SEXY KVIZ

Dakle,netko postavi pitanje,vi odgovarate pa postavljate novo pitanje..

koliko si partnera/partnerica do sada u životu imala/o ?
Ako mogu da ih brojim onda nisu mnogo :P 9 ali vise od jedan put sa svakom :mrgreen: Mlad sam, imam vremena i fino mi je moj deda rekao: Nemoj svaku da yebes posto ces se zasititi jednog dana... i sta ces onda? :lol:

E sad moje pitanje:
Koliko ste puta spavali sa osobom koju ste upoznali to vece?
 
Nula... nekako se potrefilo da uvek spavam s osobama koje upoznam tog DANA, eto noc mi nije nesto lucky, lol...

The question is:
One night stand iz snova s bilo kojom osobom na svetu, ko bi to bio?
 
Nula... nekako se potrefilo da uvek spavam s osobama koje upoznam tog DANA, eto noc mi nije nesto lucky, lol...

The question is:
One night stand iz snova s bilo kojom osobom na svetu, ko bi to bio?

:roll: niko...taj ko mi se svidja necu ga za on night stand...hocu da ga upotrebljavam (naravno ako mi se svidi i kad ga probam prvi put) dok god nam je odnos ok....:ok:

Pitanje: da li vam se desilo i da li se uvredite ako partner nenadano prekine sex????
 
:roll: niko...taj ko mi se svidja necu ga za on night stand...hocu da ga upotrebljavam (naravno ako mi se svidi i kad ga probam prvi put) dok god nam je odnos ok....:ok:

Pitanje: da li vam se desilo i da li se uvredite ako partner nenadano prekine sex????

Desilo mi se jeste, ali nisam bio uvredjen nego s*****n...

A da li vam se desilo nekad da ste se napalili na jednu osobu a zavrsili sa nekom devetom? M?
 
Nula... nekako se potrefilo da uvek spavam s osobama koje upoznam tog DANA, eto noc mi nije nesto lucky, lol...

The question is:
One night stand iz snova s bilo kojom osobom na svetu, ko bi to bio?
hmm..zanimljivo pitanje...mislim da bi to bila Jesica Alba
:roll: niko...taj ko mi se svidja necu ga za on night stand...hocu da ga upotrebljavam (naravno ako mi se svidi i kad ga probam prvi put) dok god nam je odnos ok....:ok:

Pitanje: da li vam se desilo i da li se uvredite ako partner nenadano prekine sex????

zavisi koji je razlog..

Analac??Volite li ga i koliko cesto prakticirate?
 
:) volim....ajde svaki 4-5 sex...al, sto ne volim bilo sta sto deluje shablonski.....grrrrrrrrr.....ma kad nam dodje bre.....
:super:
Desilo mi se jeste, ali nisam bio uvredjen nego s*****n...

A da li vam se desilo nekad da ste se napalili na jednu osobu a zavrsili sa nekom devetom? M?

naravno da je..pogotovo kad popijem pa u toj devetoj vidim onu koju u biti ocu..ah taj alkohol:dash:

S koliko godina si prvi put se poseksao/la i gdje se to dogodilo?
 

Back
Top