Opišite sebe fizički, iskreno, odistinski i iz duše

Kupio sam sebi digitalni sat,
Zatim kucu, kola, auto, garazu na sprat,
Konzumiram viski i opojne droge,
I jebavam samo zene koje briju noge.
Jer sam BalkanBoj, jer sam BalkanBoj...
Estrada mi je mati, Soubiznis mi je caca,
Ja nastupam svuda 'dje se dobro placa.
I nisko mi je celo, a kukast mi je nos,
Zenama se dopadam, u cemu je stos?
 
Kupio sam sebi digitalni sat,
Zatim kucu, kola, auto, garazu na sprat,
Konzumiram viski i opojne droge,
I jebavam samo zene koje briju noge.
Jer sam BalkanBoj, jer sam BalkanBoj...
Estrada mi je mati, Soubiznis mi je caca,
Ja nastupam svuda 'dje se dobro placa.
I nisko mi je celo, a kukast mi je nos,
Zenama se dopadam, u cemu je stos?

Sjetih se rimovaonice:sad2:
 
Jeste.Mima.

Naprosto se osećam seksualno napastvovan.

:hahaha:
Šta se meni ovde sve pripisuje?! :D

Ja ne znam, ako vam je tema glupa, vi ne odgovarajte.

Hajd' već kad sam Lani pisala u profil kako izgledam da me prepozna na fakultetu mogu i ovde:
Niža, mršava 165cm, 45kg, oči boje...maslinasto, smeđe, zelene sa akcentom na smeđe, ali nekad mi se menja boja očiju, plava kosa, kraća kao neki paž blago raščupan, čak mi se i talasa kosa.
Ne smatram se lepom.
Na ulici me možete prepoznati po mojoj Emilly the Strange torbi i slušalicama, specifičnom hodu i zveranjem u nebo i krovove kuća, zatim naletanju na druge ljude i odvezanim pertlama.
Dve drugarice su me prozvale cvetić, detence verovatno ih asociram na to.
 
:hahaha:
Šta se meni ovde sve pripisuje?! :D



Hajd' već kad sam Lani pisala u profil kako izgledam da me prepozna na fakultetu mogu i ovde:
Niža, mršava 165cm, 45kg, oči boje...maslinasto, smeđe, zelene sa akcentom na smeđe, ali nekad mi se menja boja očiju, plava kosa, kraća kao neki paž blago raščupan, čak mi se i talasa kosa.
Ne smatram se lepom.
Na ulici me možete prepoznati po mojoj Emilly the Strange torbi i slušalicama, specifičnom hodu i zveranjem u nebo i krovove kuća, zatim naletanju na druge ljude i odvezanim pertlama.
Dve drugarice su me prozvale cvetić, detence verovatno ih asociram na to.

I moje oci su takve, ali su sad cesce maslinaste:mrgreen:
Najvise mi se svidja tvoj post, zbog pertli i sudaranja sa ljudima.

:mrgreen:
 
177 cm 45 kilograma duge lepe noge tanak struk duga kosa lepo lice kao kod lutke iz izloga, hocu da kazem, cisto, glatko, bez napumpanih usana i naglasene sminke, sa iskricavim pogledom, mala ali lepa guza, grudi male ali ponekad izgledaju velike zbog brushaltera sa korpicama. Oci su mi braon boje sa dugackim trpavicama. Kosa mi je isto tako lesnik boje. Oci cu mi ipak tamnije braon.
 
177 cm 45 kilograma duge lepe noge tanak struk duga kosa lepo lice kao kod lutke iz izloga, hocu da kazem, cisto, glatko, bez napumpanih usana i naglasene sminke, sa iskricavim pogledom, mala ali lepa guza, grudi male ali ponekad izgledaju velike zbog brushaltera sa korpicama. Oci su mi braon boje sa dugackim trpavicama. Kosa mi je isto tako lesnik boje. Oci cu mi ipak tamnije braon.

Na ovakav sjajan opis trebalo bi pod hitno da reaguje neko od forumasa. Ovo ne sme da prodje nezapazeno. Dodje mu, nekako, kao forumska barbika :cool:.
 

Back
Top