Sa koliko godina prvi sex treba da bude?????!!!!!
Prikazujem rezultate 1 do 24 od 24

Tema: Sa koliko godina prvi sex treba da bude?????!!!!!

N!NA
    Guest

Podrazumevano Sa koliko godina prvi sex treba da bude?????!!!!!

Ne znam i pitam se kada treba da spavas sa voljenom osobom,sa koliko godina.Za onemalo starije zene pitanje:kada ste to prvi put dozivele?Zamisljena :?

Poznat Incognito (avatar)
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    133

Podrazumevano

Kad osetis da trebas... bilo to u 14, 18, 20 ili 30 godina, potpuno nebitno...

Guest

Podrazumevano

ne treba uopste

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Sa koliko godina prvi sex treba da bude?????!!!!!

Citat Original postavio N!NA
    Ne znam i pitam se kada treba da spavas sa voljenom osobom,sa koliko godina.Za onemalo starije zene pitanje:kada ste to prvi put dozivele?Zamisljena :?
    Od 12 pa na dalje. Ako to stvarno hoćeš učini to. Nećeš se kajati.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    ne treba uopste
    A tis kaluđer a?

MRŠ

Druga
    Guest

Podrazumevano Prva bracna noc!

Ja zastupam onaj (neki zele da ga proglase prevazidjenim, lukavo!)konzervativni stav da je seh rezervisan za brak i da treba da se desi u istom. E pa sad zavisi kad se udate. Moj muz je NEODOLJIV u tom pogledu, ja prosto neznam da li mi uopste izlazimo iz kuce, medju ljude,umemo li o cemu da pricamo ili mislimo osim jedno o drugom. E a sad cu Vam reci jos i ovo efikasan recept (mozda je ovo za muski forum ali nema veze moze i obrnuto) da od vlastite zene napravite sehualnu manijacicu je da joj se celu godinu udvarate ali samo telefonom, posle kad pocne da Vas napada (a ne morate joj dozvoliti bas sve sto hoce)vi smislite nacin ,ako mozete, kako da je vratite u normalu. Izgleda da cete u tom slucaju imati pune ruke posla a i krajnje je neizvesno da li ce te ikada uspeti.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Prva bracna noc!

Citat Original postavio Druga
    Ja zastupam onaj (neki zele da ga proglase prevazidjenim, lukavo!)konzervativni stav da je seh rezervisan za brak i da treba da se desi u istom. E pa sad zavisi kad se udate. Moj muz je NEODOLJIV u tom pogledu, ja prosto neznam da li mi uopste izlazimo iz kuce, medju ljude,umemo li o cemu da pricamo ili mislimo osim jedno o drugom. E a sad cu Vam reci jos i ovo efikasan recept (mozda je ovo za muski forum ali nema veze moze i obrnuto) da od vlastite zene napravite sehualnu manijacicu je da joj se celu godinu udvarate ali samo telefonom, posle kad pocne da Vas napada (a ne morate joj dozvoliti bas sve sto hoce)vi smislite nacin ,ako mozete, kako da je vratite u normalu. Izgleda da cete u tom slucaju imati pune ruke posla a i krajnje je neizvesno da li ce te ikada uspeti.
    Jednom rečiju odapni!

Primećen član dadap (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Kad osetis potrebu i mislis da si spremna da to sa nekim uradis...

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

emotivna zrelost je najbitnija.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio velka
    Istina

Podrazumevano

Citat Original postavio Milow
    Istina

Znači neko sa 20, neko sa 35 a neko nikad...

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Citat Original postavio apotekarka
    Istina

Znači neko sa 20, neko sa 35 a neko nikad...
    Ima osoba koje sa 35 nisu zrele... Ima dosta žena koje su nevine u tim godinama... brrrrrrrr užas.

Idem da se tresem u ćošku

Podrazumevano

Ja sam imala jednu koleginicu koja je bila nevina sa 24 godine a ničim to nije zaslužila. Koristila je često izraze hilti, blekendeker, hiruško odstranjivanje itd.
    S druge strane znam jednu pametnicu od 45 godina koja će celog života ostati nevina i tako joj i treba.

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Ja sam imala jednu koleginicu koja je bila nevina sa 24 godine a ničim to nije zaslužila. Koristila je često izraze hilti, blekendeker, hiruško odstranjivanje itd.
    S druge strane znam jednu pametnicu od 45 godina koja će celog života ostati nevina i tako joj i treba.
    Ta od 24 nadam se da je rešila problem... a ta od 45. Ko je yebbe...

Podrazumevano

Ta od 24 nadam se da je rešila problem... a ta od 45. Ko je yebbe...

Koji si ti luđak! Ona od 24god me je gađala pikslom jer sam se nešto malo smuvala sa njenim tadašnjim dečkom, pa se sad nešto ne družimo, ovu od 45-niko, ta ti je takva mudrica, da za nju nema odgovarajućeg mužjaka. Dobra strana toga je da neće biti reprodukovanih malih mudrica...

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Koji si ti luđak! Ona od 24god me je gađala pikslom jer sam se nešto malo smuvala sa njenim tadašnjim dečkom, pa se sad nešto ne družimo, ovu od 45-niko, ta ti je takva mudrica, da za nju nema odgovarajućeg mužjaka. Dobra strana toga je da neće biti reprodukovanih malih mudrica...
    Obožavam tvoju blagu agresivnost...

Domaćin
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    85

Podrazumevano

Pravi trenutak je kad se u tvojoj krvi nadje dovoljno alkohola i opojnih sredstava, a u sobi dovoljno momaka.

Podrazumevano

Đe me provali?.... :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    26.01.2004.
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano

Đe me provali?.... :wink:
    Ovde na krstarici

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: Prva bracna noc!

Citat Original postavio Druga
    pogrešan nick si odabrala - nisi ti "druga" ,ti si "posljednja" od izumrle sorte :wink:

Aktivan član Emily_Bg (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

Pa kao sto kazu psihicka i fizicka zrelost su najbitinije tu.Naravno,ako volis tog mladica,verujes mu onda treba TO da uradis.Ne postoji pravo vreme.
    Ja sam izgubila nevinost u 15-oj godini,ali sa mladicem sa kojim sam bila dugo i koga sam stvarno volela i verovala mu,nisam se razocarala.

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

sshto kasnije....isto kao shto je vino sve bolje sa godinama...tako i vi lepo....lezite u mrachnom i hladnom podrumu....
    jer "ko se boji drhti...a ko drhti on se boji ili mu je hladno"

Guest

Podrazumevano

ebesh sex

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

popo evo nisam ni ja

Slične teme

1. Odgovora: 242
    Poslednja poruka: 20.10.2011., 16:25
  2. Koliko Srbija treba da bude mala da ne bi bila velika?
    Autor ♥♥♥♥♥ u forumu Politika
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.03.2009., 21:37
  3. Za koliko godina će Srbija ponovo da bude u nekom ratu
    Autor Još jedan banaćanin u forumu Politika
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 11.12.2008., 20:46
  4. Sa koliko godina ste prvi put masturbirali ?
    Autor vesna! u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 45
    Poslednja poruka: 12.05.2004., 21:13

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •