VAŽNO OBAVEŠTENJE!!!

Sokolica_M

Domaćin
Poruka
4.429
Dragi prijatelji,

Danas je završen naš poetski konkurs. Prema vašim glasovima, pesma koja je zaslužila da bude pobednička je Slutnja.

Autor je goran laz. :super:

ČESTITAM Goranu u i želim mu još mnogo inspiracije i nadahnuća za nove, još impresivnije pesme.

MOLIM SVE koji učestvujete u Malom vituelnom klubu i koji ste učestvovali u glasanju, kao i vas koji ste autori ostalih pesama, da mi se javite privatnom porukom ili da se na ovoj temi dogovorimo kako ćemo nagraditi pobednika.

Nečiji predlog bio je da se autoru na kućnu adresu pošalju knjige, ja bih ovom prilikom zamolila da, ako nisu svi u materijalnoj mogućnosti da tako nešto urade, barem neki od vas to učine. Ili, još bolje, ukoliko se neki od vas lično poznaju, udružite se u grupe i zajednički kupite i pošaljite knjigu Goranu.

HVALA SVIMA koji ste učestvovali na ovom konkursu, svaka pesma je bila na svoj način posebna i vredna i pohvale i pažnje.

HVALA i onima koji su izdvojili vremena i napisali kritike, naglasiću: iskrene i korisne.

OČEKUJEM VAS da ponovo, i u još većem broju, učestvujete na sledećem konkursu.

Ovom prilikom vas podsećam na to, pozivam, i na neki način opominjem :) da pratite sve teme na kojima se budem javljala, a koje nose neke opšte informacije.

HVALA NAJVIŠE NA DIVNOJ SARADNJI.

S poštovanjem,

Vaša Sokolica_M :heart:
 
PRIJATELJI, saradnici dragi moji,

Pošto znate da ne mogu i ne želim da bez vas donosim odluke, molim vas da dođete na moju temu koja se tiče predloga, pohvala, žalbi,... da utanačimo neke dogovore.
I molim da pratite tu temu neko određeno vreme.

Unapred vam hvala.
 

Back
Top