Da li ste se nekada zaljubili u osobu sa kojom se samo dopisujete?

Nemoguće je da se tako zaljubiš u osobu, ali u predstavu koju stičeš o toj osobi da. Ali sve je to totalno besmisleno ako ostane samo u virtuelnoj sferi. Mada, velike su šanse da se razočaraš pa veliki broj njih i ostaje samo na tim dopisivanjima i ostaju zaljubljeni u svoju iluziju. Ili čak i preko pp uspeju da se razočaraju u tu osobu i "odljube se".
 
meni je to smijesno.sa ljudima koje ne poznajes vec se samo sa njima dopisujes i sve se zavrsava na tome,mozes samo da razmjenjujes misljenje,a da se zaljubis taman posla.smijesno.
a oni koji traze ljubav putem dopisivanja su jos smjesniji.to je bar moje misljenje,a sigurno ima onih koji se nece sloziti sa tim. ja imam svoju ljubav coveka kog volim hvala bogu,a da ga daleko bilo nemam sigurno ga ne bih trazila tim putem jer ne postoji nacin zaljubiti se u nekog koga nikad nisi vidjeo.ne bih da me neko pogresno shvati,jer nije sve u fizickom izgledu,ali bitno je vidjeti osobu jer oci su ogledalo duse i samo tako stvarno mozes upoznati nekog i zaljubiti se u njega,ostalo su sve varke.zamisliti na primjer da se mjesecima dopisujete sa curom a na kraju se ispostavi da je ona zapravo on........ ili nesto slicno
 
meni je to smijesno.sa ljudima koje ne poznajes vec se samo sa njima dopisujes i sve se zavrsava na tome,mozes samo da razmjenjujes misljenje,a da se zaljubis taman posla.smijesno.
a oni koji traze ljubav putem dopisivanja su jos smjesniji.to je bar moje misljenje,a sigurno ima onih koji se nece sloziti sa tim. ja imam svoju ljubav coveka kog volim hvala bogu,a da ga daleko bilo nemam sigurno ga ne bih trazila tim putem jer ne postoji nacin zaljubiti se u nekog koga nikad nisi vidjeo.ne bih da me neko pogresno shvati,jer nije sve u fizickom izgledu,ali bitno je vidjeti osobu jer oci su ogledalo duse i samo tako stvarno mozes upoznati nekog i zaljubiti se u njega,ostalo su sve varke.zamisliti na primjer da se mjesecima dopisujete sa curom a na kraju se ispostavi da je ona zapravo on........ ili nesto slicno

Si čula ti za web kameru?
 
Nikad ne reci nikad :), ali mislim da nije dovoljno ni dobro samo na osnovu prepiske, razmenjenih fotki - doneti zakljucak o nekome i zaljubiti se.

Uvek je moguce da vise osoba koristi isti nick, a dopisuju se sa tobom, kao sto ni fotke ne moraju pripadati onome ko se sa tobom dopisuje vec ko zna kome.

Mozda je divan i savrsen (mada sam malo skepticna), a mozda ima mnogo losije namere nego sto se moze pretpostaviti. Pa x puta se razocaramo u ljude koje godinama znamo, a kamoli u one koje "znamo" samo preko neta...
 
Poslednja izmena:
Si čula ti za web kameru?

mozda se nisam dobro izrazila,ali gorim o dodiru,rukovanju ,zagrljaju i sl. ne znam ali kamera ti nece pokazati sve.pojma nemam.ako je to za tebe ok svaka ti cast, koliko ljudi toliko cudi.
mada za mene to nije normalno.sta ipak mozes da znas o osobi koju poznajes samo na taj nacin.ko je on?sta je on? da li je cijela prica laz? sto se toga tice na taj nacin nikad neces imati opipljive podatke.
meni je to malo cudno,ali dobro sve zavisi od nacina razmisljanja.
 
Nikad ne reci nikad :), ali mislim da nije dovoljno ni dobro samo na osnovu prepiske, razmenjenih fotki - doneti zakljucak o nekome i zaljubiti se.

Uvek je moguce da vise osoba koristi isti nick, a dopisuju se sa tobom, kao sto ni fotke ne moraju pripadati onome ko se sa tobom dopisuje vec ko zna kome.

Mozda je divan i savrsen (mada sam malo skepticna), a mozda ima mnogo losije namere nego sto se moze pretpostaviti. Pa x puta se razocaramo u ljude koje godinama znamo, a kamoli u one koje "znamo" samo preko neta...

ODLICAN KOMENTAR :klap:
 
ne znam zasto se toliko prasine dize oko tih dopisivanja sa neta.
ljudi preko neta kupuju avionske karte, uplacuju porez, kupuju akcije, podizu tuzbe, studiraju, ispituju kosmos.
a fama oko dve osobe koje su nasle ton, nasle nacin da izraze svoje misli, zelje i brige i da se tako priblize. nista ruzno, nista misticno, nista neobicno. samo pogresno shvaceno.
ps. nisam se tako zaljubila, tesko se zaljubljujem i u zive osobe.
 

Back
Top