YouTube

Pretpostavljam da mislis na klipove, youtube i slicno? Nisam video da je to negde tako uradjeno. Jedino postavljac u tom slucaju naglasi da se obrati paznja na recimo 2,45.
 
Pretpostavljam da mislis na klipove, youtube i slicno? Nisam video da je to negde tako uradjeno. Jedino postavljac u tom slucaju naglasi da se obrati paznja na recimo 2,45.

Da na to mislim.....ma video sam negde da je neko tako uradio i onda umesto linka pise samo taj broj recimo eto 2:45 ,ti kliknes na to (hiperlink ) i on ti pusti klip od tog dela
 
Како да поставим насловну слику на јутјуб канал, а да то није из њихове галерије већ своју?
Знам да тамо као има објашњено како да се исече и све то, али ја не знам како да дођем до тога да подесим на одговарајуће пикселе.
 
Сад сам видела да је максимална величина 2мб, а свака коју покушам да поставим има мање, не знам у чему је проблем
 
А како да смањујем?
Заборавила сам да кажем, ја имам ону најновију верзију јутјуба, са оним старим нисам имала проблема.
 
Ja imam ogroman problem sa jutjubom. Vidim da na internetu ima jos dosta ljudi sa slicnim problemom i da su ga neki na vise razlicitih nacina resili. Meni nijedan nacin nije pomogao. Stvar je u tome sto mi se na vecini snimaka pojavi greska (an error ocured...) i nece da pusti video. Sve sam zivo pokusao, brisao kolacice, kes, refreshovao, reinstalirao flash player, vracao ga na starije verzije, probao na ostalim browserima, probao preko html5 idr. Nista nije vredelo. Jedino sto mogu da kazem je da nije do flash playera kako vecina misli jer na html5 on uopste nije potreban a pojavljivala se ista greska. Pre neki dan je burazer nesto cackao, mislio da moze to da sredi. Mislim da je dirao nesto oko pluginova u firefoxu. I posle toga ni na jednom browseru nisam mogao da udjem ni na gugl ni na jutjub uopste, a svaki drugi sajt je otvaralo sa zadrskom, to jest, krene da otvara, pa malo saceka, pa tek onda otvori. U operi jedino kad upalim turbo, onda hoce da otvori gugl, a jutjub nece ni tad. Sa transfermarktom sam imao problem do skoro i njega sam resio tako sto upalim turbo. Dok npr. neki sajtovi nece da se otvore dok ne izgasim turbo. Neki od tih sajtova su www.srpskinacionalisti.com i www.themafiaboss.com. Ne znam da li je zabranjeno ostavljanje linkova, ali hteo sam da preciziram koji su ako nekome to moze da znaci kako bi otklonio ovaj problem. Nista mi vise nije jasno!
 
U principu proradi kad mu obrises istoriju browsera,download,kes i kad restartujes browser.
Proveri vreme na racunaru da'l je tacno i to ume da pravi problem.
 
SADA POSTOJI AUTOMATIZOVANA OPCIJA: Pretvorite bilo koji video na YouTube-u u usporeni snimak...

47552e38500aeace251a6341886ff908.jpg


Da biste napravili usporeni snimak videa, više nećete morati da potrošite nekoliko hiljada eura za moćnu kameru
ili da pokušate da savladate neki komplikovani program za uređivanje video sadržaja.

Na YouTube-u sada i sami možete napraviti slow motion video.
Kompanija je dodala automatizovanu opciju za uređivanje, koja svaki video pretvara u usporeni snimak.

“Dobićete glatki, usporeni video (slomo video), koji će izgledati kao da je
snimljen high-speedkamerom“, navodi se na službenom YouTubeovom blogu.

Zašto biste ovo uradili? Možda će u 90 posto slučajeva razlog biti taj da postignete neki komičan efekt, a
li zamisliv je neki drugi, pametniji razlog.


 
Jel i vas smara Youtube i google svako malo da menjate korisnicko ime?
Ovo je mozda 10ti put ove godine da me smaraju,e ne slaze vam se vase ima na google+ i na YT hocete li da koristite ime sa G+ ili YT? Evo danas smaraju e dodali smo i mogucnost razmaka,hocete da premenimo vse korisnicko ime? msm ljudi skinite mi se sa qrca vise.
Ako predjem na yahoo mejl hoce li ovi prestati da me smaraju vise?
 
Jel i vas smara Youtube i google svako malo da menjate korisnicko ime?
Ovo je mozda 10ti put ove godine da me smaraju,e ne slaze vam se vase ima na google+ i na YT hocete li da koristite ime sa G+ ili YT? Evo danas smaraju e dodali smo i mogucnost razmaka,hocete da premenimo vse korisnicko ime? msm ljudi skinite mi se sa qrca vise.
Ako predjem na yahoo mejl hoce li ovi prestati da me smaraju vise?

Duže vreme nisam ulazio na youtube preko naloga ,sve do juče,isto je sa yahoo .Nudi da uneseš puno ime,što ne dolazi u obzir. Yahoo mail je bolji od gmail ,bezbedniji je i kažu ima više privatnosti,e sad koliko imamo mogućnosti na privatnost u svetu u kojem živimo,verovatno nikakvu.
 

Back
Top