Srednja dizajnerska skola

zenski muskoljubac

Početnik
Poruka
42
Treba mi pomoc za jednu dragu devojcicu koja zeli da upise srednju dizajnersku skolu u Beogradu ili, eventualno, Novom Sadu. Vrlo je povucena, (prava "umetnicka dusa"), te je svaka informacija dobrodosla: nazivi tih srednjih skola u Beogradu i Novom Sadu (mozda postoje neke informacija ne Internetu?), prijave, prijemni ispit, smerovi...
Hvala puno!
 
ma ne samo fakultet, i srednju dizajnersku je tesko upisati. evo ja se vec od januara spremam za prijemni i veoma bih voleo da se tamo upisem. ali mnogo njih konkurise a malo primaju. neznam... :? to samo oni najbolji prolaze ili oni koji daju malo kinte...
 
hit:
ma ne samo fakultet, i srednju dizajnersku je tesko upisati. evo ja se vec od januara spremam za prijemni i veoma bih voleo da se tamo upisem. ali mnogo njih konkurise a malo primaju. neznam... :? to samo oni najbolji prolaze ili oni koji daju malo kinte...

OK. Sve mi je to jasno. Devojcica ne zivi u Beogradu, pa mi treba adresa, telefon ili bar ima skole. ako spremas prijemni, pretpostavljam da imas nesto od toga?
 
U NS je puno ime skole "Skola za dizajn-Bogdan Suput" ne znam ime ulice znam da je na Detelinari. Idi na sajt Ministarstva prosvete tamo pise 100000000000000000000000%. Kakvi su uslovi ne znam i ne znam kakav je uopste prijemni posto sam ga ja polagao prosle godine, i to ne za tu skolu, ali znam ovo stao sam ti rekao jer mi ortak ide u nju, isti je kao ova tvoja mala,i kaze da mu do yaya. :) :) :) Nadam se da sam pomogao.
 
u bg se skola nalazi na dedinju,ne znam tacnu adresu,al u gornjem kraju,kad se skrene iz paje adamova desno ili levo iz lopudske,znam malo ljudi koji idu tamo i koji kazu da je skola ok (ne nesto posebno),upisuje se jaaaako tesko,osim ako nemas mnogo veza,zato sto vecina ulazi tako...ne znam sta treba za prijemni,al to valjda pise u informatoru.

toliko od mene i srecno!
 

Back
Top