Prokleto zensko

Vendi9

Aktivan član
Poruka
1.586
Otvaram ormar i pomislim, naravno, nemam sta sad da obucem! uzas, namam sta da nosim gola sam i bosa...strasno...
hocu da se nasminkam da bas izgledam dobro, i ne ide mi, evo upropastila sam sve senkom koju nisam stavila dobro...kao ni maskaru..
zasto kad hocemo da dobro izgledamo, kao za inat nesto ne da i evo izgledam sada kao retard neki kad se pogledam u ogledalo...:( ocajna sam
 
Pa sto odmah u ocajnice, pa na forum...? Sve Jovo na novo, pa putuj tamo gde si krenula...Ili ces ostati kuci i razglabati sa nama?...To cemo sutra sa tobom, a sad pali u zezanje...
 
Samo nemoj gola na ulicu :p

sala sala..:hahaha:

Na kraju se ipak obucemo..obijemo..nasminkamo... :D

Kapiram temu..ali ako bi sada napisala da nemam problem sa tim cuvenim .."nemam sta da obucem" odudarala bih od drugih ali stvarno nemam taj problem ..
 
Otvaram ormar i pomislim, naravno, nemam sta sad da obucem! uzas, namam sta da nosim gola sam i bosa...strasno...
hocu da se nasminkam da bas izgledam dobro, i ne ide mi, evo upropastila sam sve senkom koju nisam stavila dobro...kao ni maskaru..
zasto kad hocemo da dobro izgledamo, kao za inat nesto ne da i evo izgledam sada kao retard neki kad se pogledam u ogledalo...:( ocajna sam

Kad tako krene, ima da se provedes bogovski. Sutra da nam pricas u detalje je l' ti se posrecilo.:rumenko:
 
mene uvece, oko ponoci,spopadne zelja za sminkanjem:mrgreen:..I tad se bas lepo nasminkam,budem ponosna na sebe,i mislim,''vau,jedva cekam da odem tu i tu ovako nasminkana''.:mrgreen:

I onda kad treba da se nasminkam ,nista po planu ne ide...maskara se razmaze,ma sve bude uzas...:roll::(
 
"Ako počem i od kuće da idem na net , stvarno sam zavisnica " :mrgreen:

Mirka smiri loptu :D jos nisi zavisnica

@tema

ja nikad nemam sta da obucem a senku ne stavljam samo malo ruza i maskare .............i zapamti kad zelis da izgledas najbolje sto mozes ne sminkaj se previse dovoljno je cisto lice krema puder i malo rumenila ( maskara i sjaj su obavezni pa ih ne nabrajam ) .
 
:eek: Još si na poslu? :sad2:

Mirka smiri loptu :D jos nisi zavisnica

@tema

ja nikad nemam sta da obucem a senku ne stavljam samo malo ruza i maskare .............i zapamti kad zelis da izgledas najbolje sto mozes ne sminkaj se previse dovoljno je cisto lice krema puder i malo rumenila ( maskara i sjaj su obavezni pa ih ne nabrajam ) .

Ma jok bre zene , vidite znake navoda.
Autor navedene recenice sam ce se prepoznati :lol:
 
Otvaram ormar i pomislim, naravno, nemam sta sad da obucem! uzas, namam sta da nosim gola sam i bosa...strasno...
hocu da se nasminkam da bas izgledam dobro, i ne ide mi, evo upropastila sam sve senkom koju nisam stavila dobro...kao ni maskaru..
zasto kad hocemo da dobro izgledamo, kao za inat nesto ne da i evo izgledam sada kao retard neki kad se pogledam u ogledalo...:( ocajna sam

Nervozne smo i ocekujemo da budemo savrsene i kad se sredjujemo treba da smo opustene i tako sve la la la la la i onda ispadnem onako spontano lepe... Ja barem tako :)
 

Back
Top