YouTube

Poslednja izmena od moderatora:
nije spam,samo molim te nemoj da boldujes cele postove,mislim da sam ti negde vec skidao bold
poslao sam ti jedan link ali ti izgleda nije stigao,saljem ponovo na pp,,ne mogu ovde da postavljam jer je u pitanju drugi forum,tamo ces moci mnogo toga da saznas,nije da nema leba,sve zavisi koliko je to sto postavljas zanimljivo i gledano,i dal postujes yt pravila
 
izaberes neciji video i kliknes na video response ... ne mozes ubaciti na neciji kanal direktno , na sta vi ro licilo .

Kvaka je u tome da pojedini korisnici imaju dogovor sa youtube ( youtube partneri ) koji na svojim kanalima ( jedan ili vise ) nude obicnim korisnicima da postavljaju svoje videje gde ukoliko video postigne neku odredjenu gledanost ( recimo 1000 pregleda ) oni se javljaju autoru i daju procenat .
Jedan klipan iz komsiluka zna kako se to radi ali nece da kaze .
 
procitaj post na vrhu strane,mozes imati reklame u klipovima (monetizaciju) samo stavi drugu zemlju,a cini mi se da postoje i neki partneri iz nase zemlje,e sad dal su oni postali partner pod nekom drugom pa prebacivali na Srbiju ko bi ga znao
 
procitaj post na vrhu strane,mozes imati reklame u klipovima (monetizaciju) samo stavi drugu zemlju,a cini mi se da postoje i neki partneri iz nase zemlje,e sad dal su oni postali partner pod nekom drugom pa prebacivali na Srbiju ko bi ga znao

Uspeo sam,ali sada me brine dali ce mi ukinuti nalog jer imam neke stvari za koje nemam autorska prava???
 
kako da pokrenem youtube a da mi ne pisu ona mala slova gore u uglu kad se pusti neki klip
i kako da gledam nesto sto nije za gledanje a opet postavljeno je na youtube
 
kako da pokrenem youtube a da mi ne pisu ona mala slova gore u uglu kad se pusti neki klip
i kako da gledam nesto sto nije za gledanje a opet postavljeno je na youtube

1.hajde daj sliku tih slova da ne pogadjamo sta vidis
2.ako je nesto za iznad 18 godina pristupi tome sa yt naloga gde si stavila da si starija od 18godina,ne znam sta drugo smatras pod tim "nije za gledanje"
 
Zdravo svima,

Imam jedno pitanje,ako neko hoće da mi odgovori.
Kada pustim nešto sa yt ,kao da je spor i kao da mumla :(
Šta to nedostaje?
Mislila sam da je spora konekcija,ali ne.To je pre dva dana počelo,a ja ne znam šta da radim.
 
Iz iskustva. Besplatno poducavanje, vec sam na drugoj temi napisao da je najbolji nacin da ponudite svoju ekspertizu sto vecoj publici. Zarada je trenutno oko 150 e, s tendencijom rasta, jer nameravam mnogo ozbiljnije da se posvetim radu na istom.
 

Back
Top