Samoslikovanje

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.698
U eri novih tehnologija, kada svako ima mogucnost da kupi makar i skranvih 0.3 MP na drndavom telefonu, da li fotografisete sebe i koliko cesto?
Da li uslikavate neki deo svog tela? Lice, pice, kitice, guizce i ostale delove?
Jel cuvate fotke ili ih odmah brisete (zamislite blam da ih neko vidi, jel :lol:)...?

Koliko ste se razocarali kada ste videli kako vam zaista izgleda neki atribut za koji ste mislili da vam je adut?

Odnosno, koiko ste se okurazili kad ste shvatili da to sto imate zaista izgleda onako kako mislite da treba?
 
Ne fotografisem se.
Imam jako malo svojih slika i inače, uglavnom kad me slikaju na nekim skupovima a da i ne znam...i da, slike za ličnu kartu.
Mislim da sam osoba sa najmanje svojih fotografija u svemiru.
 
ma najcheshtje samo facu slikam jer se nikad ne zadovoljim kako ispadnem....nisam ni malo fotogenichna.....a delovi tela: pa slikala sam tetovaze i jednom sam se slikala u donjem veshu i poslala bivsem decku jer me je moljakao mesecima....i izbrisala sam ih posle....ma bzvz....nema tu nicega zanimljivog
 
U eri novih tehnologija, kada svako ima mogucnost da kupi makar i skranvih 0.3 MP na drndavom telefonu, da li fotografisete sebe i koliko cesto?
Da li uslikavate neki deo svog tela? Lice, pice, kitice, guizce i ostale delove?
Jel cuvate fotke ili ih odmah brisete (zamislite blam da ih neko vidi, jel :lol:)...?

Koliko ste se razocarali kada ste videli kako vam zaista izgleda neki atribut za koji ste mislili da vam je adut?

Odnosno, koiko ste se okurazili kad ste shvatili da to sto imate zaista izgleda onako kako mislite da treba?

Ne slikam sebe, niti volim da me drugi slikaju...kako god dobro ili loše izgledao...
 
U eri novih tehnologija, kada svako ima mogucnost da kupi makar i skranvih 0.3 MP na drndavom telefonu, da li fotografisete sebe i koliko cesto?
Da li uslikavate neki deo svog tela? Lice, pice, kitice, guizce i ostale delove?
Jel cuvate fotke ili ih odmah brisete (zamislite blam da ih neko vidi, jel :lol:)...?

Koliko ste se razocarali kada ste videli kako vam zaista izgleda neki atribut za koji ste mislili da vam je adut?

Odnosno, koiko ste se okurazili kad ste shvatili da to sto imate zaista izgleda onako kako mislite da treba?



odusevila sam se kad sam se uverila
da mi je guza lepa i okrugla. :mrgreen:

a fotke cuvam...nikad ne znas kad ce ti zatrebati. ;)
 

Back
Top