YouTube

1894988910911096348.png


Pre nego sto postavite pitanje pregledajte naslove tema jer postoji mogucnost da vec postoji tema sa istim pitanjem i odgovorom na njega,za sve ostalo pitajte...


speedyt.jpg


[/SPOILER]

Ako želite da vam ne prikazuje određene pojmove u pretrazi
Recimo tražite nešto o wordpresu a ne želite tutorijal, samo dodajte –tutorial pored reči wordpres i tutorijale nećete videti.

primer : wordpress –tutorial

Pretrazite samo naslove
Često ljudi stavljaju veliki opis kod klipova, kako bi dobio što veći broj pregleda ali to je zamorno kada pretražujete pa ako želite da pretražujete samo naslov kucajte

“allintitle : keyword”

primer: allintitle : cristiano ronaldo







 
Poslednja izmena:
Imam problem...
Updateovao sam flash player i posle toga nijedan snimak na you tubu nece da mi otvori...
Kad god pustim neki snimak, izbacuje error...
Inace, koristim Mozillu...
I jos jedno pitanje: da li postoji mogucnost da se slika nekog snimka sa you tuba rasiri?
 
Moras da imash Extenziju ili plugin Flash player u mozili

Ovde pise da imam plugin, koliko ja vidim:


Inace, ubacio sam Operu i na njoj sljaka...
Izgleda da je do browsera...

@Neozbiljni pesimista
pokreni uninstaler pa instaliraj ponovo http://get.adobe.com/flashplayer/

ako mislis na ovo sirenje snimka onda moze
Pogledajte prilog 242224

Hvala na odgovoru...
Izgleda da je snimak takav, da ne moze da se rasiri slika...:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
8465650.jpg


Ovako otvori Mozilla pretrazivac

idi na Tools > Add-Ons

Zatim odaberi Tab > Plugin ... i vidi da li imash instaliran Shockwave Flash plugin

Insaliraj Google Chrome i sve resis ..+ je brzi browser od svih :)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Instalirala sam greškom Mozilu 12 . Problem je što sad ne mogu kao pre, samo da kliknem iznad prozorčica i da skinem video jer taj Real pleyer browse Dawnloader, nije kompatibilan. Šta da radim...Da vratim stari Firefox pošto mi to deluje najlakše...
 
Ovako ljudi imam jednu slozeniju situaciju i treba mi neko ko je bas bas dobro upucen u YT i radi odavno da pomogne, jes da imam nalog od 2007 al se nisam nikada posebno interesovao za kacenje klipova itd...

Medjutim ne znam koliko ste upoznati uvedena je opcija Monetize na vase klipove koji su originalni i ne krse pravila. Sta to znaci ? Odete u vas nalog promenite zemlju na USA npr i imate opciju monetize i onda mozete postaviti oglase na vase snimke koji su u skladu sa YT pravilima.

E sada ja imam problema na nekim klipovima to jest matched third party content problem sto ce u mom slucaju da znaci da je za neke klipove koriscenja muzika koji ima autorska prava :dash: I sada ja kada udjem u video manager stoji mi na nekim klipovima da je omogucena monetizacija ( klipovi koji ne krse pravila ), a imam i ove sa ,,tudjom'' muzikom.

S obzirom da se radi o video koji ima 10 000 000 pregleda i mesecno dobija novih 150 000 ja tu imam veliki problem ne mogu staviti monetizaciju za njega jer krsi pravilo te proklete pesme koja je ubacena onako da ima neki zvuk, kada kliknem na matched third party content problem na tom klipu izbaci mi :

,,Your video may include the following copyrighted content:
Acknowledged claims
"Frost-Frost's ******* Rules", sound recording administered by:
Believe
What does this mean?
Your video is still available worldwide. In some cases ads may appear next to your video. Please note that the video's status can change, if the policies chosen by the content owners change. Learn more about copyright on YouTube.

This claim does not affect your account status.
I believe this copyright claim is not valid.''

E sada ima opcija I believe this copyright claim is not valid, ali tu ako prijavim gubim 100 %, znaci od toga nema nista.

No moje pitanje je ima li neko ideju kako ovo da resim da osposobim ovaj video za monetizaciju ? Cuo sam da ima na YT imaju neke opcije da se zameni pesma ali da se onda pregledi resetuju na 0, sto mi naravno ne odgovara ni u ludilu, al to sam cuo pa me zanima da li je tacno zna li ko ?

Ako ima neko nekakvu ideju kako bi ovo moglo da se resi da ili zna nesto o ovome sto moze biti od pomoci neka se nelibi da napise :hvala:
 
kada sam promenio muzicku podlogu na klipovima sa copyrighted muzikom nisam izgubio preglede ,ali postoji i ovaj problem,kada stavis YT muziku nemas monetizaciju na te klipove,cak nigde nisam naaso ni da poptuno obrisem muziku,ili ubacim neku svoju sa harda
ako nije zabranjena u mnogi zemljama ostavi kako jeste,kod mene je obicno Nemacka pravila problem

 
kada sam promenio muzicku podlogu na klipovima sa copyrighted muzikom nisam izgubio preglede ,ali postoji i ovaj problem,kada stavis YT muziku nemas monetizaciju na te klipove,cak nigde nisam naaso ni da poptuno obrisem muziku,ili ubacim neku svoju sa harda
ako nije zabranjena u mnogi zemljama ostavi kako jeste,kod mene je obicno Nemacka pravila problem


Da li si siguran u ovo 100 % ?
 

Back
Top