Da vidimo prvo kakav nam je sex

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
HaFi......prvo pravilo....
samo jedna mudrolija po veceri ......drugo pravilo.....itd....

Trenutno sam u jednom podužem eksperimentu, koji bi mnogima bio privlačan, mnogima naporan, prilično je nemoralan iz jednog ugla....a potpuno je konkretan kad pokazuje koliko je degradacija srpskog društva (mislim na neudatu i neoženjenu populaciju).....

Mogu ti reći da više nema ništa veze sa realnošću....sve je sa vizijama....i ko to ne prihvati , džaba ispravlja krivu drinu....

Tipično za američko društvo i američki biznis....treba pročitati šta su vizije osobe koju pogledaš sa vrata.....u sledećih 1min.....i igra počinje....

Bilo to preko ovih silnih sajtova za upoznavanje, preko direktnog poznanstva, ili što je redje preko upoznavanja po principu afiniteta na javnom mestu....

Ono što mi je pozajmljena uzrečica iz filozofskog dela moje ličnosti je :
"onaj koji preživljava ne može da pokazuje svoj stil (iako ga u sebi ima)"

Iz te rečenice su derivati "onaj koji traga za stilom , mora da traga medju bogatima inače traga medju kopijama, ehoima svoje sopstvene vizualizacije stila...."

I onda se uvek sve svede na onu staru , koja važi za post tinejdžersko doba...a to je ljubav je za tinejdžere, a za odrasle je poštovanje+imanje.....


Materijalizam?
Poznajete li ijednog partnera koji je hteo vezu koja nije samo seksualna , a da se nije postavilo pitanje drugih odnosa osim seksa?
Želite li vi da u životu budete u seksualnoj vezi ili u dubljoj vezi?
Ako je odgovor dubljoj , onda je jasno da će dodatni zahtevi biti bar malo u vezi sa stilom, novcem, odnosima uspeha i merilima uspeha i slično.....

Tako da ovo pitanje zvuči kao ogorčenje neke ribe koja je odbijena od nekog simpatičnog ali mudrog mladića koji sve devojke tumači kao mentalno iste, samo se onda estetski i orgazmički razlikuju....

Ili je reč možda o devojci koja sve muškarce tumači kao pavijane koji su mentalno isti , samo se estetski i orgazmički razlikuju....?
 
Вау, никад нисам тако размишљала о томе.
Али знам сигурно да добар секс не може да надомести лошу уклопљеност карактера.

Зато, боље да се лепо слажемо.
Наравно, синтеза је оно право.
 
Ti što ih mrzi da se smaraju upoznavajuću nekoga za koga bi se ispostavilo kako se ne poklapaju u bilo kom pogledu u stvari su lenji i najradije bi da neko (taj drugi) sve odradi umesto njih. Čak i kada se radi o strahu od ovoga i onoga u biti je nevoljnost da se sa time izbori. Mislim da sam katkad umeo da budem i takav, samo što sam smišljao još gluplje izgovore, poput: neću da je (dalje) upoznajem jer možda nemamo iste stavove, težnje, navike,... Dođe tako čoveku, da se ponaša besmisleno. Ne bi bilo zanimljivo da smo drugačiji.
 
a, sad.... to momentalno znaci da su takvi ljudi... ljudi koje mrzi "da se smaraju" i cekaju nekoga... da su oni... najbolji u krevetu... najzanimljiviji... najlepsi... najbolje gradjeni... najpametniji... visoki 4 metra... i sve... mislim... zaista se ponekad pitam odakle nekim ljudima toliko samopouzdanja? i na cemu zasnivaju sve to? ne govorim ovde ni o kome... generalno samo... sreo sam dosta ljudi koji bas imaju visoko misljenje o sebi... i nikada ne pomisle i ne upitaju se zasto... i sta to oni posebno imaju da ponude, pa da neko padne iz prve? ne razumem... nisam takav... radije cu provesti 100 dana bez seksa sa nekom devojkom koja mi je skroz zanimljiva, nego da budem sa njom odma', prvu noc... postoji cekanje... sticanje poverenja... postoje pogledi... reci... osmesi... postoji prepustanje... to je carolija... i to je trenutak koji se racuna... i njoj... i meni...
 
a, sad.... to momentalno znaci da su takvi ljudi... ljudi koje mrzi "da se smaraju" i cekaju nekoga... da su oni... najbolji u krevetu... najzanimljiviji... najlepsi... najbolje gradjeni... najpametniji... visoki 4 metra... i sve... mislim... zaista se ponekad pitam odakle nekim ljudima toliko samopouzdanja? i na cemu zasnivaju sve to? ne govorim ovde ni o kome... generalno samo... sreo sam dosta ljudi koji bas imaju visoko misljenje o sebi... i nikada ne pomisle i ne upitaju se zasto... i sta to oni posebno imaju da ponude, pa da neko padne iz prve? ne razumem... nisam takav... radije cu provesti 100 dana bez seksa sa nekom devojkom koja mi je skroz zanimljiva, nego da budem sa njom odma', prvu noc... postoji cekanje... sticanje poverenja... postoje pogledi... reci... osmesi... postoji prepustanje... to je carolija... i to je trenutak koji se racuna... i njoj... i meni...
da , treba dati i sebi i osobi sa kojom si vremena da se opusti...stvari treba da teku spontano...ne iznudjeno..
 
Ti što ih mrzi da se smaraju upoznavajuću nekoga za koga bi se ispostavilo kako se ne poklapaju u bilo kom pogledu u stvari su lenji i najradije bi da neko (taj drugi) sve odradi umesto njih. Čak i kada se radi o strahu od ovoga i onoga u biti je nevoljnost da se sa time izbori. Mislim da sam katkad umeo da budem i takav, samo što sam smišljao još gluplje izgovore, poput: neću da je (dalje) upoznajem jer možda nemamo iste stavove, težnje, navike,... Dođe tako čoveku, da se ponaša besmisleno. Ne bi bilo zanimljivo da smo drugačiji.

Ja mislim da je to neka njegova racionalizacija straha da će ostati bez mnogo sexova i time bez fiziološko-emotivnih nadražaja ,što bi moglo dovesti do otupljenosti - psihičke..
 
Da.

Al' sam odgovorila na temu :-)
ispade da sam ja tema...:confused::cool:
Ja verujem (imajući u vidu kontekst po kojem se poklapamo na ostalim poljima,pa shodno tome koliko to nepoklapanje u sexu može biti)
......ovo sto nije boldovano ne razumem....:eek::lol:
Bravo. Svakom treba vremena i da se opusti i da se upozna. Ljudi su prekomplikovani da bi se odmah "skontali".

Sve ostalo je isuviše jeftino.

A kog mrzi da čeka, pa brate, ne mora...
nije stvar da je jeftino , vec se moze zavrsiti i pre nego sto pocne...
 
a, sad.... to momentalno znaci da su takvi ljudi... ljudi koje mrzi "da se smaraju" i cekaju nekoga... da su oni... najbolji u krevetu... najzanimljiviji... najlepsi... najbolje gradjeni... najpametniji... visoki 4 metra... i sve... mislim... zaista se ponekad pitam odakle nekim ljudima toliko samopouzdanja? i na cemu zasnivaju sve to? ne govorim ovde ni o kome... generalno samo... sreo sam dosta ljudi koji bas imaju visoko misljenje o sebi... i nikada ne pomisle i ne upitaju se zasto... i sta to oni posebno imaju da ponude, pa da neko padne iz prve? ne razumem... nisam takav... radije cu provesti 100 dana bez seksa sa nekom devojkom koja mi je skroz zanimljiva, nego da budem sa njom odma', prvu noc... postoji cekanje... sticanje poverenja... postoje pogledi... reci... osmesi... postoji prepustanje... to je carolija... i to je trenutak koji se racuna... i njoj... i meni...

Da si lepsi ( avatar :mrgreen: ) nijedna ne bi mogla da ti odoli...a Lav bi pao u zaborav......:lol: :p:p:p
 
Dakle, mrzi čoveka da se smara upoznavajući devojku s kojom možda sex ne valja ...ili možda ga ne mrzi nego se plaši da se ne zaljubi u jednu takvu ...šta mislite o tome, jel ste i vi takvi :?:

:dontunderstand: ustvari nije ni vazno..Vise me zanima kako to taj tvoj covek koga mrzi..:D unapred zna da sex nece valjati ili na osnovu cega predpostavlja da sex mozda nece valjati....da li po boji ociju..duzini kose..boje glasa..malih sisa (velike su za muskarce garancija dobrog sexa)...i tako dalje..:confused:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top