Vista Ultimate SP! BlackEdition 2009

Wi3Art

Početnik
Poruka
9
Instalirao sam ovu verziju Vista ali nikako da provalim kako da je namestim da bude 64-bitna

U specifikaciji za ovu Vistu pise da moze biti i 32 i 64.Tokom instalacije nijednom me nije pitao da li zelim 32 ili 64, a kasnije u sistem info pise operativni sistem 32 bitni.

Imam 64bitni procesor.
 
Instalirao sam ovu verziju Vista ali nikako da provalim kako da je namestim da bude 64-bitna

U specifikaciji za ovu Vistu pise da moze biti i 32 i 64.Tokom instalacije nijednom me nije pitao da li zelim 32 ili 64, a kasnije u sistem info pise operativni sistem 32 bitni.

Imam 64bitni procesor.

Trebalo bi prilikom instalacije da te pita, ukoliko je takav DVD sa instalaciom, da li zelis x32 ili x64. Obzirom da te to niej pitao tokom instalacije znaci da imas x32 sistem, koji se tako instaliran nikako ne moze prebaciti na x64 bez ponovne instalacije sistema.
Taj BlackEdition kako si ga nazvao trebalo bi da bude Vista Ulitimate, koja moze biti i x32 i x64 - verovatno si to negde procitao.
 
Virusa nema testirano sa AVG, nista posebno jedino sto ima bas puno onih gageta i malo sminke.

Ali mene nervira sto nema nigde opcija prilokom instalacije da biram da li hocu 32 ili 64. A lik koji mi je prodao pise da ima. Otisao bih da je vratim, ali nisam siguran da li gresim, mozda ima neka caka za prebacivanje na 64bitnu ili kod mene nesto nije u redu?
 

Back
Top