Petrovac na Mlavi

jbg kasno sam video sada je put super nema smetova
:

hvala u svakom slucaju. otisao 6og, put je bio genealno ok.

jedino sto sam 8og otisao i do oreskovice, bilo mi je zao sto nisam poneo skije ili bar sanke za klince pa da uzmem kanap, zavezem za kola i da vucem. celim putem od skretanja za groblje svine pa do oreskovice je sneg na putu bio bas onako lepo utaban. za vucu na skijama/sankama dusu dalo :D

da znam da planitam za sledeci januar ;)

pozdrav svima
 
hvala u svakom slucaju. otisao 6og, put je bio genealno ok.

jedino sto sam 8og otisao i do oreskovice, bilo mi je zao sto nisam poneo skije ili bar sanke za klince pa da uzmem kanap, zavezem za kola i da vucem. celim putem od skretanja za groblje svine pa do oreskovice je sneg na putu bio bas onako lepo utaban. za vucu na skijama/sankama dusu dalo :D

da znam da planitam za sledeci januar ;)

pozdrav svima


Samo napred nas kraj zimi je extra :)
 
au druze... ok sredjivanje ulice u kojoj su kinezi i poneka prezivela radnja domacih trgovaca, ali mnoooogo gadno i umobolno zvuci ovo njihovo nazadnjacko bomardovanje nazadnjacima... pa nisu od svojih para to placali pa da mogu da se samoreklamiraju...

Totalno se slazem ja samo informisem inace sam od 5 oktobra politicki nezainteresovan :) pun mi je K svih njih :))

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

SRECNA NOVA GODINA SVIMA PUNO ZDRAVLJA MALO VISE SRECE U 2017 z:poz:
 
Lele od kada ovde nisam prosao :))

Uglavnom vidim ulice u Petrovcu se renoviraju po selima isto tako kilometar levo kilometar desno lepo je tako nesto videti 2018 jer 1998 hodao sam po blatu i kamenju ops a i 2008 a i 2012 a i 2013 ccc ...dobro bar je bilo ljudi da hodaju po blatu a sada ljudi sve manje

aj pa taKoO :))
 
pnm.jpg
 
ne bi ni jedno ni drugo ..samo treba da pises svakodnevno..evo na primer pisi o Petrovcu na Mlavi

hehe eh kad sam poceo na ovoj krstarici imao sam kosu na glavi i mnogo vremena da catujem upoznajem ljude itd sada porodica kose skoro nema vise a ni vremena :))
a sto se tice Petrovca na Mlavi....ko god dodje na vlast trudi se .. za sebe ali i za gradjanje ali dzaba Petrovac propada i nestaje ali kao i sve manji gradovi sirom exYU svi smo po beli svet otisli a i ovi sto nisu traze kako da odu tako da osim neke propagande nema tu sta da se pise previse :))

cao i svako dobro :)
 
ti si veteran na krstarici i bas zato treba da nadjes vremena da se i dalje druzis ovde sa nama.a verujem da ima jos tvojih sugradjana na forumu .koliko sam procitala na brzaka Petrovac ima puno istorijskog i kulturnog nasledja o kojima bi mogao da nas upoznas
manastir Gornjak, manastir Vitovnica,neolitsko naselje belovode, zdrelo, turnir u malom fudbalu ,o pčelarima, o starim vodenicama u tom kraju itd :)
 
hehe eh kad sam poceo na ovoj krstarici imao sam kosu na glavi i mnogo vremena da catujem upoznajem ljude itd sada porodica kose skoro nema vise a ni vremena :))
a sto se tice Petrovca na Mlavi....ko god dodje na vlast trudi se .. za sebe ali i za gradjanje ali dzaba Petrovac propada i nestaje ali kao i sve manji gradovi sirom exYU svi smo po beli svet otisli a i ovi sto nisu traze kako da odu tako da osim neke propagande nema tu sta da se pise previse :))

cao i svako dobro :)
Bas kao sto je UM napisao, Petrovcani vazda pogresno glasaju, a i ko god da uzjase, svede se na isto. Petrovac je za razliku od nekih drugih mesta preziveo zbog gastarbajtera, ali deca gastarbajtera ne planiraju da se vracaju u Srbiju, zasto bi? Kao sto je Nina napisala, Petrovac ima dosta toga za posetiti, prelpo je mesto, park, Mlava... Ali ljudi... Kao i ostatak Srbije... Greota. U ulici gde mi deda zivi nema vise dece, svi pobegli. Petrovac zivne za praznike kada 'stranci' dodju i to je to. Cak je nova generacija gastarbajtera skapirala da je besmisleno graditi kucerine i labudice jer nemaju kome, deca im se nece vracati...
 

Back
Top