Prebio me stub za rasvjetu ulice

Frank Lampard

Aktivan član
Poruka
1.630
Setam jednog , ispred mene zgodna mlada//...cica.
Sta se desava?Ona odjevena u ljetnjoj varijanti, znaci--duboki dekolte, kratki(da ne moze biti kraci) minic.Ja se nalazim jedno 4,5 m od nje i ubrzavam hod kakko bih je stig'o, tj priblizio joj se, i mozda osjetio njen miris , ona me primjecuje , primjecuje da se neko zestoko izbezumio, to joj se svidjelo i rijesila je da me nasamari, a tome je upravo i tema.Znala je da idem za njom, a da takoreci nista nisam gled'o osim nje.Balavio sam k'o malo dijete.Isla je pravo i odjednom skrenula (s puta naravno, ne s pamecu, jer s pamecu ima ko drugi:mrgreen:), i zaobisla taj famozni stub i koji sam ja udario glavom i tad sam shvatio koji sam debil.Kad je cula da je nesto puklo , tj moja glava o stub, zacenula se od smijeha, dok sam se ja crvenio, i "brojao zvijezde" a uobicajen svijet mi je pogledom dijelio sazaljenje i ironiju.Ipak , uspijevam da zamaknem u ulazu obliznje zgrade i malo dodjem k sebi dok ne prodje frka.
Otis'o sam kuci, i zavrsio na krevetu sa hladnim oblogama na celu, razmisljajuci sta moze zena.
 
HAHAHAHAHHAHAHA.
to je sve od mene.
Hvala:mrgreen: od koga je dosta je
e bukvalno si izgubio glavu, na stubu srama :D......
ja sam lud
O, budi Bog s nama.....smajlikojisekrsti......bruka....:lol::lol:
i to sto kazes, al stvarno je bila .....avion, ma kakav avio, avio je u poredjenju s njm obicna letilica:hahaha::hahaha:, pa ona i nije letilica il bi uletio:hahaha:
Prijatelju, idi u crkvu i upali svecu za zdravlje. Mogle su obloge da budu i na drugom mestu :)

mogle da je htjela
 
ma meni jedan matori komsija obilazio garazu svako jutro u 6 40 i kad se vracam s posla u 15 15....vozao bajs jedno pola godine.....i jedno jutro, ja isterujem auto iz garaze i on pravac na moj auto sa bajsom...e doslo mi da izadjem i da ga udavim....za malo me udario....eeeeeeee
 
ma meni jedan matori komsija obilazio garazu svako jutro u 6 40 i kad se vracam s posla u 15 15....vozao bajs jedno pola godine.....i jedno jutro, ja isterujem auto iz garaze i on pravac na moj auto sa bajsom...e doslo mi da izadjem i da ga udavim....za malo me udario....eeeeeeee
Ha ha, to neki penzos napaljeni a?Mora da si ti neka dobra a?:p.Znaci imas i auto i garazu, a je l' imas br tel:mrgreen:
Gde li se mogu nac takvi frajeri...ko avion? ....da se i mi zene malo slinimo i sudaramo sa banderama.....:think: :lol:

Pa ima ih, znas, ne znas mene:mrgreen: da vidis masinu, ma salim se ja sam totalno neprivlacan na prvi [pogled
 
Pa sta se odma bunis....opste je poznato da su sve forumasice ruzne....:mrgreen:
sto izvlaci zakljucak da su i furimasi neki usedjeli omaleni, ruznjikavi tipovi:cry:




Eto, to je dokaz kako muskarcima cesto nije dovoljno da se im kratko i jasno nesto saopsti....:P ..

Misao je skroz jasna i kratka....:mrgreen:

Jasno je meni, al' ne mislim da bi trebala da budes ekstra inteligentna da imala takav stav, stoga mi je nejasno
 
Ja za takve imam suzavac u torbi...ne oslanjam se na bandere...
oooopa, ti si neka opasna cica a?
jesi li sigurna?
A seti se da si se smjeskala i koketirala prije toga?
Sto jes, jes...mada nisam imala bliznji susret sa njima....:mrgreen:




Znas da nista ne znas...:mrgreen: :P :P

pa zasto, mozda si bas ruznjikava, pa te strah kako ce da reaguju kad te vide ?

znam da nista ne znam
 

Back
Top