NAJRUZNIJE DEVOJKE NA SVETU!

kosmopolit:
bas me interesuje zasto tebe interesuje ? :roll:
nijedna devojka nije ruzna, moze nekome biti ruzna ali ce zato drugome niti lepa.
lepota prolazi moja vanjaa, nesto drugo ostaje zar ne ?


JA NISAM NAPISALA DA ME INTERESUJE :!: , VEC SAM OTVORILA OVAJ POST RADI JEDNE OPSTE DISKUSIJE U VEZI OVOGA!
...A STO SE TICE LEPOTE, SLAZEM SE SA TOBOM! :)

SVE SU DEVOJKE LEPE NA NEKI NACIN! :)
 
Ova tema je glupa,nema ruznih ljudi,samo gadnih a to su oni sto se nenjeguju,nekupaju,zaudaraju :?
A sto se tice ljepa ili ruzna,to sve ovisi o ukusu druge osobe,i o simpaticnosti doticne 8)
Pozdrav od Glory :wink: [/i]
 
CAKI:
vanjaa:
kosmopolit:
a zasto bi to bilo diskutabilno ? :roll:


ZATO STO JE MOJA KOMSINICA VEOMA... :? I IMA NEPRIJATAN DAH IZ USTA :shock: !!!!!!!!!

ETO ZBOG TOGA!!!
Ali mora da ima nešto što vredi u njoj čim si našla da raspravljaš o njoj na netu! :?


IMA. ONA JE VEOMA DOBRA DEVOJKA. NIKADA NISAM IMALA PROBLEMA SA NJOM TIPA, SVADJE, LJUBOMORE I SL.

DA JE :? , TO JE TACNO. JEDINA MANA KOD NJE SU ZELENI ZUBI :x . TAJ NEPRIJATAN DAH JE ODVRATAN. :shock: .NIKADA NIJE OPRALA ZUBE. SAMO NE MOGU DA RAZUMEM TO.
 
vanjaa

ako nekoga zavolis onda ga zavolis
a samim tim moras voleti i njegove mane/nedostatke
ako ja na primer imam lepe zube i prijatan dah , ne mora znaciti da cu ja zavoleti isto takvu osobu.
mozda cu voleti njene zube , i njen zadah ....
suprotnosti se ipak privlace zar ne ?
mozda ona ima neke druge prednosti o kojima ti ne znas ama bas nista
mozda to ona radi namerno da bi oterala tipove od sebe , mozda je razocarana u ljubav , mozda joj nije stalo do tudjeg mislenja o njoj, mozda ona zivi u nekom svom svetu opasana visokim zidinama
molim te , ne osudjuj ljude unapred ...
nije na nama da sudimo
 

Back
Top