Laparoskopska operacija žučnog kamena

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

DBiksi

Obećava
Poruka
69
Molim vas, da li neko zna može li se sada raditi laparoskopska operacija (žučnog kamena, u ovom slučaju) uz uput odnosno bez plaćanja pune cene intervencije?

Bilo je priče početkom ove godine da će to biti omogućeno, medjutim kad sam se u proteklih par nedelja raspitivala na Kliničkom centru i na VMA, ispalo je da se ipak plaća. Na VMA je cifra o kojoj pričamo oko 1000 EUR - nije nešto što je baš lako izdvojiti, a alternativa tj. klasična operacija je opet mnogo teža od laparoskopije, i ne bih se u to upuštala ako ne moram.

Unapred hvala :-)
 
Postoje teme koje se bave zucnom kesom , uvek se prvo pogleda da li postoji tema pa se onda podize nova.
Bilo bi lepo kada bi se prvo informisali o nacinu rada foruma pa tek onda postavljali postove * ovo se odnosi na sve korisnike).
Koliko sam ja upoznata vecina bolnica tamo gde se moze * gde stanje pacijenta omogucava laparoskopiju sto znaci da nije dosao u 5 min do 12* radi laparoskopsku operaciju zucne kese, i rade je na uput.
Cifre koje spominjete su cifre koje se placaju kada nemate zdravstveno osiguranje i uput za intervenciju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top