YouTube

ajde sto su istumbali opcije,ali sta da radim sa ovom prazninom skroz desno :) ,1/3 ekrana zvrji prazno,vec zamisljam brdo reklama u tom delu

87191489.png


https://img339.imageshack.us/img339/4194/87191489.png
 
ajde sto su istumbali opcije,ali sta da radim sa ovom prazninom skroz desno :) ,1/3 ekrana zvrji prazno,vec zamisljam brdo reklama u tom delu

Kod mene je ceo ekran popunjen, nema tog praznog dela, nego su tu 'preporuceni klipovi' kao i pre sto je bilo. A vidim kod tebe su oni ispod videa koji gledas.
Verovatno je taj prazan prostor zbog velicine ekrana. Ja imam netbook pa je ekran bas mali.
 
Ljudi, od ovog redizajniranja nece da mi radi proxtube koji je pre skidao zabranu za neke klipove...Zna li neko nacin?
Inace, meni su preporuceni klipovi pored, pa mi opet zvrji 1/3 ekrana prazna, 16:9?
 
hocu da znam ono zbog cega je toliko popularan sajt 'youtube' No1 u svetu. Nadam se da ste razumeli perfomulaciju pitanja? Al evo, ne pesme, ne filmovi, ne stotine i stotine videa koji stavljaju samo da bi imali dobar pregled... Nego, konkretno, sta zaista ali zasta vredi pogledati na youtubu? Znam za video gde se prikazuje kako se upaljacem otvara pivo, skidaju lisice, i drugo, ne mora da ima milionski pregled da bi video bio odlican ali mora da ima edukaciju. E sada, da li zna neko o cemu govorim :-)? Da li zna neko neke zanimljive bilo koje vrste svakakve edukativne neverovatne video snimke? E da, ps, fallarmy people.
 
problem sa Dino Merlinom, ne znam sta hoce koji vrag od Vlade Georgiev ali, evo sta mi je napisao:
Your video may include music that is owned by a third party.

Your video is blocked worldwide.

It may be possible to resolve this claim by removing the matching music.
Remove music
Here are the details:

Audio content administered by:
[Merlin] KVZ Music Ltd

p.s
i molim vas molim vas kazite mi na koji nacin uradim pesmu u video a da posle ne pise o autorskim pravima ili da je video blokiran, radim licno slideshow, molim vas recite,
da li mogu da editujem nekoko pesmu pojacam tonove, isecem par sekundi od pesme ili slicno samo da ne pise to sada sto mi pise! :(
 
Poslednja izmena:
zavisi sta ti smatras edukativnim i zanimljivim,meni su to:
tutorijali,review-ovi,dokumentarci,uradi sam snimci,nove tehnologije i td.

sve se to moze naci samo treba znati koristiti pretragu
 
Da, nekako bledo deluje ovaj novi dizajn. Sva ova serija promena što sprovode nad utubom dodje kao neka uvertira za potpunu integraciju sa fejsbukom. Mada sve to rade zrno po zrno i puno stidljivo.
Ako zaista to jednoga dana privedu kraju, ja prestajem da ga koristim osim anonimno.
 

Back
Top