Zaklan pas u Krnjači

teqilasunrise

Primećen član
Poruka
585
Pogledajte

Gde je sada STUDIO B?!Ovo je snimak koji su oni trebali da objave, budući da nisu znači da podržavaju ovo ubistvo!?
Gospodin Timofejev nam je dužan neke odgovore! Pre dva dana na Studiju B i Pinku krenula je sinhronizovana akcija protiv lutalica. Doj je Studio B "obrađivao" konkretan slučaj, PInk je izvukao "besnilo", tek da ima "naslov teme".
U prvim vestima nagoveštaj:
"Pas ujeo dečaka...Beograd okupirali čopori lutalica...Samo danas OSAM prijava ujeda..." uz napomenu da će i u sledećim vestima biti "opširnija vest". I zaista. Priča o tome kako je agresivni, ludi pas ujeo jadno dete. Otac "uplašen i ljut"! "Kada će se već jednom rešiti pitanje pasa lutalica u Beogradu kada dosadašnja Strategija ne daje rezultate!? Psi su zakonom zaštićeni,a naša deca nisu...Ne može se proći gradom a da vas ne pojuri gomila krvoločnih pasa!"- bio je otprilike zaključak ove emisije uz kratak isečeni komentar g-đe Kristine Paskaljević kojoj nije ni objašnjen povod za davanje izjave!

U isto vreme na drugom kraju grada "NEKO" ili NN lice zaklao je "krvoloka koji je ujeo dete". Nekako se načulo,a i iz priloženog snimka se može čuti ona istinita verzija:
Taj "Krvolok" nije došao sa čoporom, već je to kuja koja dve godine obitava na istom mestu i koju je "nevina žrtva" zajedno sa drugarima maltretirao. Ne bi ga napala da se nije osetila ugroženom...Ne bi ga napala da nije bila u strahu za svojih sedam štenaca.
I dok je trajala emisija o napadu, dečak se vratio zabavi sa štencima,a tata ( najverovatnije) je klao psa, mučki ...Možda i nije on?
Studio B prećutkivanjem raspleta koji podleže krivičnom zakonu, postao je saučesnik ovog monstruoznog čina! Napišimo protest gospodinu Timofejevu
 
Samo mozemo da zamislimo agoniju ovog psa dok je krvarila bezajuci od svog ubice...

Izgleda da je decak koji je navodno ujeden (iako se cini da decak nije otisao ni do bolnice na saniranje ujeda, samim tim moze se pretpostaviti koliko je ujed bio "strasan") je ovu kuju, majku 8 malih stenaca od 4-5 nedelja, sikanirao i gadjao kamenjem.
A cinjenica da je covek prisao i ubio je iz blizine, samo dokazuje kolika je zver ona bila...

Stence koje je prvo pokupio sinteraj tog dana, izvukla je Kristina Paskaljevic, i preuzela. Bice udomljeni.

Bice podneta i tuzba najverovatnije, posto se ocito zna ko je pocinitelj.

Tuzno.
 
Dajte neku online peticiju. Snimak nisam gledala, ne smem. Inače, kad se uz peticiju da i opcija ostavljanja komentara, moji su tako upečatljivi da mi je mail redovno spamovan od strane društava koja su peticiju pokrenula, da podržim i ostale akcije...
 
...Ne može se proći gradom a da vas ne pojuri gomila krvoločnih pasa
da da,da...
eto bas sinoc su mene gorana i mog brata presreli krvoloci i "napali" nas na sred ulice...njih 5 "besnih" htedose da nas pojedu,chak su i mahali repovima da bi nas zavarali,kako bismo pomislili da zele da se maze...
prishli su nam i tada......skochili na nas i...
izlizali nas...mazili su se oko nasih nogu kao machke....jedva smo zivu glavu izvukli :roll:
svashta
 
Pogledajte

Gde je sada STUDIO B?!Ovo je snimak koji su oni trebali da objave, budući da nisu znači da podržavaju ovo ubistvo!?
Gospodin Timofejev nam je dužan neke odgovore! Pre dva dana na Studiju B i Pinku krenula je sinhronizovana akcija protiv lutalica. Doj je Studio B "obrađivao" konkretan slučaj, PInk je izvukao "besnilo", tek da ima "naslov teme".
U prvim vestima nagoveštaj:
"Pas ujeo dečaka...Beograd okupirali čopori lutalica...Samo danas OSAM prijava ujeda..." uz napomenu da će i u sledećim vestima biti "opširnija vest". I zaista. Priča o tome kako je agresivni, ludi pas ujeo jadno dete. Otac "uplašen i ljut"! "Kada će se već jednom rešiti pitanje pasa lutalica u Beogradu kada dosadašnja Strategija ne daje rezultate!? Psi su zakonom zaštićeni,a naša deca nisu...Ne može se proći gradom a da vas ne pojuri gomila krvoločnih pasa!"- bio je otprilike zaključak ove emisije uz kratak isečeni komentar g-đe Kristine Paskaljević kojoj nije ni objašnjen povod za davanje izjave!

U isto vreme na drugom kraju grada "NEKO" ili NN lice zaklao je "krvoloka koji je ujeo dete". Nekako se načulo,a i iz priloženog snimka se može čuti ona istinita verzija:
Taj "Krvolok" nije došao sa čoporom, već je to kuja koja dve godine obitava na istom mestu i koju je "nevina žrtva" zajedno sa drugarima maltretirao. Ne bi ga napala da se nije osetila ugroženom...Ne bi ga napala da nije bila u strahu za svojih sedam štenaca.
I dok je trajala emisija o napadu, dečak se vratio zabavi sa štencima,a tata ( najverovatnije) je klao psa, mučki ...Možda i nije on?
Studio B prećutkivanjem raspleta koji podleže krivičnom zakonu, postao je saučesnik ovog monstruoznog čina! Napišimo protest gospodinu Timofejevu

katastrofaaaaaaa:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown::rtfm:
 
ljudi se odmah bune kada su u pitanju ujedi pasa lutalica.. i govore da ih treba ubiti, uspavati, da ih pokupe sinteri.. a kada neko brutalno ubije zivotinju, znaci ne ujede nego UBIJE, onda to mora biti OPRAVDANO, jer, toboze, bitniji je zivot coveka nego jedne zivotinje!!!!!! e, pa, nije, zivot svakog zivog bica jednako je vazan.. i ko tu pravi razlike, odvaja i sta vec, taj nije dostojan nazvati se covekom! a da ne pricam za one koji ih (zivotinje) hladnokrvno ubijaju.. nikada ovaj svet nece biti normalan, dok god mi, ljudi, ne naucimo u slozi ziveti sa zivotinjama, a ne da ih tretiramo kao djubrad!!!
bas sam se iznervirala procitavsi ovu vest, i da je jedna, nego nije :otkacio: a klip ne mogu odgledati, suvise sam labilna za takve stvari.. o njima..
 
juce sam pogledala snimak a nikad to ne gledam jer mi je lose.
ja na sve to gledam kao da je moj pas..videla sam je onako mrtvu..mogao je biti nas pas..ili bilo koji sa ulici koga znamo i volimo..zasluzila je defintivno osvetu..sta da vam kazem..bas osvetu.ovo vise nije strasno.ovo je "vanzemaljski"
 
Studio B je dužan da se oglasi ovim povodom, jer je svako ćutanje saučesništvo u zločinu!

Pisimo pisma Timofejevu. Vec sam rekla, ali da ponovim. Nista nema od kukanja medju nama, mi sve znamo, treba pritisnuti one koji ovo sto mi pisemo ne citaju. Ima na Zivotinjskom carstvu o tome na temi o medijima, ima i pisama, pa moze da se prekopira ko nema vremena da smislja sam. Ne mogu sada da otvorim, ali stavicu link cim budem mogla.
 
Pogledajte

Gde je sada STUDIO B?!Ovo je snimak koji su oni trebali da objave, budući da nisu znači da podržavaju ovo ubistvo!?
Studio B prećutkivanjem raspleta koji podleže krivičnom zakonu, postao je saučesnik ovog monstruoznog čina! Napišimo protest gospodinu Timofejevu

Ja sam ubedjen da je Studio B ovo uradio kako bi snimio i sva ona ostala ubistva :otkacio:
 
kako to da mene nikad nije napao copor krvolocnih pasa :eek:

misssim koja stoka ljudi nekad znaju da budu pa to je strasno

em prvo nabavljaju zivotinje,pa posle kad shvate kolika je to odgovornost izbace ih na ulicu,pa kad ni to nije dosta pokolju ih :eek:

a tu deciju "igru" sa zivotinjama dobro poznajem :roll: zato po kratkom postupku zabranim deci pristup mom psu,molim lepo idi vuci kevu za kosu i guraj joj prste u nos,pa je onda sutni u guzicu i sve te zanimljive i simpaticne stvari koje bi radio mom psu :confused:
 
primer.. idem ulicom, naravno da nailazim na pse lutalice, ali oni ni ne primecuju da ja tuda idem, tj. ne napadaju me jer ih i ne diram..
a kada mi se desi da nekom psu na ulici nesto kazem, u prolazu, "gde si kuco?", iako me ne razume, no nebitno, ono cak se i uplasi sto sam mu se obratila (i to ne drekom, vec onako, fino, kao malom detetu) pa ubrza korak svojim putem..
nece oni tek tako da te ujedu.. ako si im neprijatelj, osete to koliko i nasu ljubav prema njima..
 
Nema potrebe da izrazim svoje zgražavanje nad ljudskom rasom...šta sve čovek može da uradi ni jedna životinja ne može.Kao i mnogi ovde nisam mogla da odgledam snimak,posle sličnih prizora ne mogu danima da se oporavim...ovakve stvari se dešavaju svaki dan,naročito u manjim mestima,gde su ljudi u fazonu "šta će ti kuče kad nemaš koristi od njega"...U mom komšiluku ima puno ludaka,na primer deda koji ima specijalno napravljen štap,koji na kraju ima ekser i služi za mučenje kučića...i tako on ustane ujutru,i pošto nema koga drugog da maltretira(svi su pobegli iz porodice)krene u pohod na jadne životinje...sestra,mama i ja svađamo sa njim,a ceo "normalan" komšiluk nas ogovara kako smo kučkarke...Strašno...Takođe ima neka baba koja je jednog mučenika bukvalno ubila od batina,a drugog(koji sada živi kod mene)je tukla i kad je on ujeo zvala je policiju i hitnu:dash: pa nemam pojma šta je očekivala,i mene kad neko napada ja se branim...Ovde je dosta primitivnih ljudi,i sve dok bude tako biće i ovakvih stvari...Svaki dan me duša boli kad vidim mučenike na ulici,toliko mi ih je žao.Volela bih da imam uslova i da mogu još više da pomognem...Definitivno nešto mora da se promeni,toga smo svi svesni...
 

Back
Top