Uputstva, predlozi, i pitanja za Kulinarstvo

Zadovoljna domacice to je zato sto su one u inostranstvu pa se na medjunarodnoj mrezi drugacije vidi :zcepanje::zcepanje:

Epa evo da se javim iz inostranstva:zcepanje:, kod nas pada snega, a kod vas?:zper:
Ma ne znam shta se deshava ali je tako...dobro da ne vidim samo ja tako, Rakac023 spasla si me, vec sam mislila da suvishe gledam u ovaj ekran pa da mi se prividja, pa sam proveravala da li i dobru temu gledam, sve mislim shta mi je, ali eto nisam jedina...
E da, HVALA ZA SMAJLICE, umorih se od onog skakanja dok se smejem:zper::zcepanje::rotf::cmok2::zag::heart:
 
DEVOJKE, POMOĆ!!!
Hoću da pišem nešto u blogu, i da postavim slike sa kompa. Kako???????
Da li moraju prvo u album(to mi je cimanje) ili neki lakši način??

Slike možeš da postaviš na isti način kao što ih postavljaš na temi.
Vrlo slično se i piše.
Mislim da ćeš se lako snaći, ali hajde da napišem i zbog ostalih:
Na osnovnoj stranici imaš opciju "blogovi" (u levom uglu, odmah ispod natpisa Forum Krstarice), pored "korisnički profil", i strelicu pored. Klikneš na strelicu i otvoriš "Vaš blog" i sa leve strane, ispod svog imena i avatara imaš "Opcije" pa ispod "Novi tekst za vaš blog". Kad to otvoriš, dalje je sve slično kao i pisanje poruka.
Nadam se da sam pomogla... ako nisam - pitaj(te) slobodno.
 
Ma jesi, kako da nisi pomogla, nego ne znam kako da postavim link sa drugog bloga, i ne znam koju adresu slike da postavim a da slika bude vidljiva?
Joj... ne hvataj me za reč, ali nisam sigurna da je dozvoljen link sa drugog bloga :think:
Čekaj par minuta da proverim, pa ti javljam.
E sad... ne znam kako ti postavljaš slike u poruke, ali preko http://img205.imageshack.us/ ili http://s600.photobucket.com je isto kao i u poruku.
 
kad sam juce postavila slike na ukrasavanje i figurice komentarisane su sto znaci da se vide,ali na alatkama i prvoj torti ljudi ne vide .Postavljane su na isti nacin i kad sam ih postavila lepo su se pokazale.
da li neko zna zbog cega se to desava.Kad sam ih postavila regularno su mi se prikazale i ja ih vidim kao postavljene.
 
Gledam temu "Torte i kolači" i, iskreno, od kad postoji na ovom Forumu - smeta mi što su i torte i kolači na istom mestu.
razmišljam i o varijanti reorganizacije čitavog ovog podforuma, ali je to velik posao (radila već :roll:), pa bih ga (još) malo odložila, ali bih mogla razdvojiti recepte za torte od recepata za kolače. Bilo bi, bar malo preglednije.
Šta mislite?

mislim da je pametno da se odvoje recepti za kolače i torte. čak bi i kolači mogli da se stave u podgrupe kao, sitni, razne pite, posni, slavski i sl.
 
mislim da je pametno da se odvoje recepti za kolače i torte. čak bi i kolači mogli da se stave u podgrupe kao, sitni, razne pite, posni, slavski i sl.

Ako malo detaljnije pogledas,sve te teme postoje ,svaka za sebe.

Aha:manikir:u pravi si Zoko, samo treba biti pazljiv na casu i citati gradivo:cmok2::zag:
Poruka jkoja je citirana, a tiče se torti i kolača, pisana je 08.07.2009., 14:09 .
Od tada se što-šta i uradilo...
Slažem se da novi korisnici ne mogu odmah da se snađu i sve da znaju, ali nije zgoreg da pre postavljanja pitanja i slaganja/neslaganja sa predlozima, pogledaju datum i provere postojeće stanje.
Tu smo i mi za svaku potrebnu pomoć.
 

Back
Top