Tomina kućica i mali ribnjak !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Vise puta sam pisao o ovoj "kucici" Tome Nikolica i njegovom malom ribnjaku (riba je prodata unapred,Miskovoj Delti ,ovo po recima Nikolica),a evo sad su novinari u saradnji sa babama narikacama iz SRS to prokljuvili.

Zasto postavljam ovu temu....iz vrlo prostog razloga,zato sto je taj isti Toma "grobar" za sve ove godine sto je bio uz V.Seselja prozivao sve druge politicare po Srbiji, da su banditi i lopovi i da su napunili kao brodovi od saradnje sa "mrziteljima Srbije" .
Sve ih optuzivao da su "strani placenici " i "domaci izdajnici",to pogotovu vazi za pokojnog Djindjica,Vuka Draskovica,a u zadnjih par godina omiljeni likovi su mu bili Djelic,pokojni Vlahovic itd....da ne nabrajam sve.

Evo sad je mecka zaigrala i ispred njegovih vrata i sada on mora dokazivati,da sve to sta ima, nije zaradio nepostenim radom i kradjom,a ima strasno mnogo,od dva stana maltene u centru Beograda,pa do ove kucetine sa ribnjakom,veliki vozni park (naskuplji auto mu je Tojota Land Cruiser,vredi bar 60 000 EUR) i vrlo verovatno jos mnogo toga ,ali sakriveno i sve se vodi na druga imena.

Secaju se moji Kragujevcani tog istog Tome Nikolica kada je dolazio na posao na Gradsko groblje sa kraja `80.god.,sa razdrndanom Zastavom bas iz tog rodnog sela Bajcetine ,gde je posedovao samo porodicnu kucu,a vidimo sta ima sve sada za 18 godina bavljenja politikom.

E sad sa merakom mogu da napisem..."ua lopovi"..."ua kradikali"..."ua bando crvena".........:banovati::banovati::banovati::super::super::super:

Evo linka::rtfm::rtfm::rtfm: http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-30-10-2008/tomina-kuca-ili-hacijenda

Tomina kuĆa ili hacijenda

BEOGRAD - Kuća koju gradi lider SNS Tomislav Nikolić u selu Bajčetini nadomak Kragujevca juče je bila glavna tema žestoke rasprave između radikala i "naprednjaka" u Skupštini Srbije. Nazivajući Nikolićevu kuću hacijendom, funkcionerka Gordana Pop Lazić obelodanila je da se u sklopu te građevine nalazi i veliki ribnjak.

- Pitamo kako je moguće da neko ko kaže da živi samo od poslaničke plate može sebi da omogući ovakav luksuz. Oni koji su radili na toj kući i stručnjaci koji su bili Nikolićevi gosti procenjuju da je njena vrednost oko 600.000 evra! Sam je govorio o svojim vezama sa tajkunima, i otud zaključak da i oni imaju udela u izgradnji njegove kuće. Svoju veru i ideologiju Nikolić je prodao za ovo nešto cigle - kaže Pop Lazićeva i dodaje da je Nikolić "obmanuo ne samo SRS već i celokupnu javnost predstavljajući se kao domaćin i kao fin i skroman čovek".
 
Poslednja izmena:
Toma to ima godinama,ali sve do sada kradikalima to nije smetalo.I ako su odavno znali da to vredi 600 000 evra ( ako vredi toliko),i ako su u toj kuci bili mnogi od onih koji danas pljuju po njoj. Pa koliko li je samo puta diplomirani turisticki vodic Natasa pretty Jovanovic digla i rasirila noge bas u toj kuci. I nije joj smetalo. Sta vise....

Ali to je stara radikalska politika. Sve dok si sa njima,najbolji si,najposteniji na svetu. A ako ih otkacis,preko noci postajes lopov,izdajica,.........Jedna od ove dve solucije nije tacna. Ili su svi radikali podvojene licnosti. Za sta imamo dokaz i ovde na forumu.
 
Toma to ima godinama,ali sve do sada kradikalima to nije smetalo.I ako su odavno znali da to vredi 600 000 evra ( ako vredi toliko),i ako su u toj kuci bili mnogi od onih koji danas pljuju po njoj. Pa koliko li je samo puta diplomirani turisticki vodic Natasa pretty Jovanovic digla i rasirila noge bas u toj kuci. I nije joj smetalo. Sta vise....

Ali to je stara radikalska politika. Sve dok si sa njima,najbolji si,najposteniji na svetu. A ako ih otkacis,preko noci postajes lopov,izdajica,.........Jedna od ove dve solucije nije tacna. Ili su svi radikali podvojene licnosti. Za sta imamo dokaz i ovde na forumu.
a pred kim je sirila noge:lol:?ajmo malo pikanterija:D?
 
Ајде да се нелажемо када је у питању Томина кућа у некој вукохебини илити Бајчетини. Кућа приближних димензија, лоцирана негде у унутрашњости данас се може купити за 50.000 евра. Собзиром да је Николић гради ко Скадар на Бојани (већ седам година), где су у моби учествовали и они који га данас пљују, требало је давно бити завршена. Па погледајмо мало око себе... погледајмо по васцелој Србији какве су куће - скаламерије подигли гастоси, чистећи WC-е диљем Европе.
Разумем радикале што шире лажи о свом дојучерашњем колеги. Не знају другачије, нити имају аргумената, а треба остати на линији коју је задао лажни војвода из Хага. Али, никако не разумем да да још постоји људи који верују лажном војводи и његовим сеизима.
 
Sad, da olos zvani pop-lazicka ne sere nesto Tomi, poznato je koliko je para zaradila prodajuci bespravnu kucu u Zemunu na uglu ulica Save Kovacevica i Romanijske!!! Oko 5 miliona dm tada....Pa nek umukne stoka radikalska!!!!! ***** joj sve mrtvo i zivo da joj *****!!!!
А коме је продала ако није тајна?
Ко јој даде те силне паре?
 
izadje tomina kuca u zutoj stampi, malo posle vuciceve novozavrsene u jajincima, a sa podrumom sa probranim vinima i sirevima, kako kazu novosti

nekoliko se tu stvari preplice
kucu sagraditi u srbiji nije cudo, i sam sam sagradio jednu, pre je cudo ako nesto ne sagradis i uradis za vreme dok si sposoban, pola srbije ima kuce, od najmanjih do u pic...

drugo, nisu ih ufatili za milione i firme, da su oplajckali narod

trece, valjda je i malom djokici jasno da je potrebno politicku sivu ekonomiju-politicku crnu berzu prevesti u legalne tokove. po meni je norrmalno da sef (do skoro) najjace partije uz to i opozicione bude dobrostojeci, ali ne i lopurda.
ako ne znate, kad je neko na polozaju njega opsedaju i nutkaju da uzme pare, legalno, polulegalno i kriminalno, sve zavisi od pameti politicara i onoga kome treba usluga. meni kaze obican direktor da na nekoj nabavci mu dodje ponudjac sa 10.000 E, pa ti uzmi ili ne , na tebi je. i tu se vidi ko je covek a ko jajara.

i da ne bude zabune porucujem tomi i mladjanom vucicu vratite mandate, nisu vasi. izadjite na izbore pa sta uvatite, ovako niste bolji nista od onih protiv kojih ste bili do juce.
 
i da ne bude zabune porucujem tomi i mladjanom vucicu vratite mandate, nisu vasi. izadjite na izbore pa sta uvatite, ovako niste bolji nista od onih protiv kojih ste bili do juce.

Ja nisam glasao za one babetine narikaće i za onog buzdovana, već za Tomu i Vučića - perjanice moderne srpske proevropske politike. Dakle, mandati su tomini, a ne Radtini ili Bilmezovi.
 
pre par meseci bi ti bio na ignore.
sad onako, zna se sta pises, niko to ne podrzava, nema veze, gusca corba
zbog mene ne mora da trosis impulse i sate, kao ni da repliciras, stvarno sam krajnje indolentan i indiferentan i nezainteresovan za domete i poruke, krajnje neinventinvo plasirane
mada, ako ti se pogorsa stanje ignore je majka
 
Sad, da olos zvani pop-lazicka ne sere nesto Tomi, poznato je koliko je para zaradila prodajuci bespravnu kucu u Zemunu na uglu ulica Save Kovacevica i Romanijske!!! Oko 5 miliona dm tada....Pa nek umukne stoka radikalska!!!!! ***** joj sve mrtvo i zivo da joj *****!!!!


ovo medjusobno radikalsko pljuvanje je nevidjena zabava...kó da mi ne znamo godinama kakvi su oni lopovi i prevaranti
 
Sad, da olos zvani pop-lazicka ne sere nesto Tomi, poznato je koliko je para zaradila prodajuci bespravnu kucu u Zemunu na uglu ulica Save Kovacevica i Romanijske!!! Oko 5 miliona dm tada....Pa nek umukne stoka radikalska!!!!! ***** joj sve mrtvo i zivo da joj *****!!!!

A jel to onaj tender koji je raspisan u petak popodne a prvi i poslednji koverat sa ponudom otvoren u ponedeljak jutro čime je opštinski tender završen?
 
А најјаче ми је што сад, када се СРС подијелио, одједном сви који су остали у СРС имају прегршт ''доказа'' против Николића.
И то су их тек ''ових дана'' прибавили...:roll:
 

Back
Top