Vučić: Karlobag-Ogulin... je nerealno i neozbiljno

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Srpska napredna stranka smatra da linija Karlobag-Ogulin-Karlovac Virovitica "nije linija" te stranke jer je nerealna i neozbiljna, izjavio je danas zamenik predsednika te stranke Aleksandar Vučić

"Sada možemo otvoreno da kažemo da to nije naša politika i da to
nećemo da radimo, a naša politika je da budemo na strani srpskog
naroda i da mu pomažemo koliko god možemo", rekao je Vučić na
konferenciji za novinare.

Vučić je istakao da je besmisleno da neko kaže da Karlobag pripada
Srbiji i da će se to dogoditi sutra.

Liniju koja povezuje hrvatske gradove Karlobag, Ogulin, Karlovac i
Viroviticu često je u javnosti kao granicu Velike Srbije pominjao
predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj, a taj stav su
podržavali i njegovi najbliži saradnici Tomislav Nikolić i Vučić,
koji su nedavno osnovali Srpsku naprednu stranku.
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=50181&sectionId=29&seriesId=82

:sad2::sad2:

Mada je mogao i lepo da kaze da su zavlacili narod godinama i pravili ih budalama sa tom pricom. :mrgreen::rotf:
 
Aaaaaa.....sad se setio mlađani Vučko da to tako ne može da bude:eek:

što će reći dok je bio u guzi čika Šekija...moglo, a sad kao puj pike ne važi:rotf:čudo
ne viđeno...kad se brže osvesti.....:mrgreen:

mene više zanima, kako se on nada da mu sada narod veruje, kad je tolike godine
lagao...i zamlaćivao, sirotinju raju, bez trunke stida:mrgreen:

kako je moguće da ljudi žive sa toliko malo samopoštovanja i misle
kao neko...tuđim mozgom....:mrgreen:
 
Па добро....они су сад странка Европске оријентације.

Радикали никад објективно нису вршили власт тако да не знамо како би се понашали и шта би од испричаног спровели у дело , Шешеља изузетно ценим као правника, али мислим да би Српски народ под њим изумро.

Било како било, Никлићев потез ми је још увек нејасан.
 
Aaaaaa.....sad se setio mlađani Vučko da to tako ne može da bude:eek:

što će reći dok je bio u guzi čika Šekija...moglo, a sad kao puj pike ne važi:rotf:čudo
ne viđeno...kad se brže osvesti.....:mrgreen:

mene više zanima, kako se on nada da mu sada narod veruje, kad je tolike godine
lagao...i zamlaćivao, sirotinju raju, bez trunke stida:mrgreen:

kako je moguće da ljudi žive sa toliko malo samopoštovanja i misle
kao neko...tuđim mozgom....:mrgreen:

Nedavno sam čitao da je Vučić davno predlagao da se iz statuta SRS izbaci odrednica o granicama Velike Srbije. Čak je imao i podršku većine u COU, ali kad je Šešelj zapretio odlaskom iz stranke od toga se odustalo.
 
Pa niko se nije bas primao na to.

Vece su budale idioti i majmuni oni sto su glasali za ZES i primili se na obecanja o besplatnim vizama do kraja maja 2008 godine, o pola miliona radnih mesta,o socijalno odgovornoj vladi, o ekonomskom bumu,o povecanju penzija......itd To su tyek magarcine


:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Hahaha, ajd važi. Kao što se oni Koštuničini jadnici nisu primali na Kosovo je Srbija, i na očuvanje Crne Gore u okviru SRJ. Ajde pali.

ZESovci su časne male nevine devojčice naspram ove bagre.
 
Nedavno sam čitao da je Vučić davno predlagao da se iz statuta SRS izbaci odrednica o granicama Velike Srbije. Čak je imao i podršku većine u COU, ali kad je Šešelj zapretio odlaskom iz stranke od toga se odustalo.
Vrlo moguce. To bi bio jos jedan dokaz da su Seselj i njemu lojalna ekipa bili jedina prava prepreka da se SRS transformise u relativno modernu stranku desnice.
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:

Hahaha, ajd važi. Kao što se oni Koštuničini jadnici nisu primali na Kosovo je Srbija, i na očuvanje Crne Gore u okviru SRJ. Ajde pali.

ZESovci su časne male nevine devojčice naspram ove bagre.
Коштуница није ништа обећао, већ се залагао.

А распад СРЈ као и СФРЈ је одавно испланиран, самим тим, могло се само покушати нешто, али без конкретне залеђине се није могло ништа урадити.
Уосталом, сви знамо и како је Космет, а и како је ЦГ добила независност.

Ви режимски гласачи у свему исказујете дупле критеријуме.
Кад је у питању распарчавање Србије, тад смо самостална држава која има лоше владаре, конкретно Коштуницу који није успео да очува интегритет Србије, а кад је у питању самостално деловање, трубите како смо мали и како морамо да се повинујемо већима тј. западу, како од њих зависимо....

Смешни сте колико сами себи ускачете у уста.
 
Vrlo moguce. To bi bio jos jedan dokaz da su Seselj i njemu lojalna ekipa bili jedina prava prepreka da se SRS transformise u relativno modernu stranku desnice.

U koju sad treba da se pretvori SNS. Desnica za koju bi svako mogao da glasa. Prava altenativa. Konačno.

Ipak meni nešto smrdi. Ne može kod nas da funkcioniše ništa što valja.
 
Коштуница није ништа обећао, већ се залагао.

А распад СРЈ као и СФРЈ је одавно испланиран, самим тим, могло се само покушати нешто, али без конкретне залеђине се није могло ништа урадити.
Уосталом, сви знамо и како је Космет, а и како је ЦГ добила независност.

Ви режимски гласачи у свему исказујете дупле критеријуме.
Кад је у питању распарчавање Србије, тад смо самостална држава која има лоше владаре, конкретно Коштуницу који није успео да очува интегритет Србије, а кад је у питању самостално деловање, трубите како смо мали и како морамо да се повинујемо већима тј. западу, како од њих зависимо....

Смешни сте колико сами себи ускачете у уста.

Jao Sofija, ubi je6ote sa tim Koštunicom. Ja znam da se ti ložiš na njega, ali nam je smradina i zakuvala sve ovo. Poštena DS-ovska vlast ne može sad da živi od namirenja hiljada lopova i nezajažljivih otimača koje je Veliko Mlohavo Govedo vratio u politiku, te ih ostavio na funkcijama, uljuljkane i zaštićene.

Koštinica je lopov i zlikovac, izdajnik koji je izgubio Kosovo i CG. zaštito je sve lopove od lustracije i vratio u igru mafiju i tajkune. Pružio je zaštitu ubicama dece i žena, kao i narko-dilerima koji su mu finansirali fotelju.
 
kad se regionalizujemo u eu, pa pocne saradnja (srpskih) regiona nemojmo da se cudite kad vaskrsne `linija`,
pa pravo regiona da se izjasnjavaju nareferendumu i o otcepljenju

mic po mic, dva mica ili tiha voda breg roni ili dva losa ubise milosa ili zrno po zrno pogaca
ako vi necete ima ko hoce

Ili ko prije njemu dvije, ili ko drugome jamu kopa, sam u nju upada...
 
Ja sam procitala i onu recenicu gde kaze,da je besmisleno reci,da ce se to dogoditi sutra........sto znaci,da su neki dugorocni planovi ipak tu...........sto je uostalom i do sad bilo tako..........pa i Hrvatska iKosovo su decenijama radili na stvaranju drzave i nisu je dobili prekonoci............i to sto je nekad bilo utopija,danas je stvarnost.Tako da je ipak sve moguce
 
Jao Sofija, ubi je6ote sa tim Koštunicom. Ja znam da se ti ložiš na njega, ali nam je smradina i zakuvala sve ovo. Poštena DS-ovska vlast ne može sad da živi od namirenja hiljada lopova i nezajažljivih otimača koje je Veliko Mlohavo Govedo vratio u politiku, te ih ostavio na funkcijama, uljuljkane i zaštićene.

Koštinica je lopov i zlikovac, izdajnik koji je izgubio Kosovo i CG. zaštito je sve lopove od lustracije i vratio u igru mafiju i tajkune. Pružio je zaštitu ubicama dece i žena, kao i narko-dilerima koji su mu finansirali fotelju.
Можеш о мени да мислиш шта хоћеш, али то и даље не мења чињеницу да ви демоНкрате имате дупле аршине.;)
 

Back
Top