toliko negativne energije prema svakom izvodjacu:neutral::roll::roll::eek:

Meni je Masimo gotivan,i moji roditelji ga slusaju cak...Izdvajam Za tvoje oci,i Ne verujem(Dorian Gray) .

Kakve veze ima njegova veza da bebi Dol?!;)
Ma, pusti dileju, vidiš da samo lupeta, tek da nešto drobi. Massimo je stvarno odličan pevač. A ploče "Doirana Graya" su za svoje vreme bile izuzetno dobre i zanimljive, i sad su, znači - kvalitet. :cool: A i Bebi Dol je sjajna pevačica, što je, uostalom, zapravo jedino i važno, zar ne? :)
 
Poslednja izmena:

Back
Top