Firewall

Hazrael

Zainteresovan član
Poruka
107
Zdravo!!! Mozete li mi preporuciti neki firewall koji trazi najmanje radne memorije i koji nece non stop iskakat sa prozorom i pitat me za dopustenje povodom nekog procesa.Ja koristim sada Comodo Firewall Pro ali cini mi se da je on opterecenje za moj racunar.Inace, stari mi je racunar sa 512MB radne memorije.Znaci treba mi Firewall najslicniji Windows Firewallu.:super:
 
Zdravo!!! Mozete li mi preporuciti neki firewall koji trazi najmanje radne memorije i koji nece non stop iskakat sa prozorom i pitat me za dopustenje povodom nekog procesa.Ja koristim sada Comodo Firewall Pro ali cini mi se da je on opterecenje za moj racunar.Inace, stari mi je racunar sa 512MB radne memorije.Znaci treba mi Firewall najslicniji Windows Firewallu.:super:
To nije odlika loseg FWa...;)
 
Zdravo!!! Mozete li mi preporuciti neki firewall koji trazi najmanje radne memorije i koji nece non stop iskakat sa prozorom i pitat me za dopustenje povodom nekog procesa.Ja koristim sada Comodo Firewall Pro ali cini mi se da je on opterecenje za moj racunar.Inace, stari mi je racunar sa 512MB radne memorije.Znaci treba mi Firewall najslicniji Windows Firewallu.:super:

Pa decko onda tebi netreba firewall, ako neces da ti kako ti kazes iskace non stop i pita te za dopustenje, cemu onda svrha ? A to sto kazes da ti treba firewall najslicniji Windows Firewallu, bolje onda da ga nemas uopste i da znas na cemu si jer taj propusta sve, zna se na sta mislim ! Ako hoces onda samo ostavi Windows Firewall da ti radi ali spremi se za najezdu Wajrusesa...... Moja preporuka za ozbiljniji firewall stavi Zone Alarm.
 
To nije odlika loseg FWa...;)

Izgleda da me niste razumjeli.Ja nisam rekao da je Comodo Firewall los,nego da mi je izgleda prezahtjevan za moj racunar.Znate li za neki malo laksi firewall,odnosno da mi ne uzima puno resursa a da ipak odradjuje svoj posao?Ne mora da bude free moze i komercijalni.
 
A ja bih rekao da @Hazrael baci neki pogled na sledeći link :arrow: Besplatni Firewall Programi, gde sam naveo nekih 10-tak najpoznatijih i najčešće korišćenih firewalla i da ih malo prouči, ali po onome kako sam te ja razumeo, tebi bi najviše odgovarali Ashampoo Firewall ili PC Tools Firewall. Mali, automatizovani i koji ne opterećuju sistem. Doduše, ne koristim ni jedan firewall kao zaseban program, ali bar tako piše na njihovim matičnim sajtovima. ;)
 
A ja bih rekao da @Hazrael baci neki pogled na sledeći link :arrow: Besplatni Firewall Programi, gde sam naveo nekih 10-tak najpoznatijih i najčešće korišćenih firewalla i da ih malo prouči, ali po onome kako sam te ja razumeo, tebi bi najviše odgovarali Ashampoo Firewall ili PC Tools Firewall. Mali, automatizovani i koji ne opterećuju sistem. Doduše, ne koristim ni jedan firewall kao zaseban program, ali bar tako piše na njihovim matičnim sajtovima. ;)

Deki me je odmah razumio.Ovaj PC Tools Firewall mi odgovara.Skinuo sam i instalirao i to je to.Hvala
 
Naravno zna se koji su ozbiljni firewallovi, a Zone Alarm je jedan od njih, ako zelis zastitu stavi neki ozbiljan a ako stavis neki nizerazredni, nisi bas nesto preterano siguran. :D
 

Back
Top