Mount&Blade
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Mount&Blade

Aktivan član labo (avatar)
    Učlanjen
    18.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Mount&Blade

demo se skida s oficijelnog sajta, samo 370 MB. U demou nista nije izbaceno ali je ograniceno |v|-ovanje.
    Zanr je Akcioni rpg sa naglaskom na fajt, i to fajt na konjima, mada moze i bez konja.
    Odlican sistem fajta u igri s macevima, stitovima, strijelama(fala bogu nema magija), ne svodi se na banalno kliktanje..
    Kretanje konja je sasvim realisticno odradjeno.
    Grafika je matora ali postoji zilion video opcija, i kako ih cackate igra odmah, u meniu pokazuje procentualni porast fps-a, sjajan detalj.
    I jako je dobro optimizovana, moze da se nasteluje da radi na krsevima od pc-a odlicno.
    Ali ima i nekih ocekivanih mana, nije visoka produkcija, pa nema bas koherentnu pricu, znaci radnja je udri macom po glavi, meni se za sada svidja(tek sam poceo)...

Aktivan član
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Mount&Blade

Citat Original postavio labo Pogledaj poruku
    demo se skida s oficijelnog sajta, samo 370 MB. U demou nista nije izbaceno ali je ograniceno |v|-ovanje.
    Zanr je Akcioni rpg sa naglaskom na fajt, i to fajt na konjima, mada moze i bez konja.
    Odlican sistem fajta u igri s macevima, stitovima, strijelama(fala bogu nema magija), ne svodi se na banalno kliktanje..
    Kretanje konja je sasvim realisticno odradjeno.
    Grafika je matora ali postoji zilion video opcija, i kako ih cackate igra odmah, u meniu pokazuje procentualni porast fps-a, sjajan detalj.
    I jako je dobro optimizovana, moze da se nasteluje da radi na krsevima od pc-a odlicno.
    Ali ima i nekih ocekivanih mana, nije visoka produkcija, pa nema bas koherentnu pricu, znaci radnja je udri macom po glavi, meni se za sada svidja(tek sam poceo)...
    Ja skino lotr mod...a sto se tiche igre nelinearna je i sto si reko nema campaign nego uzimas questove od nekih likova...tako bar u modu Last days of Third age(lotr).

Slične teme

1. Mount and Blade
    Autor linkin park 23 u forumu RPG
    Odgovora: 31
    Poslednja poruka: 16.12.2010., 16:32
  2. treba mi serial key za Mount&Blade
    Autor Kengur IVAN u forumu Avanture
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 05.07.2009., 03:58
  3. Mount&Blade
    Autor recordable1233 u forumu Video igre
    Odgovora: 0