srbi...hrvati..ima li necega lepog

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 151384

Elita
Poruka
22.756
dakle da li se moze naci nesto lepo sto bismo mi srbi znali reci za hrvate
odnosno ima li nesto lepo sto bi hrvati rekli za srbe
sto se nasih suseda tice koji postuju po krsti sa sigurnoscu mogu reci da ce kao nesto lepo o srbima sigurno izdvojiti hihihihi cvet srpstva....srpkinje
mozete me iskritikovati zbog ove teme..ali eto..palo mi na pamet
 
e, hrvatska
prirodne lepote. od toplica, dal krapinskih stublickih i sl, preko slavonskih suma i lokalne hrane, kulen, plitvice, rsk naravno sve sa belim manastirom i kninom, zaledje mora sa naboljim vinima i raskom vegetacijom, tamo gde ima vode, o moru, obali i ostrvima, od kupara, cavtata i dubrovnika do rovinja da i ne govorimo, pa ni hdh nije imala toliku obalu, mislim istru, gradove rijeku, zadar, split.

a, hrvati. daleko im lepa kuca. ratni zlocini i geniocid prema srpskom narodu kad god su bili u prilici. koliko bi bilo miliona srba vise danas da smo svo vreme imali nesto kao berlinski zid na liniji ogulin-karlovac-karlobag-virovitica. sracunajte sami.
poredim efekte hitlerovog unistenja 20 miliona rusa sa danasnjm situacijom, i efekte hrvatskog genocida nad srbima.
 
e, hrvatska
prirodne lepote. od toplica, dal krapinskih stublickih i sl, preko slavonskih suma i lokalne hrane, kulen, plitvice, rsk naravno sve sa belim manastirom i kninom, zaledje mora sa naboljim vinima i raskom vegetacijom, tamo gde ima vode, o moru, obali i ostrvima, od kupara, cavtata i dubrovnika do rovinja da i ne govorimo, pa ni hdh nije imala toliku obalu, mislim istru, gradove rijeku, zadar, split.

a, hrvati. daleko im lepa kuca. ratni zlocini i geniocid prema srpskom narodu kad god su bili u prilici. koliko bi bilo miliona srba vise danas da smo svo vreme imali nesto kao berlinski zid na liniji ogulin-karlovac-karlobag-virovitica. sracunajte sami.
poredim efekte hitlerovog unistenja 20 miliona rusa sa danasnjm situacijom, i efekte hrvatskog genocida nad srbima.

--pa sad bas kad čačkas mečku pod plečku..ja cu da ti odgovrim istom stilom..izgleda da mi Croati moramo preuzeti ulogu "čistača" u prirodi..ono..da uklonimo kukolj od zita...izgleda da smo mi (po tvome) prorodnim odabirom..zasluzeni da se takvi kao ti ne razmnoze...
 
..šupak/meraklija:hahaha::hahaha:..daj onda nesto bar za hrvatice..ma slazi bar malo..

Hrvatice mi sve nekako frigidno izgledaju.
Generalno Hrvati su genetski otpad covecanstva koji katolicka sekta koristi za ostvarenje nekih svojih ciljeva. Poznato je da su se i hrvatski saveznici u WWII Nemci i Italijani zgrazavali nad onim sto su Hrvati radili. Jednom recju nema nicega lepog u genetskom otpadu covecanstva koji se naziva Hrvati
 
Poslednja izmena:
--pa sad bas kad čačkas mečku pod plečku..ja cu da ti odgovrim istom stilom..izgleda da mi Croati moramo preuzeti ulogu "čistača" u prirodi..ono..da uklonimo kukolj od zita...izgleda da smo mi (po tvome) prorodnim odabirom..zasluzeni da se takvi kao ti ne razmnoze...

Lijepo je kad se "čovjek" ponosi djelima svojih predaka i istrebiljavanjem baba i djece.Trebalo je oragnizovati jedno 5 Blaiburga pa onda ko maraton.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top