Uputstva, predlozi, i pitanja za Kulinarstvo

Mislim da je ovaj nacin koji smo do sada imali odlican za svakodnevno pracenje foruma, na jendom mestu se vidi sta je sve novo, ima samo jedna nova tema pa pogledas sve postove, ne prati se milijardu novih tema.

Ali mislim da kada se za jedno dva meseca setis da je neko pravio neku tortu jako nezzgodno. U tom slucaju se iposljava prednost podele tema - onda ako ti treba decija torta listas samo tu temu a ne sve torte... Ja imam prilicno brz internet pa mi ipak treba vremena dok on sve to otvori a mogu misliti kako je onima koji imaju sporiji net.

U svakom slucaju iznosimo argumente za i protiv a i jednih i drugih ima za oba predloga - kao sto neko rece ima i prednosti i mana
 
Postoje i decije torte i svadbene torte i svecane torte i saljive torte i obicne torte...e sad otvoriti nove teme pod tim nazivima i nije neki posao, ali, upitati se ko ce da vodi racuna o tim temama i ko ce da klasifikuje tortu ako ne pripada toj temi, mislim da nikog nije briga...pa treba se upitati...
Torte su torte i sam izgled torti je bitan i nebitan, znaci sedne se i prelista, recepti se nalaze na jednoj drugoj temi i to je ok...ako bi se ovo razvuklo, uh...mislim da ne bi bilo dobro...
 
Mislim da se tema ne treba razvodnjavati zbog uvida u rad ljudi sa foruma,jer ovako oni koji i nemaju puno vremena neće stići da prelistaju sve teme.
To me dovodi do još jedne konstatacije a to je da bi ,,stari forumaši" trebalo više da učestvuju sa svojim komentarima i sugestijama jer na neki način ova tema je i njihova, a sa svojim iskustvom koji mogu preneti novi posetioci foruma i računaju.
Nemojte da vas mrzi da izdvojite malo slobodnog vremena jednom u deset dana.
 
sto se tice razdvajanja torti po kategorijama - temama, za sad toga nece biti. veliki je posao da se pregleda svakodnevno svaka tema i da se cesto prebacuju fotografije torti iz jedne u drugu. cak i sad kad postoji posebna tema za 18+ torte desava se da ljudi sve fotografije postave u temu "ukrasavanje torti..."..a kad bi bilo vise tema, tu bi tek bilo guzve.:)
svakako da je prakticnije ako treba potraziti odredjenu fotkicu....ali mozete na svom kompu da otvorite folder gde ce te cuvati fotografije torti sa foruma, barem one koje vam se dopadnu..tako sam ja radila u pocetku pa imam razvrstane torte po kategorijama.
 
to ste potpuno u pravu,ja isto sve slike koje mi se svide cuvam na kompu imam torte,figurice ,tutorijale,neke knjige o dekoraciji,pa figurice korak po korak...:hahaha:i tako resila ja to da razvrstam i jos uvek to radim:zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje: pocnem kao ovde cu decije pa onda vidim na pola vini pu ,onda novi folder otvaram...pa posebno bebece,pa za svadbu,pa traktor tom,pa,pa...pa :zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje: i onda odustanem ,ali sve ih cuvam :mrgreen::bye:
 
Ma jok bre, sta ti je, nijedan recept nije moj da bih se ljutila, stvarno, ove zenice su mali milon puta ponovile jedno te isto.., samo mora da se trazi, trazi, i trazi...ja sam mesecima presedela, citala, citala i tek se onda prikljucila! I znas, sve je na izvolte, e sad, jos ako neko drugi treba da nadje umesto tebe, onda stvarnoooo :D :D
Udji na temu: Arhiva recepata i tamo imas recepte za fondan i gum pastu! Eto, pomogla sam ti :D..samo nemoj da se nerviras ! Pozdrav!
 
Ma jok bre, sta ti je, nijedan recept nije moj da bih se ljutila, stvarno, ove zenice su mali milon puta ponovile jedno te isto.., samo mora da se trazi, trazi, i trazi...ja sam mesecima presedela, citala, citala i tek se onda prikljucila! I znas, sve je na izvolte, e sad, jos ako neko drugi treba da nadje umesto tebe, onda stvarnoooo :D :D
Udji na temu: Arhiva recepata i tamo imas recepte za fondan i gum pastu! Eto, pomogla sam ti :D..samo nemoj da se nerviras ! Pozdrav!

Hvala, pomogla si puno
 
Svasta, pa koga sam ja grdila?!! :eek::eek: Ne znam sta ste pronasli kao razlog ljutnje u mojoj recenici?! Mis`im..nek se javi skomrculja i nek kaze ko joj je pomogao da nadje sta joj treba, zena se ubila od pretrazivanja i na kraju mi kaze ja ne mogu da nadjem, i pomogla sam joj, nemoj da se javljaju negativni postovi, jer ja to nisam i nista lose nisam napisala!! ja kad sam upala kao padobran pomogle ste mi tako sto ste mi rekle imas temu sa tim sto ti treba pa citaj, citaj i citaj.. I sta sam ja sad lose rekla? Isto to..da procita recepte koje ste zapisale!j... cak sam zeni i na pp slala linkove, zato molicu, ne napadajte bez provere i u tudje ime..
 
Ja trazim uvek pomoc, ne ponekad!, pa ne vidim u cemu je problem, nisam nikog uvredila, nisam odbila da pomognem, znaci poslala sam sve na pp, i dalje ne kapiram u cemu ste nasle da sam nesto lose rekla kad ste nasle temu za raspravu :eek::sad2: ja nisam taj tip, i mimoidjite me toga, ovde sam da se druzim, da vas upijam i da se divim vasim radom...
 
a045.gif
ne ne nee nikako niste u pravu skromculja je postavila pitanje na koje bi odgovor nasla samo da je sat vremena provela citajuci sta pise na nasim temama u redu je da je pitala gde je taj i taj recept ili ko je radio tu i tu tortu to mogu da razumem ali je mogla iole malo da se potrudi da pronadje ono sto je zanima i zato mi ne dirajte zvoncicu:cmok::cmok:
 

Back
Top