ponovo ista

sanches11080

Početnik
Poruka
44
Momci, da li vam se desilo da budete sa nekom devojkom, da vam bude super sa njom, pa da vam dodje ono famozno "treba vam sloboda", da bi kroz par meseci pomislili: "Ala sam se zeznuo" i da ponovo krenete da je muvate?

Uopste, da li vam se desilo da raskinete s nekom devojkom (nije bitno ko je raskinuo), pa da opet pozelite istu i da cak SMOGNETE SNAGU da krenete u akciju?
I kako se sve to zavrsavalo?

Jeste, nova sam na forumu, postavljam temu, mozda je vec milion puta stvar ispricana, ali razumite me, ko ce da kopa po tolikom tekstu i ko ce da ceka da mu skinu nadimak "novi"'?
 
Momci, da li vam se desilo da budete sa nekom devojkom, da vam bude super sa njom, pa da vam dodje ono famozno "treba vam sloboda", da bi kroz par meseci pomislili: "Ala sam se zeznuo" i da ponovo krenete da je muvate?
Da , jeste
Uopste, da li vam se desilo da raskinete s nekom devojkom (nije bitno ko je raskinuo), pa da opet pozelite istu i da cak SMOGNETE SNAGU da krenete u akciju?
I kako se sve to zavrsavalo?
Da. Nije se uvek isto završavalo. 'Sve je to tako relativno'.
Jeste, nova sam na forumu, postavljam temu, mozda je vec milion puta stvar ispricana, ali razumite me, ko ce da kopa po tolikom tekstu i ko ce da ceka da mu skinu nadimak "novi"'?
Ma razumemo te me 8)
 
Momci, da li vam se desilo da budete sa nekom devojkom, da vam bude super sa njom, pa da vam dodje ono famozno "treba vam sloboda", da bi kroz par meseci pomislili: "Ala sam se zeznuo" i da ponovo krenete da je muvate?
Da , jeste.
Uopste, da li vam se desilo da raskinete s nekom devojkom (nije bitno ko je raskinuo), pa da opet pozelite istu i da cak SMOGNETE SNAGU da krenete u akciju?
I kako se sve to zavrsavalo?
Da. Nije se uvek isto završavalo. 'Sve je to tako relativno'.
Jeste, nova sam na forumu, postavljam temu, mozda je vec milion puta stvar ispricana, ali razumite me, ko ce da kopa po tolikom tekstu i ko ce da ceka da mu skinu nadimak "novi"'?
Ma razumemo te mi 8)
 
Poznajem par sličnih priča, mada u njima češće su žene izgovorile to "treba mi sloboda", često praćeno sa predlogom "i da upoznamo neke druge ljude". Uglavnom ona druga strana nakon toga nađe partnera koji zna šta hoće, a ovi neodlučni... ima ih raznih. Neko uvidi da je bio u pravu, i nastavi svojim putem, neko se i pokaje, takvi katkad i prsnu. Jedna je startovala sina svoje bivše simpatije, tada već mladića od nekih 17, 18 godina, jer je podsećao na oca (koji je išao da je ubije kad je čuo za to, cela fešta se stvorila oko toga).
 
Била слична тема.
Десило ми се.
Раскид је показао да треба да смо поново заједно.
Сад смо скоро 19 година у браку. :)
 
da, kad je skroz dosadno i kad smo bili mali...malo kuliramo, neću da joj se javim na malom odmoru i u poslastičarnici sedim sa najvećom radodajkom u školi..za inat, što da ne... al to samo tada, posle se odraste. ne seća se paćino, al i on je bio garant surov sa devojčicama.
 
Море... Знам два примера, плус ја сам трећи. И оженио сам је. Само се питам где бих сада били да је била тврдоглава и неизлечиво поносна као што жене знају да буду...?
 
da, kad je skroz dosadno i kad smo bili mali...malo kuliramo, neću da joj se javim na malom odmoru i u poslastičarnici sedim sa najvećom radodajkom u školi..za inat, što da ne... al to samo tada, posle se odraste. ne seća se paćino, al i on je bio garant surov sa devojčicama.
Jes',zaključio sam da ništa ne valja i posle 100 godina joj se vraćam k'o u trulom ljubavnom romanu.:ok:
 
Море... Знам два примера, плус ја сам трећи. И оженио сам је. Само се питам где бих сада били да је била тврдоглава и неизлечиво поносна као што жене знају да буду...?

Upravo i ja razmisljam o tome. Taj bivsi je bio sav srecan i ponosan kako ume da bude "jak" pri raskidima, kako uvek "sece". Nekad davno i ja sam slično razmišljala, čuvala sam se da me neko ne povredi. Ali na taj način nikad ne naučiš da se otvoriš, da zagaziš u vode prave ljubavi.

Neko je nekad davno rekao: LJUBAV NE VOLI PONOS. PRED LJUBAVLJU SE MORA BITI PONIZAN.
Mislim, i meni grozno i bljutavo zvuci, ali jednostavno, tako je.

Nije bas sve crno-belo. Raskid cesto moze da bude i nesporazum, ili neka detinjarija koja se prelezi kao decje boginje. Zasto onda dvoje ne bi bili zajedno ako jesu jedno za drugo???
 
Zasto onda dvoje ne bi bili zajedno ako jesu jedno za drugo???
Zato što svaki idiot koga je sramota da prizna da je gotovo smatra da i dalje jesu jedno za drugo. Zato što ne treba zakoračiti preko ivice da bi znao da ćeš pasti. Zato što ima toliko situacija kada je dvema osobama potrebna podrška i poverenje, da daju i pružaju, a kada je taj odnos jednom već narušen postojaće sumnja i strah, i mnogo lakše će neko ponovo da uvrti kako ga taj odnos "ograničava" i kako mu je potrebna "sloboda". Slažem se da taj raskid može biti i nesporazum i detinjarija, ali neka je za nauk ubuduće, da se sazre i da ne dođe do nesporazuma sa nekim novim. I kada priznaš i prihvatiš svoje greške ne bi trebalo da se vraćaš ljudima o koje si se ogrešio, osim ako se ne zoveš Erl.
 
Poslednja izmena:
wow.. citirala si alhemicara?

joj ovo je kao neka losha ili mozda bolja kopija hausa

* a je l vam se desilo da preispitujete sudbinu proslih partnera (: da vidite sta moze da vas snadje... ako je ostavila bivseg dugogodishenjg muza na ponizavajuc nacin zbog vas da li 1. likujes jer si bolji 2. uplasis se i tebe ce snaci 3. ovo jeg lupo ali muskarci se ne plase zena nego ako je neka fatalna
 
wow.. citirala si alhemicara?

joj ovo je kao neka losha ili mozda bolja kopija hausa

* a je l vam se desilo da preispitujete sudbinu proslih partnera (: da vidite sta moze da vas snadje... ako je ostavila bivseg dugogodishenjg muza na ponizavajuc nacin zbog vas da li 1. likujes jer si bolji 2. uplasis se i tebe ce snaci 3. ovo jeg lupo ali muskarci se ne plase zena nego ako je neka fatalna
Људи буде различите енергије једни у другима.

Може се десити да са неком особом испољите неке особине које никад раније нисте приметили код себе.

Зато не размишљам на начин ''ако је тако оставио њу, сигурно ће и мене''.

Једноставно пустим филм да се одвија.;)
 
Је л' мени било упућено питање за ''Алхемичара'' ?

Ако јесте, нисам ништа цитирала, изнела сам своје мишљење.;)
 

Back
Top