prava ljubav

goodday

Iskusan
Poruka
5.338
da li bi neko od vas, primetivshi da vas partner posmatra neko dobro parce, ucinio svom partneru da zaskoci svoj light-motiv......
da li mislite da bi to bio iskreni dokaz ljubavi....
znachi izadjete zajedno i primetite da ona/on shmeka neko parce i vi iz ljubavi sredite da se ona/on zadovolji......ja mislim da je to istinska ljubav....
sve ostalo mi je balavo i neprirodno
 
to bi bila utopija...zamisli tu kolicinu poverenja, sigurnosti, velikodusnosti...deljenja iskustava...

mada, hm...sto bi zeleli da zaskacemo druge ako je prava ljubav u pitanju?
 
goodday:
....
znachi izadjete zajedno i primetite da ona/on shmeka neko parce i vi iz ljubavi sredite da se ona/on zadovolji......ja mislim da je to istinska ljubav....
sve ostalo mi je balavo i neprirodno

:lol: :lol: :lol:
Juuuu, ne bih, ja sam balava i neprirodna - krajnje staromodna i neinventivna!!! :lol:
 
HA!...ocekivao sam upravo takav odgovor.....
ja ne znam nikog ozenjenog ili udatog a da bar ne flertuje malo sa strane......neko predje granicu a neke zadrzi zavet.....ali nakon svadje sa parnterom...svi krecemo u prevaru.....imam dosta "prijateljica" koje umeju da pozovu kada ih dechko "iznervira"....
poverenje o kom prichash....hmmmm.....mislish neka bi mogla da bude bolja o tebe...pa onda zbogom...
da li si ikada probala.....neshto shto prelazi konvencionalne okvire.....
ja se napalim kada vidim zgodnu zenu...devojku....i to je prirodno....shta cemo sa tim
 
poverenje - u ljubav. tj. da je nova iskustva ne mogu pokvariti.

ali...to bi bila neka vrsta simbioze a ne veze.

hm...moj decko je sanjao kako mu neka plavusa radi svasta a ja joj pomazem. nisam bila ljubomorna ni trunku....bilo mi je drago sto me ne izbacuje iz svojih fantazija...

a u real life...sto da ne...mozda bi to bio nastavak evolucije :wink:
 
ali vidis...postoji tu i osecaj da bas zelis nesto da uradis bez partnera. od toga da odes na pecanje pa do toga da zaskocis nekog...
onda je pomoc od strane njega/nje kontraproduktivna...opet ste zajedno u tome, bez obzira koliko to bilo van okvira.
 
pa kada jedesh jedesh zbog sebe...ne zbog partnera...
nije "pomoc" kontraproduktivna....jednostavno si i taj deo intime podelila sa partnerom.....
da li mislish da je to neki vishi nivo....
da li mozesh da osetish kontinuitet u tome?
 
pa..mislim da jese visi nivo...
uopste, deliti intimu na bilo koji nacin je prilicno visok nivo. neki ljudi nisu u stanju da budu intimni ni na elementarnom nivou.

zato tvoja ideja deluje radikalno...zbog kolicine intimnosti a ne zbog ideje.
 
goodday:
da li bi neko od vas, primetivshi da vas partner posmatra neko dobro parce, ucinio svom partneru da zaskoci svoj light-motiv......
da li mislite da bi to bio iskreni dokaz ljubavi....
znachi izadjete zajedno i primetite da ona/on shmeka neko parce i vi iz ljubavi sredite da se ona/on zadovolji......ja mislim da je to istinska ljubav....
sve ostalo mi je balavo i neprirodno
Ovo je istinska budalaština...
 
Milow:
goodday:
da li bi neko od vas, primetivshi da vas partner posmatra neko dobro parce, ucinio svom partneru da zaskoci svoj light-motiv......
da li mislite da bi to bio iskreni dokaz ljubavi....
znachi izadjete zajedno i primetite da ona/on shmeka neko parce i vi iz ljubavi sredite da se ona/on zadovolji......ja mislim da je to istinska ljubav....
sve ostalo mi je balavo i neprirodno
Ovo je istinska budalaština...
zahvaljujem na direktnosti....samo toliko
 
goodday:
da li bi neko od vas, primetivshi da vas partner posmatra neko dobro parce, ucinio svom partneru da zaskoci svoj light-motiv......
da li mislite da bi to bio iskreni dokaz ljubavi....
znachi izadjete zajedno i primetite da ona/on shmeka neko parce i vi iz ljubavi sredite da se ona/on zadovolji......ja mislim da je to istinska ljubav....
sve ostalo mi je balavo i neprirodno
To je vrhunac gluposti, a ne istinska ljubav. Bar po meni...
 
goodday:
Milow:
goodday:
da li bi neko od vas, primetivshi da vas partner posmatra neko dobro parce, ucinio svom partneru da zaskoci svoj light-motiv......
da li mislite da bi to bio iskreni dokaz ljubavi....
znachi izadjete zajedno i primetite da ona/on shmeka neko parce i vi iz ljubavi sredite da se ona/on zadovolji......ja mislim da je to istinska ljubav....
sve ostalo mi je balavo i neprirodno
Ovo je istinska budalaština...
zahvaljujem na direktnosti....samo toliko
Od mene uvek možeš da očekuješ da ću da kažem tačno šta mislim.
 
Volela bih ja takvog čoveka mnogo, al sebe volim više..Ako će da merka, OK prirodno.Ako otvoreno bulji, to je nepoštovanje moje ličnosti.Pa bih ga lepo pustila da svoje želje ostvari , jedino bi onda mogao kući mami da se vrati a ne meni!
 
hazard:
Volela bih ja takvog čoveka mnogo, al sebe volim više..Ako će da merka, OK prirodno.Ako otvoreno bulji, to je nepoštovanje moje ličnosti.Pa bih ga lepo pustila da svoje želje ostvari , jedino bi onda mogao kući mami da se vrati a ne meni!
On priča da ona merka a da on sredi da je taj trese...
 
A je l' ono naslov "prava ljubav"?
Ne znam zasto ali meni to vise zvuci kao 'sportska ljubav'...razgibavanje i telesne vezbe.
/me skroz naskroz staromodna i zaostala, ne razumem "pravu ljubav" te vrste :lol:
 
zar nije jedan od glavnih razloga sto ste zajedno to da ti je samo ona/on dovoljna/an?
jer ako ljubav vec postoji,valjda ona tangira
samo vas dvoje,ali ako ste vec 'jevropskijeg svatanja',to za mene znaci da je vreme da se neko od nas dvoje skloni sa puta,puta ljubavi a ne da sada ja njo ili ona meni ustupa svoje mesto
 
ma čovijek misli na "pravu ljubav" u smislu ne sebičnosti i davanja do maximuma - kada nekog voliš "pravo" i apsolutno sve bi mu dozvolio i uradio ,samo što to ne funkcioniše kod ljudi.
 
Ja sam oduvek mislila da je dvoje ljudi zajedno zato što su ubeđeni da je onaj drugi nešto najbolje što su mogli izabrati. u poslednje vreme moja okolina me demantuje.Većina ih je u vezama sa osobama koje im odgovaraju( ne prave previše buke, ne traže previše, ne potresaju se zbog njih, laki su za održavanje) a potajno žele neke druge, više sexi , dramatičnije. Naravno, biti u vezi sa nekim za kim ste u potpunosti otkinuli je mnogo teže nego zalivati biljku. Ja zbog toga biljke gajim u saksijama, a veze i dalje preferiram sa tipovima s kojih oči i ostale delove tela ne mogu da skinem
 

Back
Top