Da vidimo prvo kakav nam je sex
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 159

Tema: Da vidimo prvo kakav nam je sex

Aktivan član SlatkaSestra (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    45

Question Da vidimo prvo kakav nam je sex

Dakle, mrzi čoveka da se smara upoznavajući devojku s kojom možda sex ne valja ...ili možda ga ne mrzi nego se plaši da se ne zaljubi u jednu takvu ...šta mislite o tome, jel ste i vi takvi
    Da li veruješ meeeeni , ili veruješ sopstvenim očima ...

Tuzni_patak nije na forumu
    Trazi forum gde moze procitati svoje postove i posle 2 nedelje
    Elita Tuzni_patak (avatar)
    Učlanjen
    13.04.2004.
    Pol
    muški
    Real Beograd,Virtuelno u preseljenju,bice naknadno objavljeno
    Tekstova u blogu
    20
    Reputaciona moć
    259

Podrazumevano Re: Da vidimo prvo kakav nam je sex

HaFi......prvo pravilo....
    samo jedna mudrolija po veceri ......drugo pravilo.....itd....

Trenutno sam u jednom podužem eksperimentu, koji bi mnogima bio privlačan, mnogima naporan, prilično je nemoralan iz jednog ugla....a potpuno je konkretan kad pokazuje koliko je degradacija srpskog društva (mislim na neudatu i neoženjenu populaciju).....

Mogu ti reći da više nema ništa veze sa realnošću....sve je sa vizijama....i ko to ne prihvati , džaba ispravlja krivu drinu....

Tipično za američko društvo i američki biznis....treba pročitati šta su vizije osobe koju pogledaš sa vrata.....u sledećih 1min.....i igra počinje....

Bilo to preko ovih silnih sajtova za upoznavanje, preko direktnog poznanstva, ili što je redje preko upoznavanja po principu afiniteta na javnom mestu....

Ono što mi je pozajmljena uzrečica iz filozofskog dela moje ličnosti je :
    "onaj koji preživljava ne može da pokazuje svoj stil (iako ga u sebi ima)"

Iz te rečenice su derivati "onaj koji traga za stilom , mora da traga medju bogatima inače traga medju kopijama, ehoima svoje sopstvene vizualizacije stila...."

I onda se uvek sve svede na onu staru , koja važi za post tinejdžersko doba...a to je ljubav je za tinejdžere, a za odrasle je poštovanje+imanje.....

Materijalizam?
    Poznajete li ijednog partnera koji je hteo vezu koja nije samo seksualna , a da se nije postavilo pitanje drugih odnosa osim seksa?
    Želite li vi da u životu budete u seksualnoj vezi ili u dubljoj vezi?
    Ako je odgovor dubljoj , onda je jasno da će dodatni zahtevi biti bar malo u vezi sa stilom, novcem, odnosima uspeha i merilima uspeha i slično.....

Tako da ovo pitanje zvuči kao ogorčenje neke ribe koja je odbijena od nekog simpatičnog ali mudrog mladića koji sve devojke tumači kao mentalno iste, samo se onda estetski i orgazmički razlikuju....

Ili je reč možda o devojci koja sve muškarce tumači kao pavijane koji su mentalno isti , samo se estetski i orgazmički razlikuju....?

Kad svi lude , dobro je NE-NORMALAN biti

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ič ne razumem temu

Poznat Golub (avatar)
    Učlanjen
    01.04.2006.
    Pol
    muški
    Duša u Košutnjaku, srce na Adi, sreću se u sredini - na Banovom brdu
    Reputaciona moć
    144

Zato se ja nikad nisam smarao sa devojkama koje vole da se beskrajno vodaju pre sexa. Ako hoćeš, znaš već prvo veče da hoćeš, čemu onda čekati drugi, treći izlazak?
    bolje golub na vrani nego vrabac u ruci

Poznat W.A.S.P. (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Ič ne razumem temu
    Vidiš da piše da se alkoholiše. Postovala temu odvaljena ko rus

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Otrpeo bi to vucaranje...ali bi joj posle s kamatom pomagao da postane bolja u krevetu...

Zovite me Dobrica...

Ističe se Mille Dragic (avatar)
    Učlanjen
    08.06.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    64

не знам, ал ми се чини да је патков одговор најпотпунији. можда је то прави одговор на питање.

Zaslužan član hirajgoagain (avatar)
    Učlanjen
    23.09.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    3818

pa ako se zaljubi onda ce da trpi, a ako se ne zaljubi sto da se gnjavi ako nema seha

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1575

Вау, никад нисам тако размишљала о томе.
    Али знам сигурно да добар секс не може да надомести лошу уклопљеност карактера.

Зато, боље да се лепо слажемо.
    Наравно, синтеза је оно право.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

pa seks za uklopljenost karaktera je prilicno bitan...los seks..a dobra uklopljenost karaktera znak jednakosti dobar seks na drugoj strani..moje misljenje...skromno

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Ič ne razumem temu
    Ni ja...

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1575

Citat Original postavio konzab Pogledaj poruku
    pa seks za uklopljenost karaktera je prilicno bitan...los seks..a dobra uklopljenost karaktera znak jednakosti dobar seks na drugoj strani..moje misljenje...skromno
    Може и тако, тај си тип.
    Код мене није повезано.
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio SlatkaSestra Pogledaj poruku
    Dakle, mrzi čoveka da se smara upoznavajući devojku s kojom možda sex ne valja ...ili možda ga ne mrzi nego se plaši da se ne zaljubi u jednu takvu ...šta mislite o tome, jel ste i vi takvi
    ne verujem u trajnost veze gde na tom polju nema poklapanja...pa valjda i sex spada u upoznavanje...?

Primećen član
    Učlanjen
    17.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Ti što ih mrzi da se smaraju upoznavajuću nekoga za koga bi se ispostavilo kako se ne poklapaju u bilo kom pogledu u stvari su lenji i najradije bi da neko (taj drugi) sve odradi umesto njih. Čak i kada se radi o strahu od ovoga i onoga u biti je nevoljnost da se sa time izbori. Mislim da sam katkad umeo da budem i takav, samo što sam smišljao još gluplje izgovore, poput: neću da je (dalje) upoznajem jer možda nemamo iste stavove, težnje, navike,... Dođe tako čoveku, da se ponaša besmisleno. Ne bi bilo zanimljivo da smo drugačiji.

Iskusan rile_laki_oblak (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    97

a, sad.... to momentalno znaci da su takvi ljudi... ljudi koje mrzi "da se smaraju" i cekaju nekoga... da su oni... najbolji u krevetu... najzanimljiviji... najlepsi... najbolje gradjeni... najpametniji... visoki 4 metra... i sve... mislim... zaista se ponekad pitam odakle nekim ljudima toliko samopouzdanja? i na cemu zasnivaju sve to? ne govorim ovde ni o kome... generalno samo... sreo sam dosta ljudi koji bas imaju visoko misljenje o sebi... i nikada ne pomisle i ne upitaju se zasto... i sta to oni posebno imaju da ponude, pa da neko padne iz prve? ne razumem... nisam takav... radije cu provesti 100 dana bez seksa sa nekom devojkom koja mi je skroz zanimljiva, nego da budem sa njom odma', prvu noc... postoji cekanje... sticanje poverenja... postoje pogledi... reci... osmesi... postoji prepustanje... to je carolija... i to je trenutak koji se racuna... i njoj... i meni...
    mangava, tjavale... mangava...

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio rile_laki_oblak Pogledaj poruku
    a, sad.... to momentalno znaci da su takvi ljudi... ljudi koje mrzi "da se smaraju" i cekaju nekoga... da su oni... najbolji u krevetu... najzanimljiviji... najlepsi... najbolje gradjeni... najpametniji... visoki 4 metra... i sve... mislim... zaista se ponekad pitam odakle nekim ljudima toliko samopouzdanja? i na cemu zasnivaju sve to? ne govorim ovde ni o kome... generalno samo... sreo sam dosta ljudi koji bas imaju visoko misljenje o sebi... i nikada ne pomisle i ne upitaju se zasto... i sta to oni posebno imaju da ponude, pa da neko padne iz prve? ne razumem... nisam takav... radije cu provesti 100 dana bez seksa sa nekom devojkom koja mi je skroz zanimljiva, nego da budem sa njom odma', prvu noc... postoji cekanje... sticanje poverenja... postoje pogledi... reci... osmesi... postoji prepustanje... to je carolija... i to je trenutak koji se racuna... i njoj... i meni...
    da , treba dati i sebi i osobi sa kojom si vremena da se opusti...stvari treba da teku spontano...ne iznudjeno..

Poznat >NiNa< (avatar)
    Učlanjen
    06.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    292

Citat Original postavio TTTTT Pogledaj poruku
    da , treba dati i sebi i osobi sa kojom si vremena da se opusti...stvari treba da teku spontano...ne iznudjeno..
    Da.

Al' sam odgovorila na temu :-)

Učlanjen
    21.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio pull wings of flies Pogledaj poruku
    Ti što ih mrzi da se smaraju upoznavajuću nekoga za koga bi se ispostavilo kako se ne poklapaju u bilo kom pogledu u stvari su lenji i najradije bi da neko (taj drugi) sve odradi umesto njih. Čak i kada se radi o strahu od ovoga i onoga u biti je nevoljnost da se sa time izbori. Mislim da sam katkad umeo da budem i takav, samo što sam smišljao još gluplje izgovore, poput: neću da je (dalje) upoznajem jer možda nemamo iste stavove, težnje, navike,... Dođe tako čoveku, da se ponaša besmisleno. Ne bi bilo zanimljivo da smo drugačiji.
    Ja mislim da je to neka njegova racionalizacija straha da će ostati bez mnogo sexova i time bez fiziološko-emotivnih nadražaja ,što bi moglo dovesti do otupljenosti - psihičke..

Učlanjen
    21.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    45

ne verujem u trajnost veze gde na tom polju nema poklapanja...pa valjda i sex spada u upoznavanje...?
    Ja verujem (imajući u vidu kontekst po kojem se poklapamo na ostalim poljima,pa shodno tome koliko to nepoklapanje u sexu može biti)

Početnik sanches11080 (avatar)
    Učlanjen
    26.10.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Bravo. Svakom treba vremena i da se opusti i da se upozna. Ljudi su prekomplikovani da bi se odmah "skontali".

Sve ostalo je isuviše jeftino.

A kog mrzi da čeka, pa brate, ne mora...

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio nina_bg Pogledaj poruku
    Da.

Al' sam odgovorila na temu :-)
    ispade da sam ja tema...
    Ja verujem (imajući u vidu kontekst po kojem se poklapamo na ostalim poljima,pa shodno tome koliko to nepoklapanje u sexu može biti)
    ......ovo sto nije boldovano ne razumem....
    Citat Original postavio sanches11080 Pogledaj poruku
    Bravo. Svakom treba vremena i da se opusti i da se upozna. Ljudi su prekomplikovani da bi se odmah "skontali".

Sve ostalo je isuviše jeftino.

A kog mrzi da čeka, pa brate, ne mora...
    nije stvar da je jeftino , vec se moze zavrsiti i pre nego sto pocne...

Učlanjen
    21.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    45

vulgarizuje se odnos ?

pa ,koliko nepoklapanje u sexu uopšte može da bude ,ako se poklapate na ostalim poljima ?-to sam rekla..

Domaćin
    Učlanjen
    09.10.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    0

vulgarizuje se odnos ?

pa ,koliko nepoklapanje u sexu uopšte može da bude ,ako se poklapate na ostalim poljima ?-to sam rekla..
    ukoliko se na ostalim poljima poklapate , onda su sanse skoro nikakve da se i u seksu ne poklopite....uh...valjda smo se sad razumeli...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio rile_laki_oblak Pogledaj poruku
    Da si lepsi ( avatar ) nijedna ne bi mogla da ti odoli...a Lav bi pao u zaborav......

Supermoderator Nina (avatar)
    Učlanjen
    14.07.2004.
    Pol
    ženski
    157.552
    Reputaciona moć
    15770

ustvari nije ni vazno..Vise me zanima kako to taj tvoj covek koga mrzi.. unapred zna da sex nece valjati ili na osnovu cega predpostavlja da sex mozda nece valjati....da li po boji ociju..duzini kose..boje glasa..malih sisa (velike su za muskarce garancija dobrog sexa)...i tako dalje..

Želim vam mnogo ljubavi, sex bez reklamacije i što manje sekiracije u 2018.godini.

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Odgovora: 80
    Poslednja poruka: 26.04.2008., 20:44
  2. Da vidimo kakav bi bio Toma kao premijer
    Autor filatelista, pa šta? u forumu Politika
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 12.01.2007., 19:28

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor