Nova crnogorska ideologija - Srbi su u stvari Crnogorci iz Srbije :)

Sta mislite o tome?

  • Da, slazem se.

  • Ne, nikako.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Prosiri malo tu misao...
Isti smo narod, samo drugo pleme...i podeljeni politicki, i teritorijalno...

Nova ideologija koja se "gradi" u CG, počiva na tome da su ustvari svi Srbi Crnogorci koji ustvari samo žive u Srbiji, tamo su rođeni i izjašnjavaju se kao Srbi. Ustvari, oni su porijeklom Crnogorci, a srpska nacija se razvila iz crnogorske, koju danas pokušava da potisne. Ili, malo prostije rečeno, Srbi su posrbljeni Crnogorci
 
Zaključati trolersku temu

katanac-1.jpg
 
Nova ideologija koja se "gradi" u CG, počiva na tome da su ustvari svi Srbi Crnogorci koji ustvari samo žive u Srbiji, tamo su rođeni i izjašnjavaju se kao Srbi. Ustvari, oni su porijeklom Crnogorci, a srpska nacija se razvila iz crnogorske, koju danas pokušava da potisne. Ili, malo prostije rečeno, Srbi su posrbljeni Crnogorci

i da prosirimo...
a vi Crnogorci ustvari Crveni Hrvati...:hahaha::hahaha:
p.s. salu na stranu, sad ste nadrljali...
 
Nijesu trolerske teme koje govore o tome kako su Crnogorci Srbi
I to je trolerska tema.
A i ovo je

Uostalom gde je dokaz da su Srbi zapravo Crnogorci, mislim ko je napisao neki takav naučni rad, da li ga piše?
Naravno da ne, ovo je provokativno nagađanje, koje nije u duhu zdrave forumske diskusije.
Iz aviona se vidi da je ovo trolčina. Na forum.hr se trolovi banuju a trolerske teme zaključavaju.
I ovde to treba uvesti, a treba uvesti i kaznu za hranjenje trola, što upravo ja činim.


P.S. Crnogorci su Albanci/Iliri, retko koji Crnogorac ima slovensku, tračansku ili keltsku facu.
 
I to je trolerska tema.
A i ovo je

Uostalom gde je dokaz da su Srbi zapravo Crnogorci, mislim ko je napisao neki takav naučni rad, da li ga piše?
Naravno da ne, ovo je provokativno nagađanje, koje nije u duhu zdrave forumske diskusije.
Iz aviona se vidi da je ovo trolčina. Na forum.hr se trolovi banuju a trolerske teme zaključavaju.
I ovde to treba uvesti, a treba uvesti i kaznu za hranjenje trola, što upravo ja činim.


P.S. Crnogorci su Albanci/Iliri, retko koji Crnogorac ima slovensku, tračansku ili keltsku facu.

Polako, falsifikovacemo neke dokumente, govor Karadjordja pred ustanak i td.:hahaha::rotf:
 
I to je trolerska tema.
A i ovo je

Uostalom gde je dokaz da su Srbi zapravo Crnogorci, mislim ko je napisao neki takav naučni rad, da li ga piše?
Naravno da ne, ovo je provokativno nagađanje, koje nije u duhu zdrave forumske diskusije.
Iz aviona se vidi da je ovo trolčina. Na forum.hr se trolovi banuju a trolerske teme zaključavaju.
I ovde to treba uvesti, a treba uvesti i kaznu za hranjenje trola, što upravo ja činim.


P.S. Crnogorci su Albanci/Iliri, retko koji Crnogorac ima slovensku, tračansku ili keltsku facu.

Ko kaže da niko ne piše naučni rad o tome. Pišemo reckless i ja i stručni tim koji zajedno sa nama podržava ideologiju. Viđećeš kad izađe u javnost naš rad :mrgreen:
Ovo nije provokativno nagađanje.
P.S.: Crnogorci nijesu Albanci, a rijetko koji Srbin ima slovensku facu, obično su crni, za razliku od Slovena koji imaju plavu kosu.
 
Nova ideologija koja se "gradi" u CG, počiva na tome da su ustvari svi Srbi Crnogorci koji ustvari samo žive u Srbiji, tamo su rođeni i izjašnjavaju se kao Srbi. Ustvari, oni su porijeklom Crnogorci, a srpska nacija se razvila iz crnogorske, koju danas pokušava da potisne. Ili, malo prostije rečeno, Srbi su posrbljeni Crnogorci

pa veliki deo Srbijanaca, Srba, jeste poreklom iz regije koja se zove sada Crna Gora...
Pre bih rekao da smo Dukljanci ili Zećani nego Crnogorci, nismo baš tako lenji...

btw ja sam Vojvodjanin...ako cemo po pokrajinama...
a moj otac iz Republike Srpske, a majka odakle i ja.
Tatin cukun deda je iz CG, a mamin deda iz Banata..
Besmisleno je..i ne slazem se...ime nam je Srbi...ili Slaveni sa istocne strane Drine pa do stare planine prosireni preko Dunava, a ima nas i preko bare...
 
Poslednja izmena:
pa velika deo Srbijanaca, Srba, jeste poreklom iz regije koja se zove sada Crna Gora...
Pre bih rekao da smo Dukljanci ili Zećani nego Crnogorci, nismo baš tako lenji...

btw ja sam Vojvodjanin...ako cemo po pokrajinama...
a moj otac iz Republike Srpske, a majka odakle i ja.
Tatin cukun deda je iz CG, a mamin deda iz Banata..
Besmisleno je..i ne slazem se...ime nam je Srbi...ili Slaveni sa istocne strane Drine pa do stare planine prosireni preko Dunava, a ima nas i preko bare...

Ko kaže da nijeste lijeni. Dok radni crnogorski narod radi, dokoni Srbi protestuju po gradovima CG :hahaha:
 

Back
Top