Sveze Palacinke i Baklave made in USA i Albanija

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Za nepoverovati ali ziva ISTINA!!!
Pod nazorom tj. uz posredovanje USA ambasadora sastanak Albanaca i Srba ha ha ha... o kako kazu ... ma procitajte i sami pa se SMEJTE... ha ha ha...
Mi imamo takve politicare da oni ni sami neznaju sta da rade,zato se i okomili na Karlu lepotu,jer im je napravila posao,zena napisa knjigu i rece nesto sto nije trebala a svi mi to znamo al se ... boli nas uvo!
Koji sarkazam!!!

Razgovori u Tirani o trgovini organima
Танјуг - Пре 44 минута
BEOGRAD - Tužilac za ratne zločine Vladimir Vukčević sa saradnicima razgovaraće danas u Tirani s glavnom tužiteljkom Albanije Inom Ramom i njenim timom u vezi s istragama našeg tužilaštva o navodnim trgovinama ljudskim organima, rečeno je danas Tanjugu u srpskom Tužilaštvu za ratne zločine.

Istraga o navodnim trgovinama ljudskim organima pokrenuta je u srpskom tužzilaštvu za ratne zločine 21. marta ove godine povodom navoda u knjizi bivše tužiteljke Haškog tribunala Karle del Ponte ''Lov, ja i ratni zločinci''.

Sastanak u Tirani se održava uz posredovanje predstavnika Kancerlarije pravnog savetnika ambasade SAD u Beogradu.

U svojoj knjizi del Ponteova govori o uzimanju organa otetih Srba sa Kosova i Metohije.

Bivša haška tužiteljka navela je da je istražujući zločine OVK nad Srbima, njeno tuzilaštvo došlo do saznanja da su Srbima koji su 1999. godine nestali na Kosovu vađeni bubrezi i drugi organi koji su krijumčareni i prodavani stranim klinikama.
Sta mislite sta ce biti od svega toga??? malo mazanja ociju javnosti i pojela macka misa!
Vidite zidove oni hapsise i hapse jos uvek po svetu,turci uhapsise Kurda bogu iza tregera a nasi ... mislim da je dovoljno samo to i reci ...nasi-Demonkratre a tate i mame im KOMUNJARE!!!
 
evo im i zvake posljije paljacinke
orbit.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top