Хајде да покушамо да овде - на једном месту сакупимо слике или снимке путева у Србији. Свако у свом окружењу или на путевима којима се вози без обзира да ли се ради о аутопуту, магистралном или путу првог реда... такође, можда не би било лоше да свако направи некакву репортажу у фазону ''куда кроз мој град'' у којој би објаснио људима који пролазе кроз тај град куда и како да најлакше стигну или прођу кроз дати град... нпр када се иде са аутопута преко Шапца ка Лозници, знакови терају све на обилазницу (при уласку у град лево) која је дужа за 7км од пута кроз центар града (при уласку само право).

Све ове ствари могу да буду рецимо са сликама или снимцима карактеристицних локација (лупам: ''скретање десно код цркве'' и онда иде слика те раскрснице и објашњење куда треба).

Ја већ имам неке слике и снимке кроз Панчево, фали ми још неколико да комплетирам целу причу па ћу онда окачити све заједно

Циљ је да кад неко крене некуд, може да види како то све изгледа уживо јер на мапи ипак није све баш тако добро нацртано, а и неко можда не може да се снађе са мапом