Modeliranje Jahti od stakloplastike

StORM48

Gost
Poruka
473
Interesuje me da li se neko bavi ovim ili bar zna nekog ko se bavi? Najviše modelara voli stare jedrenjake, ali ja volim ovo.

Da li neko zna da radi sa stakloplastikom? Imam neku knjigu, ali nije nešto naročito korisna, jer sve posmatra sa aspekta izrade velikih čamaca/glisera, što nema baš preteranu upotrebnu vrednost na modelima.

Drugo, da li postoje neki namenski programi za modeliranje korita ili je jedino rešenje upotreba već standardnih? (AutoCAD i slični mi nisu problem, ali bi nešto specijalizovano znatno uštedelo vreme).

Hvala.
 
S obzirom da si iz Beograda, dodji na Adu jedan od ovih dana (popodne) i kod bungie-a je ona zgrada valjkastog oblika u kojoj je i jedrilicarski klub. E tu potrazi Jocu Ilica i mislim da ti on moze pomoci.
A sto se tice programa, postoji vise njih (ne znam im imena) ali nisam siguran da je lako doci do njih jer su veoma skupi. U svakom slucaju, oko tog kluba na Adi se "sunja" i jedan lik koji pravi one drvene glisere koje izvozi u Holandiju i Nemacku pa ti on sigurno moze dati mnogo korisnih informacija.
 

Back
Top