Boli me njena proslost

kovinus

Početnik
Poruka
20
u braku sam sa suprugom godinu dana. ona je sve sto sam zeleo. i ona voli mene iskreno i beskrajno,kao nikoga u svom zivotu,znam to. trudi se celim svojim bicem da mi to pokaze i da bude savrsena supruga. Pre braka,i pre nego sto smo se i upoznali imala je dve duze veze,i spavala je sa tim momcima. i to me boli. boli me tako da nisam ni sanjao da je to moguce. rekao sam joj to,i ona je plakala i plakala.i ja sa njom...ali nista se nije promenilo, mene i dalje boli,,, Kako,da prebrodim ovo? bilo kakav savet je dobro dosao.
 
u braku sam sa suprugom godinu dana. ona je sve sto sam zeleo. i ona voli mene iskreno i beskrajno,kao nikoga u svom zivotu,znam to. trudi se celim svojim bicem da mi to pokaze i da bude savrsena supruga. Pre braka,i pre nego sto smo se i upoznali imala je dve duze veze,i spavala je sa tim momcima. i to me boli. boli me tako da nisam ni sanjao da je to moguce. rekao sam joj to,i ona je plakala i plakala.i ja sa njom...ali nista se nije promenilo, mene i dalje boli,,, Kako,da prebrodim ovo? bilo kakav savet je dobro dosao.

odlicno si odabro nick :)
 
Kad prihvatiš da je ona imala život i pre tebe i da se nije rodila tek kad si se
ti pojavio......onda ćeš i preboleti...mada ne razumem šta ima tu da te boli,
valjda si i ti imao neku devojku pre nje....ili si znao da će se ona pojaviti od
nekud i čekao.....nisu mi jasna takva razmišljanja:think:
 
u braku sam sa suprugom godinu dana. ona je sve sto sam zeleo. i ona voli mene iskreno i beskrajno,kao nikoga u svom zivotu,znam to. trudi se celim svojim bicem da mi to pokaze i da bude savrsena supruga. Pre braka,i pre nego sto smo se i upoznali imala je dve duze veze,i spavala je sa tim momcima. i to me boli. boli me tako da nisam ni sanjao da je to moguce. rekao sam joj to,i ona je plakala i plakala.i ja sa njom...ali nista se nije promenilo, mene i dalje boli,,, Kako,da prebrodim ovo? bilo kakav savet je dobro dosao.

Svashta, koji si ti pacenik.:thumbdown: Prebrodi prvo svoje komplekse pa ces posle i njene seksualne dozhivljaje.
 
Kad prihvatiš da je ona imala život i pre tebe i da se nije rodila tek kad si se
ti pojavio......onda ćeš i preboleti...mada ne razumem šta ima tu da te boli,
valjda si i ti imao neku devojku pre nje....ili si znao da će se ona pojaviti od
nekud i čekao.....nisu mi jasna takva razmišljanja:think:


sve mi je to jasno,i sam sam razmisljao u tom pravcu,i sam sam zaista spavao sa mnogo devojki,jednom cak bio blizu braka pre,ali to nepomaze. kada gledam njene stare fotografije najvise me boli,voleo bi da sam tada bio pored nje umesto tih ljudi.
 
sve mi je to jasno,i sam sam razmisljao u tom pravcu,i sam sam zaista spavao sa mnogo devojki,jednom cak bio blizu braka pre,ali to nepomaze. kada gledam njene stare fotografije najvise me boli,voleo bi da sam tada bio pored nje umesto tih ljudi.

Pa kako?
Nisi postizavao bre...
A i njih dvojica...koji pe.deri, nisu se setili da zovu
trebao si da im kazes " vi yebete, mene ne zoveeete "
 
sve mi je to jasno,i sam sam razmisljao u tom pravcu,i sam sam zaista spavao sa mnogo devojki,jednom cak bio blizu braka pre,ali to nepomaze. kada gledam njene stare fotografije najvise me boli,voleo bi da sam tada bio pored nje umesto tih ljudi.

Nije devojki...nego devojaka:ok:

drugo pravac savetovalište.....nema ti sruge jer po meni je to neka paranoja samo
ne znam od čega:think:
 
@ковинус
да ми је знати чијси ти клон, бре. :think:
или си можда годину дана из прикрајка вребао и чекао прави тренутак да поделиш са нама своју муку.
 
kao sto spomenuh,ona me na zalost beskrajno voli i ne zeli da se razidjemo,jer sam joj i to predlozio. vrlo dobro shvatam da sam ja problem.
Па као си свестан тога, лепо отиђи код лекара, испричај све па ћеш добити упут код стручњака који ће моћи да ти помогне. Док још има наде за ваш брак.
 
u braku sam sa suprugom godinu dana. ona je sve sto sam zeleo. i ona voli mene iskreno i beskrajno,kao nikoga u svom zivotu,znam to. trudi se celim svojim bicem da mi to pokaze i da bude savrsena supruga. Pre braka,i pre nego sto smo se i upoznali imala je dve duze veze,i spavala je sa tim momcima. i to me boli. boli me tako da nisam ni sanjao da je to moguce. rekao sam joj to,i ona je plakala i plakala.i ja sa njom...ali nista se nije promenilo, mene i dalje boli,,, Kako,da prebrodim ovo? bilo kakav savet je dobro dosao.

Postoje dve vrste muskaraca koji ne znaju nista o zenama: ozenjeni i neozenjeni muskarci.:!:
Pokusajte se pronaci u jednoj vrsti:!:
 
u braku sam sa suprugom godinu dana. ona je sve sto sam zeleo. i ona voli mene iskreno i beskrajno,kao nikoga u svom zivotu,znam to. trudi se celim svojim bicem da mi to pokaze i da bude savrsena supruga. Pre braka,i pre nego sto smo se i upoznali imala je dve duze veze,i spavala je sa tim momcima. i to me boli. boli me tako da nisam ni sanjao da je to moguce. rekao sam joj to,i ona je plakala i plakala.i ja sa njom...ali nista se nije promenilo, mene i dalje boli,,, Kako,da prebrodim ovo? bilo kakav savet je dobro dosao.

Izvini, ali ovo nije normalno. Zasto mislis da je ok da si ti imao partnere a ona da ih nema uopste? :roll:
Sto pravis toliku razliku izmedju vas dvoje?
I nemas prava da je mucis toliko! Ne kapiram ni nju sto ti to dozvoljava i sto te do sad nije ostavila. :evil:

Ne znam, vidi sta ti je vaznije. Ona ili da zadovoljis svoju patolosku nesigurnost.
 
kao sto spomenuh,ona me na zalost beskrajno voli i ne zeli da se razidjemo,jer sam joj i to predlozio. vrlo dobro shvatam da sam ja problem.


pa sad...mozda ces nakon ovog sto cu napisati pozeljeti da se "razilazis"...
no, to nije razlog da mi ne...nastavimo:

rekla ti je da ih je dvojica...bilo?
laze.
statistike kazu da ih je bilo najmanje 5, a najvise...uf...
ugodno... vizualiziranje zelim. :)
 

Back
Top